fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Cork City

Redakcja, źródło: Legionisci.com

17 lipca o godzinie 21:00 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie rewanżowe spotkanie 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z zespołem Cork City FC. Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona jest w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner w Jankach.

Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Sprzedaż prowadzona jest w następujących terminach:

Sprzedaż zamknięta - do wtorku 10.07 do godz. 10:59 dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2018/19

Sprzedaż otwarta - od wtorku 10.07 od godz. 11:00 dla wszystkich kibiców

Przypominamy, że na podstawie decyzji UEFA z dnia 25.08.2017 r. za wydarzenia podczas meczu z FC Sheriff, Legia Warszawa otrzymała karę dyscyplinarną w postaci zamknięcia trybuny północnej na następny mecz rozgrywek UEFA, w których Legia wystąpi jako gospodarz. W związku z tym wszyscy kibice posiadający karnet sezonowy na trybunę północną w okresie sprzedaży zamkniętej mogą zakupić bilet jedynie w kasach klubu i na wyspie w M1 na pozostałe trybuny na miejsca niezajęte przez karnety.

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19, wchodzą na mecz 1. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów z Cork FC na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
do info - 15.07.2018 / 15:00, *..dynamic.chello.pl

Jakbyś miał lepszą pamięć, albo chociaż przeczytał post to byś wiedział ;)

PS. Wszyscy na "starą Żyletę"! Zróbmy miazgę jak za tamtych dobrych lat! :)

odpowiedz
info - 15.07.2018 / 13:11, *..unknown.vectranet.pl

Dlaczego nie można kupić biletów na Żyletę, wszystko zablokowane???

odpowiedz
do Kołobrzescy Legioniści - 12.07.2018 / 16:08, *..static.chello.pl

juz wszysko działa :))

odpowiedz
Kołobrzescy Legioniści - 10.07.2018 / 11:23, *..134.ipv4.supernova.orange.pl

Do redakcji-czy orientujecie się czemu nie ruszyła jeszcze sprzedaż otwarta?Pozdrawiam.

odpowiedz
olew - 09.07.2018 / 13:00, *..warszawa.vectranet.pl

Cena 20 złotych za bilet, to tanio, zbyt tanio, ale czasy teraz "pod publikę " nastały. Klub musi zarabiać, żeby kupować lepszych grajków np.

odpowiedz
Do_narzekajacych_na_ceny - 08.07.2018 / 23:47, *..play-internet.pl

Jak Wam cena nie pasuje pikniki, to trzeba było kupić karnet i wtedy mielibyście połowę taniej!!! Nie kupiliście to nie narzekajcie... od zawsze tak jest na Legii, że karnetowicze mają przywileje - bo chodzi o prawdziwych, wiernych kibiców a nie pikników, którzy sobie mecze wybierają...

odpowiedz
Tommy - 08.07.2018 / 22:22, *..11.ipv4.supernova.orange.pl

Za taką cenę podziękuję.40!!!

odpowiedz
DO REDAKCJI - 08.07.2018 / 21:53, *..122.threembb.co.uk

Mam pytanie kiedy rusza kolejna edycja konkursu wygraj kopa

odpowiedz
Gienek - 08.07.2018 / 15:17, *..play-internet.pl

Za jakie wydarzenia na meczu z Sheriffem Zyleta została zamknięta? Kuma ktoś?

odpowiedz
Maciek - 08.07.2018 / 12:42, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

bilety na mecz z ogórami po 40zł???? Poj......ło kogoś????

(nie każdy może kupić karnet, jest wiele powodów, także nie szczekajcie na nie-karnetowicza tylko pamiętajcie "cała Legia zawsze razem"! : )

odpowiedz
@!(L)!, a co to za skład? - 08.07.2018 / 08:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Antolic kontuzja i trenuje indywidualnie to samo Rado :)

odpowiedz
@antyk - 08.07.2018 / 08:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

hoho nie z takimi mieliśmy wygrywać gładko ;)

odpowiedz
antyk - 08.07.2018 / 03:30, *..static.ip.netia.com.pl

nie chce tu dziadować ale faktycznie na taki mecz z jakimiś amatorami co piłki nie potrafią prosto kopnąć to bilety powinny być góra po 10zł

odpowiedz
!(L)! - 08.07.2018 / 01:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Vesović Remy Wieteska Hlousek
Antolić Philipps
Radović Cafu Szymański
Lopez

odpowiedz
Cotojest - 07.07.2018 / 21:11, *..static.ip.netia.com.pl

Powalił ich z cenami?
Na taki mecz to góra 25
Skandal

odpowiedz
do l - 07.07.2018 / 17:20, *..lukman.pl

dlatego że tam wszystkie kible są zapchane po ostatnim sparingu i sanepid się przyczepił!!!

odpowiedz
Do der - 07.07.2018 / 17:03, *..static.chello.pl

A gdzie lepiej na vipach czy rodzinnym ? Haha

odpowiedz
Kendzirko - 07.07.2018 / 16:53, *..121.ipv4.supernova.orange.pl

40 zł na Cork? Żart?

odpowiedz
Do L - 07.07.2018 / 16:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na jednym z meczów kilka osób zatruło się zapiekankami (bodajże z Astana) i UEFA była bezwzględna wymierzając na kare zamknięcia żylety i zakazu sprzedaży zapiekanek w zawieszeniu.

odpowiedz
der - 07.07.2018 / 15:37, *..play-internet.pl

oby dopingu nie zorganizowali na wschodniej

odpowiedz
L - 07.07.2018 / 15:19, *..dynamic.mm.pl

Dlaczego żyleta zamknięta? Ktoś przypomni?

odpowiedz
Arek - 07.07.2018 / 14:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak ktoś ma karnet bez barier na Żyletę to przecież nie wejdzie na swoje miejsce z wiadomych względów. Mało to precyzyjne jak dla mnie.

odpowiedz
Gdzie będzie doping prowadzony ? - 07.07.2018 / 14:04, *..static.chello.pl

Halo redakcjo

odpowiedz
do Lfan, do Robert - 07.07.2018 / 13:25, *..155

Trybuna Zachodnia Sektory: Gold, Silver i Loze Biznesowe

odpowiedz
Lfan - 07.07.2018 / 12:11, *..dynamic.chello.pl

Na którym sektorze będzie zorganizowany doping dla Legii?

odpowiedz
Na jakiej trybunie będzie doping prowadzony - 07.07.2018 / 11:37, *..static.chello.pl

Do reakcji ?

odpowiedz
Arcykapłan - 07.07.2018 / 10:59, *..centertel.pl

Głupota że karnetowicze z Żylety muszą do kas iść. Chyba da się w systemie zablokować miejsca dla kanetowiczow ze wschodniej.

odpowiedz
Robert - 07.07.2018 / 10:44, *..91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na której trybunie będzie doping Żylety? Idę z małą córką i chciałbym wiedzieć

odpowiedz
do Redakcji - 07.07.2018 / 10:19, *..static.chello.pl

z jakiej trybuny będzie doping prowadzony?

Redakcja (LL!): z trybuny Deyny w okolicach Żylety.

odpowiedz