Poniedziałek, 9 października 2000 r. godz. 18:03

III liga: Mecz Eresaby

Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

Po jednostronnym widowisku rezerwy Legii pokona?y Jezioraka I?awa 4:0. Kolejny bardzo dobry mecz rozegra? 20-letni Rowland Eresaba.

Sobotnie spotkanie dru?yna Dariusza Kubickiego rozpocz??a w zupe?nie innym sk?adzie ni? tydzie? wcześniej w meczu z pruszkowskim Zniczem zako?czonym remisem. Przede wszystkim w podstawowym sk?adzie wybieg? Rafa? Chmielewski, który na pozycji ostatniego stopera spisa? si? znakomicie. Jeszcze lepsze recenzje zebra? tak?e nieobecny tydzie? wcześniej w sk?adzie Rowland Eresaba. Ju? w 11. min w zamieszaniu podbramkowym wpisa? si? na list? strzelców. Mocne uderzenie pi?ki z dziesi?ciu metrów w d?ugi róg by?o jego piątym trafieniem w ostatnich pi?ciu spotkaniach. W 16. min by?o ju? 2:0 dla Legii. Akcj? prawą stroną przeprowadzi? Adam Cieśli?ski i dok?adnie poda? do niepilnowanego w polu karnym Arkadiusza Maciejewskiego. Po przerwie legioniści zmobilizowali si? dopiero dziesi?? minut przed ko?cem. ?ukasz Siciak wykorzysta? fatalny b?ąd próbującego dryblowa? bramkarza. M?ody napastnik Legii pewnie strzeli? z ostrego kąta. Tu? przed ko?cowym gwizdkiem mocnym strza?em z linii 16 metrów popisa? si? Rafa? D?bi?ski, ustalając wynik na 4:0 dla Legii. [ wi?cej ]