Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Piątek, 12 stycznia 2018 r. godz. 21:55

Strzelectwo: Dwa złote medale Legii 1. dnia MP we Wrocławiu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii od dwóch złotych medali rozpoczęli mistrzostwa Polski w strzelaniach pneumatycznych, które dziś rozpoczęły się we Wrocławiu. Złoto wywalczył Tomasza Bartnika w Kpn60 z wynikiem 251,8 pkt. Tuż za podium uplasowali się Maciej Wojtasiak i Robert Kraskowski.

Legioniści zdobyli także złoto drużynowo - wspomnianych trzech zawodników zdobyło 1848,5 pkt. i o 3,5 punktu wyprzedziło w klasyfikacji klubowej Zawiszę Bydgoszcz. Kolejne konkurencje rozgrywane będą w sobotę i niedzielę.

Wyniki legionistów na MP w strzelaniach pneumatycznych:
Karabin pneumatyczny 60: 1. Tomasz Bartnik, 4. Maciej Wojtasiak, 5. Robert Kraskowski, 31. Patryk Brzeziński, 42. Sebastian Szuszczyński

Karabin pneumatyczny (klasyfikacja drużynowa): 1. Legia Warszawa w składzie Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak, Robert Kraskowski 1848,5 pkt.

Karabin pneumatyczny 60 kobiet: 26. Joanna Bielska, 32. Julia Grzybowska, 41. Zuzanna Paluchowska

Karabin pneumatyczny (klasyfikacja drużynowa): 8. Legia Warszawa w składzie Joanna Bielska, Julia Grzybowska, Zuzanna Paluchowska 1815,4 pkt.Komentarze: (2)

WojtasTHC`, 13.01.2018 00:22:50 - *.grojec.vectranet.pl

Klub Wojskowy to zawodnicy strzelać potrafią:) Brawo panie Tomaszu i Macieju!!! Brawo Legia!

MKK, 13.01.2018 10:29:25 - *.warszawa.vectranet.pl

Bravo Panowie. Piękny początek. Gratulacje

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!