fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Prezentacja zespołu na sparingu z Rumunami

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

4 lipca o godz. 20:00 Legia Warszawa rozegra towarzyskie spotkanie z rumuńskim Viitorulem Konstanca. Mecz odbędzie się na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej 3. Przed rozpoczęciem meczu klub zaplanował oficjalną prezentację zespołu - start o godzinie 19:16.

Osoby posiadające karnet na rundę zasadniczą sezonu 2018/19 mogą wejść na stadion na podstawie swoich karnetów. Pozostałe osoby mogą kupić bilet w cenie 5 złotych (z kartą kibica) oraz 10 złotych (bez karty kibica). Bilety są dostępne w kasach klubu przy ul. Łazienkowskiej 3, a także w Strefie Kibica na stronie bilety.legia.com. Na prezentacji i w trakcie meczu dostępna będzie wyłącznie trybuna wschodnia.

Na wszystkich, którzy pojawią się na stadionie, czekają dodatkowe atrakcje, w tym np. możliwość zdobycia legijnych gadżetów. Prowadzone będą animacje dla dzieci znane z sektora rodzinnego. Dla kibiców zostaną także otwarte kioski gastronomiczne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Nec - 03.07.2018 / 09:36, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Krakowa przyjeżdża as Monaco na sparing a my jakiś Rumunów zapraszamy.... co to ma być !!!

odpowiedz
Szymon - 02.07.2018 / 12:22, *..162.threembb.co.uk

Czy beda nowe koszulki?

Redakcja (LL!): Nie. Przez najbliższy sezon legioniści będą występowali w tym samych strojach.

odpowiedz
Jerry - 01.07.2018 / 15:07, *..dynamic.chello.pl

@Browar35. Jeśli mamy się rozumieć w dyskusji na tematy związane z klubem to musimy mówić jednym, zrozumiałym dla wszystkich językiem. W tym wypadku jest to język polski.
Jeśli nie będziemy tego pilnować to za chwilę mogą zacząć się pojawiać wpisy cyrylicą lub hochdeutsch a wtedy dopiero "ustaniesz" nad tekstem.

odpowiedz
ostet - 30.06.2018 / 14:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Fatalczyk, Kiepsczyński i Jędrzejczyk tym panom dziękujemy, trzeba mieć nadzieję że tych najsłabszych i drewnianych ogniw na prezentacji nie zobaczymy

odpowiedz
Darek - 30.06.2018 / 13:04, *..dynamic.chello.pl

Czym tu się podniecać?Jedyny napastnik który strzelał gole Jarek Niezgoda miał zabieg serca.Zanim wróci do pełnej formy będzie koniec października.Dalej nie ma rozgrywającego,skrzydłowych i lewego obrońcy o których mówił sam prezes Mioduski.Zaraz odejdzie Pazdan i Jędrzejczyk.Odsunięty od drużyny Pasquato.
Obyśmy bardzo szybko nie zeszli na ziemię z tą ligą mistrzów.Zresztą jak co roku.
Klub nie robi wzmocnień ale za to pobiera pieniądze za prezentacje drużyny i sparing.Brawo.
Do tego w klubie jest cały czas Kopczyński nie wiadomo po co.I Berto co od roku czasu mając u boku kucharzy i dietetyków nie potrafi zrzucić kilka kilogramów.

odpowiedz
tommm - 30.06.2018 / 12:02, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

nie będzie nowych koszulek???

odpowiedz
browor35 - 30.06.2018 / 11:16, *..dynamic.chello.pl

Panowie, ten portal ma służyć dyskusji na tematy związane z klubem, a nie z lapsusami lingwistycznymi!!! Nie każdy jest tak wykształcony jak Jerry.

odpowiedz
Jerry - 30.06.2018 / 10:32, *..dynamic.chello.pl

@Dickson. "ustaniesz" ? ...a z jakiego to języka??

odpowiedz
browor35 - 30.06.2018 / 10:12, *..dynamic.chello.pl

Carlitos by się przydał, ale obawiam się, że Kolejorz przebije naszą ofertę

odpowiedz
kiubz - 30.06.2018 / 08:26, *..dynamic.chello.pl

Chocbys się umył. Prysnął perfumem. Jesteś Rumunem. Jesteś Rumunem

odpowiedz
@Dickson - 30.06.2018 / 08:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty za to ubierzesz się w odblaskowy trykot i ustaniesz przy barierkach :)

odpowiedz
dino - 30.06.2018 / 07:55, *..vtelecom.pl

Będzie prezentacja zawodników - tych przeznaczonych na sprzedaż (oby ładnie wypadli)

odpowiedz
Szymon - 30.06.2018 / 06:56, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Taaak. Pudel w afro na jajcach. A przeciwnik to z górnej półki. Ze 20 koła narodu przybędzie. Zastanawiające czy nasze orły przebiją orłów Nawałki w parodii kopanej? Być może to będzie dodatkowa atrakcja

odpowiedz
dan.kg - 30.06.2018 / 06:52, *..235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A będzie gdzieś transmisja?

odpowiedz
Greg - 30.06.2018 / 06:18, *..play-internet.pl

Po 1/8 mistrzostw świata ciężko bedzie ogladac takie popisy zwane parodia pilki noznej wiec Nie, dziekuje.

odpowiedz
EBR - 29.06.2018 / 23:40, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mają być nowe twarze czyli Carlitos i Frankowski. Mało Wam? ;)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 29.06.2018 / 23:37, *..dynamic.chello.pl

A można powybrzydzać? Z kim będziemy grali? Ja się Manchesteru United nie spodziewałem ale błagam... 4 drużyna ligi rumuńskiej... Rozumiem,że to ze względu na Hagiego i podobno miejscową "wylęgarnię talentów"?
Bo jeśli nie to choćby Zagłębie Sosnowiec byłoby znakomitym rywalem do prezentacji.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 29.06.2018 / 23:26, *..range109-145.btcentralplus.com

Bedzie prezentacja nowej Pani do sprzatanie i nowego kelnera w strefie VIP. Na tym koniec z nowymi twarzami. MIODU$KI OUT !!

odpowiedz
olew - 29.06.2018 / 22:09, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Trzech pono dobrych grajków doszło, dwaj to wychowankowie , tym bardziej zasługują na owacje ! LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Bojkot Miodula - 29.06.2018 / 22:08, *..241.static.drei.at

Miodulski zaprezentuje nową trwałą ondulację. Nowi zawodnicy nie przewidziani.

odpowiedz
Bear - 29.06.2018 / 21:38, *..81.ipv4.supernova.orange.pl

A kogo tu prezentować ?
Wszystkich znamy :)
Chyba że będą jeszcze transfery :)

odpowiedz
do kem88 - 29.06.2018 / 21:31, *..145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

tak tez otwarty .z tego co czytam po forach to sporo Radomiaka sie wybiera
idealna pora piątek godzina 20.

odpowiedz
kem88 - 29.06.2018 / 21:23, *..145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a co z meczem z Radomiakiem?bedzie otwary dla kibiców?

odpowiedz