REKLAMA

Tenis: Rogozińska i Piestrzyńska pojadą na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwie tenisistki Legii Warszawa, 23 lipca rozpoczną rywalizację w Indywidualnych Mistrzostwach Europy. Stefania Rogozińska-Dzik startować będzie w kategorii do lat 18 w szwajcarskim Klosters, zaś Ada Piestrzyńska powalczy na Mistrzostwach Europy do lat 14 w czeskiej miejscowości Most. Obie legionistki wylecą z Warszawy dwa dni przed zawodami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
andreas - 09.07.2018 / 20:35, *..dynamic.chello.pl

Iga ograła turniejową jedynkę. Brawo.

odpowiedz
b - 09.07.2018 / 16:54, *..16-1.cable.virginm.net

Powodzenia.

odpowiedz
mate - 09.07.2018 / 02:32, *..dynamic.chello.pl

brawo !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.