Rapid Wiedeń na derbach z Austrią
REKLAMA

NSŚ: 325. Derby Wiednia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W weekend rozegrano derbowe spotkanie w stolicy Austrii, którego gospodarzem był Rapid. Ultrasi Rapidu zaprezentowali kilka choreografii i odpalili trochę pirotechniki. Wśród gospodarzy nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych fanów Panathinaikosu z flagami. Austria na stadion lokalnego rywala przybyła w pochodzie, potem zaprezentowała jedną choreografię oraz odpaliła skromne ilości rac i świec dymnych.

Również w niedzielę rozgrywano derbowe spotkanie pomiędzy Olympiakosem i AEK-iem. Po tym jak goście zdobyli zwycięską bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry - domagając się nie tylko przewinienia na obrońcy Olympiakosu, ale jeszcze chwilę wcześniej karnego dla swojej drużyny - rozwścieczeni kibice wtargnęli na murawę. Rzucanie racami i bandami reklamowymi, a także pozostałym asortymentem zdobytym poprzez demontaż infrastruktury stadionowej, zakończyła dopiero salwa policji. Kibice gości nie mieli możliwości pojawić się na trybunach. W trakcie spotkania Olympiakos rzucił trochę serpentyn i odpalił naprawdę skromne ilości pirotechniki. W młynie tradycyjnie powiewało kilkanaście flag na kiju.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Olympiakos Pireus na derbach z AEK Ateny:
Rapid Wiedeń na derbach z Austrią:

Austria Wiedeń na wyjazdowym meczu z Rapidem:


Maccabi Tel Awiw na meczu z Hapoelem Beer Szewa:


Sampdoria Genua na meczu z AC Torino:Brescia na meczu z Parmą:


Olympique Marsylia na meczu z Metz:AS Saint-Etienne na wyjazdowym meczu z Amiens:


Konyaspor na meczu z Galatasaray Stambuł:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.