Stade Rennais na meczu z Olimpique Lyon
REKLAMA

NSŚ: Derby Moskwy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend w Moskwie rozegrano główne derby tego miasta pomiędzy CSKA a Spartakiem. Gospodarze zaprezentowali dwie choreografie. Spartak wykorzystał przyznaną im pulę wejściówek, stawiając się w 3,5 tys. - z transparentem "No one likes us, we don't care!", sektorówką "Hardcore" oraz racowiskiem. Ultrasi Rennes (Roazhon Celtic Kop) zaprezentowali oprawę z postacią Waltera White'a z serialu Breaking Bad oraz hasłem "Vous etes le danger" (Jesteś w niebezpieczeństwie).

Fani Young Boys Berno na meczu z FC Thun zaprezentowali oprawę z wykorzystaniem motywu z filmu "The Ring" i hasła "Before you die, you see". Fani Hajduka na meczu ze Slavenem Belupo uczcili pamięć zmarłego lidera młodego pokolenia "Torcidy", Ivana Blażevicia "Blato", odpalając racowisko nad transparentem jemu poświęconym, a także opuszczając trybuny w 23. minucie spotkania, zostawiając w młynie żałobny kir.

W Bułgarii i Włoszech rozegrano spotkania Superpucharu. Kibice Botewu Płowdiw tym razem w skromniejszej liczbie stawili się w Burgas na meczu z Łudogorcem Razgrad, ale kolejny raz stworzyli gorącą atmosferę oraz odpalili kilkanaście rac.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

CSKA Moskwa na meczu ze Spartakiem Moskwa:

Spartak Moskwa na wyjazdowym meczu z CSKA Moskwa:

Stade Rennais na meczu z Olympique Lyon:Young Boys Berno na meczu z FC Thun:


FC Zurich na wyjazdowym meczu z FC Basel:


Hajduk Split na meczu ze Slavenem Belupo:


Banik Ostrava na wyjazdowym meczu z FC Slovacko:


Slezsky Opava na wyjazdowym meczu z MFK Frydek-Mistek:


NK Zemun na wyjazdowym meczu z Radem Belgrad:


Botev Płowdiw na meczu z Łudogorcem Razgrad (Superpuchar, Burgas):


Lazio Rzym na meczu z Juventusem (Superpuchar):
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.