Legia Fight Club
REKLAMA

Granda Pro 5 - Draka w LFC

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

18 listopada o 20:30 w Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a odbędzie się piąta odsłona gali Granda Pro o podtytule "Draka". Organizatorzy przygotowali 9 pojedynków - pięć w formule K-1 (w tym jeden ProAm) oraz cztery w formule MMA. W walkach wieczoru zobaczymy dwóch znakomitych zawodników z Warszawy.

W formule MMA po raz kolejny swoje wysokie umiejętności zademonstruje niepokonany Grzegorz Sanecki (5-0-0), a jego przeciwnikiem będzie Krystian Kaszubowski (4-0-0), który na zawodowstwie również nie zaznał goryczy porażki. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej, do 77 kilogramów.

W drugiej walce wieczoru, w formule K-1 zobaczymy świeżo upieczonego mistrza federacji FEN w wadze ciężkiej, czołowego kickboksera w Polsce, Arkadiusza Wrzoska, który rywalizować będzie z cięższym o piętnaście kilogramów reprezentantem Czech, Michaelem Reissingerem.

Włodarze Grandy Pro jak zwykle zadbali o wysoki poziom sportowy, a najlepiej o tym świadczy karta walk listopadowego wydarzenia i kilka bardzo interesujących konfrontacji. Reprezentant Legia Fight Club, Sylwester Miller (3-2-0) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Sławomirem Szczepańskim (3-5-0), zaś idący jak burza w zawodowym MMA, niepokonany Krzysztof Gutowski (5-0-0) zmierzy się z Litwinem Sauliusem Buciusem (13-12-0).

W jednym z najciekawszych pojedynków w formule K-1 na karcie walk Grandy Pro 5 - Draka zobaczymy Kamila Pawlaka i Marcina Kreta. Obaj zawodnicy reprezentują stołeczne kluby, obaj wygrali swoje ostatnie pojedynki i obaj są bardzo dobrze wyszkolonymi zawodnikami. Ich dotychczasowe pojedynki były zawsze dynamiczne i pełne emocji, co może wróżyć ringowe fajerwerki podczas listopadowego wydarzenia. Pojedynek obu wojowników został zakontraktowany w kategorii do 71 kilogramów.

Karta walk gali Granda Pro - Draka:

FORMUŁA MMA
Krzysztof Gutowski vs. Saulius Bucius (kat. -66kg)
Sywester Miller vs. Sławomir Szczepański (kat. -63kg)
Bartek Szewczyk vs. Arkadiusz Jędraczka (kat. -93kg)
Walka wieczoru: Grzegorz Sanecki vs. Krystian Kaszubowski (kat. -77kg)

FORMUŁA K-1
Danik Buka vs. Maciej Kucharski (ProAm kat. -71kg)
Kamil Pawlak vs. Marcin Kret (kat. -71kg)
Grzegorz Steć vs. Norbert Job (kat. -75kg)
Wiktor Waszczuk vs. Łukasz Lipniacki (kat. -91kg)
Walka wieczoru: Arkadiusz Wrzosek vs. Michal Reissinger (kat. +91kg)


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.