REKLAMA

Tenis: Żuk wicemistrzem Polski w deblu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gliwicach odbyły się 92. mistrzostwa Polski seniorów w tenisie, w których srebrny medal w deblu zdobył tenisista Legii Warszawa, Kacper Żuk. Legionista rywalizację w turnieju indywidualnym zakończył w ćwierćfinale, przegrywając z Maciejem Rajskim po zaciętym, trzysetowym spotkaniu. W deblu w parze z Janem Zielińskim z WKT Mera dotarł do finału, gdzie musieli uznać wyższość pary Marcin Gawron - Mateusz Kowalczyk.

Wyniki Kacpra Żuka w MP w singlu:
I runda: Kacper Żuk - Kacper Dworak (Winners J. Wolniak Łódź) 6-2, 6-3
II runda: Kacper Żuk - Yann Wójcik (Clarena Wrocław) 7-5, 7-6(2)
1/4 finału: Kacper Żuk - Maciej Rajski (KT Teniswil Warszawa-Wilanów) 3-6, 7-6(8), 2-6

Wyniki Kacpra Żuka w MP w deblu:
I runda: Żuk/Zieliński - Piątek/Steinberger 6-2, 6-4
1/4 finału: Żuk/Zieliński - Paluch/B. Wojnar 6-2, 6-4
1/2 finału: Żuk/Zieliński - Ciaś/Koniusz 7-5, 7-6(3)
Finał: Żuk/Zieliński - Gawron/Kowalczyk 3-6, 6-1, 2-10


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.