fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Cork City

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

17 lipca o godzinie 21:00 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie rewanżowe spotkanie 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z zespołem Cork City FC. Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona jest w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner w Jankach.

Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Sprzedaż prowadzona jest w następujących terminach:

Sprzedaż zamknięta - do wtorku 10.07 do godz. 10:59 dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2018/19

Sprzedaż otwarta - od wtorku 10.07 od godz. 11:00 dla wszystkich kibiców

Przypominamy, że na podstawie decyzji UEFA z dnia 25.08.2017 r. za wydarzenia podczas meczu z FC Sheriff, Legia Warszawa otrzymała karę dyscyplinarną w postaci zamknięcia trybuny północnej na następny mecz rozgrywek UEFA, w których Legia wystąpi jako gospodarz. W związku z tym wszyscy kibice posiadający karnet sezonowy na trybunę północną w okresie sprzedaży zamkniętej mogą zakupić bilet jedynie w kasach klubu i na wyspie w M1 na pozostałe trybuny na miejsca niezajęte przez karnety.

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19, wchodzą na mecz 1. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów z Cork FC na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.