Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jerzy Brzęczek - fot. Mishka / Legionisci.com
Jerzy Brzęczek - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 12 lipca 2018 r. godz. 11:17

Brzęczek selekcjonerem reprezentacji Polski!

Redakcja, źródło: PZPN, Legionisci.com

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył proces wyboru selekcjonera reprezentacji Polski, którym zostanie Jerzy Brzęczek. Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca będzie miała miejsce w poniedziałek 23 lipca. Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski.

Brzęczek w poprzednim sezonie był trenerem Wisły Płock, z którą zajął 5. miejsce. Był także jednym z głównych kandydatów do objęcia stanowiska trenera Legii Warszawa, na co jednak nie zgodziły się władze płockiego klubu.

Trenerski bilans Jerzego Brzęczka.
LEGENDA: rozgrywki, mecze (wygrane - remisy - porażki) bilans goli (osiągnięcie)

Raków Częstochowa (9 lutego 2010 - 6 listopada 2014)

sezon 2009/10:
II liga, 15 (4-9-2) 18-12 (10. miejsce na koniec sezonu)

sezon 2010/11:
II liga, 34 (10-14-10) 42-40 (14. miejsce na koniec sezonu)
Puchar Polski, 1 (0-0-1) 0-2

sezon 2011/12:
II liga, 34 (12-8-14) 37-51 (11. miejsce na koniec sezonu)
Puchar Polski, 1 (0-0-1) 0-2

sezon 2012/13:
II liga, 34 (12-7-15) 43-44 (12. miejsce na koniec sezonu)
Puchar Polski, 1 (0-0-1) 0-2

sezon 2013/14:
II liga, 34 (13-9-12) 44-40 (10. miejsce na koniec sezonu)
Puchar Polski, 2 (1-0-1) 1-2

sezon 2014/15:
II liga, 15 (6-3-6) 18-12 (zwolniony po 15 kolejkach na 10 miejscu)
PP, 2 (1-0-1) 5-1

Bilans Raków: 172 mecze (58-50-64) 208-208


Lechia Gdańsk (17 listopada 2014 - 30 sierpnia 2015)

sezon 2014/15:
Ekstraklasa, 22 (9-5-8) 25-24 (5. miejsce na koniec sezonu)

sezon 2015/16:
Ekstraklasa, 7 (1-4-2) 9-9 (zwolniony po słabym początku)
PP, 1 (1-0-0) 5-1

Bilans Lechia: 30 meczów (11-9-10) 39-34


GKS Katowice (28 września 2015 - 21 maja 2017)

sezon 2015/16:
I liga, 24 (12-6-6) 29-22 (4. miejsce)

sezon 2016/17:
I liga, 33 (14-8-11) 44-32 (zwolniony po 32 kolejkach)
Puchar Polski, 1 (0-0-1) 0-1

Bilans GKS: 58 meczów (26-15-17) 73-55

Wisła Płock (11 lipca 2017 - 1 czerwca 2018)

sezon 2017/18:
Ekstraklasa, 37 (17-6-14) 53-45
Puchar Polski, 1 (0-0-1) 1-2

Bilans Płock: 38 meczów (17-6-15) 54-47

SUMA całkowita: 298 meczów (112 zwycięstw - 80 remisów - 106 porażek) bilans bramek 374-344



Komentarze: (95)

Gimbi, 12.07.2018 11:23:45 - *.play-internet.pl

No cóż..... :-/ :-(

Krzeszczu, 12.07.2018 11:24:57 - *.cust.bredband2.com

Smiechu warte.....

Byla idealna szansa zeby wziasc kogos powaznego, kogos kto dobrze sie zna na fachu, taktyce, prowadzeniu "gwiazd".
A PZPN wybiera...... ja pi****le.....

Ekhh, 12.07.2018 11:25:18 - *.dynamic.chello.pl

Pożyjemy ... zobaczymy

oko, 12.07.2018 11:25:23 - *.centertel.pl

a mógł iść do nas ...:-)

(L), 12.07.2018 11:25:24 - *.191

Tego paralityka na selekcjonera? Dzisiaj 12 lipca, a nie 1 kwietnia, panie Boniek!

maka, 12.07.2018 11:25:25 - *.4

Kto????????? A słyszałem że Hajto ma przejąć Barcelonę ... :)

anty, 12.07.2018 11:25:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Słaby trener nic nie osiągnie

Orson, 12.07.2018 11:27:28 - *.31.static.3s.pl

No to k**** pięknie...

domjakis, 12.07.2018 11:27:48 - *.41

Czyli pudrowanie syfu trwa:-(

Jacek R., 12.07.2018 11:27:48 - *.23-2-80.mobile.virginm.net

zart... i przynajmniej 2 lata w plecy....

ludzik, 12.07.2018 11:32:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Za dwa lata po kolejne kompromitacji tym razem na ME i tak go nie będzie

Rogal, 12.07.2018 11:35:41 - *.centertel.pl

Bedzie jak fornalik

Ali, 12.07.2018 11:37:38 - *.134

nie nie boże prosze nie

krys008, 12.07.2018 11:37:39 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zaskoczenie, to mało powiedziane! Zobaczymy co z tego będzie. Muszę ochłonąć :)

matus007, 12.07.2018 11:39:21 - *.play-internet.pl

Ludzie trzymajcie mnie ja pierr,ale dno kolejny klakier bońka

Tomek, 12.07.2018 11:40:35 - *.189

Teraz Błaszczykowski będzie grał w każdym meczu nawet bez jednej nogi...

kris, 12.07.2018 11:42:18 - *.static.ip.netia.com.pl

za Wikipedia:
"Na początku lutego 2010 roku Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa[1]. Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora[2].

17 listopada 2014 roku został trenerem Lechii Gdańsk. Dnia 1 września 2015 roku został zwolniony. Od końca września 2015 trener GKS Katowice[3]. 11 lipca 2017 roku został trenerem Wisły Płock. 12 lipca 2018 roku został selekcjonerem reprezentacji polski w piłce nożnej. Dnia 12 lipca został potwierdzony jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski"

Brawo! świetny wybór

grzesiek, 12.07.2018 11:43:36 - *.centertel.pl

Powiem tak. Chu* z tego kto będzie trenerem. Jak nasze gwiazdki się nie wezmą do roboty to nawet 10 najlepszych trenerów na świecie ich nie ogarnie.

Hiszpan, 12.07.2018 11:44:09 - *.24

O faken kolejny Dyzma.

lucjan, 12.07.2018 11:46:02 - *.play-internet.pl

JE...Ć PZPN..Bońek to dno jednak

Sawo, 12.07.2018 11:48:01 - *.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Haha

haha, 12.07.2018 11:49:32 - *.play-internet.pl

dno,dno

Keny, 12.07.2018 11:50:54 - *.191

Przecież to kolejna marionetka prezesa, Żałosne!!!

lolek, 12.07.2018 11:51:05 - *.play-internet.pl

Szykują się pamiętne mecze Polska vs Bezludna Wyspa 0-0 dno ludzie oczy krawią banda śmieć

Fcm , 12.07.2018 11:52:16 - *.centertel.pl

To jest jakaś kpina???

Pio, 12.07.2018 11:52:52 - *.play-internet.pl

Ja się tylko pytam ZA CO ? ZA JAKIE SUKCESY ? CZY BYL CHOCISZ ASYSTENTEM PRAWDZIWEGO TRENERA ? JAKIE BYLY KRYTERIA ZE AKURAT ON SIE NADAWAŁ A INNI Z ZAGRANICY BYLI ZA SLABI ? 5miejsce w lidze gdzie wszyscy grali jak paralitycy , jedyny sukces
dramat

karolek, 12.07.2018 11:55:13 - *.unknown.vectranet.pl

nie ma jak hejt na dzień dobry, skoro juz został selekcjonerem to dajmy mu szansę

Bartek, 12.07.2018 11:58:29 - *.dynamic.chello.pl

Większość komentarzy jest niczym wybór Brzęczka na selekcjonera...nie zrozumiały, bez racjonalnego wyjaśnienia albo po prostu głupi.

ding, 12.07.2018 11:58:34 - *.dynamic.chello.pl

Bez sukcesów, za to ze 100-procentowym poparcie ustępującego prezesa PZPN

(L), 12.07.2018 12:04:30 - *.45

Boniek ty****** ***** ***** **** ***** ***** *** mała.
Po co to całe gadanie jak i tak bierzesz swoich kolesi .

Mariol, 12.07.2018 12:10:44 - *.w86-245.abo.wanadoo.fr

To jest SKANDAL.To powolny upadek polskij piłki ciąg dalszy.Wybrali następnego polskiego miernotę.Bojkotowac kadrę.Mam to gdzies,nie interesuje mnie kadra.

lucho_83, 12.07.2018 12:15:02 - *.114

Pożyjemy, zobaczymy jak z kadrą sobie poradzi. Od Września Włochy i Portugalia pokażą nasza miejsce na ziemi....

Adam Wlochy, 12.07.2018 12:15:04 - *.9.245.49

Na pierwszym zgrupowaniu brudzie beda ze starymi z kadry i wroca lata 90te.

Boniek..., 12.07.2018 12:15:14 - *.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja się tylko pytam. Czy my naprawdę mamy czas by sprawdzać, czy trener o mizernym dorobku klubowym oraz ZEROWYM doświadczeniu selekcjonerskim nadaje się na to stanowisko. Tu chyba chodzi tylko o podporządkowanie się układom i układzikom...

Se.Ba.M 7606, 12.07.2018 12:17:43 - *.debnet.pl

To kpina jakaś!!! Jak mają szanować nas w Europie,w Świecie. Kilka zacnych nazwisk, poważne kandydatury a tu "trener" wuj wie skąd. Na polską ligę no to jakoś będzie,ale na reprezentację? Rozj****y system , ponownie kilkanaście lat posuchy. "DOBRA ZMIANA" KUR*** JEGO MAĆ!

@Krzeszczu, 12.07.2018 12:20:42 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Byla idealna szansa zeby "wziasc" słownik.

A Jurek da radę.

Kadrowicz, 12.07.2018 12:21:49 - *.static.ip.netia.com.pl

To i tak lepiej Brzeczek niz u Nas w Legii amator od żenskiego futbolu to dopiero jest ponury żart.

@Tomek, 12.07.2018 12:23:05 - *.88.threembb.co.uk

..to samo pomyslalem.. bedziemy teraz budowac reprezentacje rozpoczynajac od Blaszczykowskiego (moze zostanie asystentem)!!! Jest jeden pozytyw,, Brzeczek rozegral w kadrze 'tylko' 42 mecze.. wiec raczej nie skusi sie o to zeby wystawiac siebie w roli grajacego trenera! ..zeby uzyskac status Wybitnego Reprezentanta trzeba miec 60 wystepow ;o)))))

znajca, 12.07.2018 12:23:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Selekcjonerem powinien zostać ktoś z nazwiskiem i niepodważalnym dorobkiem międzynarodowym. Człowiek, na widok którego, Kryśce wylinieje na grzbiecie futro od armaniego, a Szczęsnemu zgaśnie kiep w japie. Ktoś, kto odważy się zapytać Lewego: "jak Ty się nazywasz, chłopaczku?". A Boniek wybiera jego... jejciu...

Saska Kępa (L), 12.07.2018 12:35:27 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie rozumiem tej decyzji Bońka i PZPN. To jest jakieś szaleństwo (najdelikatniej rzecz ujmując). No ale z drugiej strony uwzględniając całokształt "działań" PZPN - parafrazując słowa babki Pawlakowej z filmu "Sami swoi" - "był czas przywyknąć" będąc przez kilka dekad kibicem w polskiej piłce kopanej. Te cyrki w wykonaniu Bońka i PZPN trzeba brać z przymrużeniem oka, szkoda nerwów na to.

Olo, 12.07.2018 12:36:21 - *.centertel.pl

Ale i tak znajdą się Janusze, którzy pójdą na cyrk Bońka na Narodowy płacąc 160pln za bilet, żeby pospiewać "Nic się nie stało....."

Jaaaaa, 12.07.2018 12:37:54 - *.play-internet.pl

Spodziewaliście się kogoś innego? Przecież cwelwandowski nie pozwoli żeby ktoś mu coś kazał i usunął go w cień od dawna wiadomo że on i jego sponsorzy mówią rudemu co i jak i musiał być trener którego nawet furmanka ustawiła do pionu

Łubudubu, 12.07.2018 12:40:20 - *.is74.ru

Leśne dziadki wybrały, a Boniek przyklepał.

HAHAHAHAB, 12.07.2018 12:44:28 - *.236

BRZECZEK :D ALE BĘDĄ JAJA .... ZA POL ROKU POWIEDZA ZE SIE NIE SPRAWDZIŁ I OD POCZĄTKU TWORZENIA NOWEGO ZEPSOŁU. I TAK OD WIEKÓW

Danie (L), 12.07.2018 12:53:00 - *.play-internet.pl

to już wiadomo kto kapitanem..wszak w rodzinie nic nie ginie

mietek, 12.07.2018 12:54:35 - *.internetia.net.pl

Jest jeden duży plus tej decyzji - nie trafi do Legii :)

@znajca: Mądre słowa.

Do @Tomek: Asystentem to będzie Furman :)) A, żeby wejść do Klubu Wybitnego Reprezentanta, nie trzeba mieć rozegranych 80 meczów w kadrze (od 2014 limit został podwyższony - tylko Szpakowski tego jeszcze nie zarejestrował), jeżeli zawodnika poleci inny członek tego klubu. Stąd masz na liście takich zawodników jak Lucjan Brychczy, Gerard Cieślik, Lesław Ćmikiewicz, Paweł Janas i inni. Szkoda, że takiego specjalnego wyjątku dla Boruca nie chcieli zrobić.

Pawciu, 12.07.2018 12:55:28 - *.167.ipv4.supernova.orange.pl

Dajmy się wykazac Brzeczkowi w nowej roli. Na pewno bardziej mu ufam niż np. Probierzowi

0055gp, 12.07.2018 13:03:11 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

I niech się uczy, może kiedyś poprowadzi 2-3 ligowców.
Nie mój cyrk nie moje małpy, najważniejsze, że nie nie ma Go w Legii.

Keny, 12.07.2018 13:03:25 - *.191

Teraz będzie mnóstwo artykułów że Brzęczek to mega fachowiec a Boniek to super prezes który wybrał najlepiej. Już zaczyna się lizanie dupy prezesa. Żaden dziennikarz się nie odważy krytycznie podejść do wyboru selekcjonera.

Adi, 12.07.2018 13:06:45 - *.dab.02.net

Brak doswiadczenia i uklon w strone blaszczykowskiego tzn lewy juz nie bedzie kapitanem.

L, 12.07.2018 13:07:54 - *.dynamic.chello.pl

Ha ha ha !!!! Jakieś jaja chyba..

k., 12.07.2018 13:12:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Życzę mu powodzenia ale kwasy w szatni pewne. Chyba, że Błaszczu zrezygnuje z kadry.

Borsuk, 12.07.2018 13:12:45 - *.dynamic.chello.pl

Prawdę powiedziawszy nie uważam ,że Brzęczek jest dobrym wyborem na stanowisko trenera reprezentacji,choć wolę go od Probierza.
Bycie trenerem reprezentacji to coś zupełnie innego niż trener klubowy - nie ma wielkiego wpływu na bezpośredni trening,jest raczej selekcjonerem i decydentem w sprawie taktyki meczowej.
Boniek z całą pewnością zna się na pracy trenera,potrafi ocenić możliwości Brzęczka - oby to było prawdą !!!! Bo jeśli jest inaczej to czarno widzę przyszłość zespołu narodowego.....

Pit, 12.07.2018 13:27:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No cóż....Pan Prezes Boniek oszalał........została nam tylko modlitwa. ..

Roma, 12.07.2018 13:28:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No cóż "... nowe przysłowie Polak sobie kupi, że i przed i po szkodzie głupi".

Całaprawda, 12.07.2018 13:31:07 - *.dynamic.chello.pl

No nie wiem, nie wiem.....

0_O, 12.07.2018 13:55:33 - *.dynamic.chello.pl

WTF?!

eLka, 12.07.2018 14:28:58 - *.dynamic.chello.pl

To dla tego nafcierze nie chcieli go do nas puścić bo był zaklepany dla Repry hehe

Gienek, 12.07.2018 14:41:11 - *.play-internet.pl

Według mnie to zły wybór, ale dajmy mu szansę.

Grock, 12.07.2018 14:50:07 - *.76.ipv4.supernova.orange.pl

Ahhhahahaa kpina jakas masakra

Ludzik, 12.07.2018 15:03:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Boniek frajer pewnie dał mu posadę pod warunkiem, że połowę pensji będzie mu oddawać. Gołym okiem widać, że to jakiś wałek

L, 12.07.2018 15:22:12 - *.play-internet.pl

Boniek konkretnie zabalował!

Jacek, 12.07.2018 15:26:09 - *.centertel.pl

Jedno w/g mnie jest pewne, ze znacznie odmłodzi kadrę. A to wcale nie musi sie zle skonczyc. Pewnie wiekszosc liczyla na trenera zagranicznego, ale juz wkrotce zobaczymy w ktorą stronę idziemy. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Mariol, 12.07.2018 15:29:16 - *.w86-245.abo.wanadoo.fr

Kibice od pierwszej kolejki powinni pokazać PZPN i Bomkowi co o tym sadza.

vdvd, 12.07.2018 15:37:21 - *.240

prima aprilis?

zz, 12.07.2018 15:39:40 - *.dynamic.chello.pl

Komedia.

dex, 12.07.2018 15:44:25 - *.centertel.pl

Jose Kante nasz ostatni nabytek już niedługo z obywatelstwem polskim

zieLeninka, 12.07.2018 15:44:33 - *.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To masakra jest jakaś... I w czym on jest lepszy od Nawałki? Była szansa na kogoś poważnego to strzeliliśmy sobie w kolano...

mietek, 12.07.2018 15:59:45 - *.internetia.net.pl

@Olo: Nie, teraz bilety będą po 320 złotych, albo i więcej. Bo Błaszczykowski dostanie biletów na pół stadionu dla rodziny ;)

Hattrick , 12.07.2018 16:14:16 - *.centertel.pl

Wracamy na swoje 75 miejsce

antek, 12.07.2018 16:19:25 - *.static.chello.pl

to słaby błaszczykowski będzie dalej w k.................ł na prawym

Do krzeszczu , 12.07.2018 16:39:06 - *.dynamic.chello.pl

Wyjątkowo się z tobą zgadzam.

Rudy zgłupiał, 12.07.2018 16:47:47 - *.dynamic.chello.pl

Boniek czy cię po...ło?

Rafix, 12.07.2018 17:07:47 - *.centertel.pl

Jak miał być Polak to czemu nie Mamrot ? Lepsze wyniki w ekstraklasie jak i w niższych ligach.

Pytanie z przymrużeniem oka.

Jerz z Potoku, 12.07.2018 17:24:03 - *.dynamic.chello.pl

@ Krzeszczu [h:11.24] - pełna aprobata dla treści Twojego postu;
@ Krys008 - pomimo, że wściekle atakuje mnie banalna z pozoru choroba, to po zapoznaniu się [ok. h:17] z wyborem prezesa Bońka dochodzę do tradycyjnego wniosku (vide: Legia), iż charyzmatyczni prezesi wręcz pożądają na stanowiskach trenerów i selekcjonerów osoby..."spolegliwe". W przypadku Trenera Brzeczka, to nie jest klasyczny negatyw, a jedynie mocno wyeksponowana cecha charakteru. Czyli: tylko tyle i aż tyle:
@ Saska Kępa - w pełni dołączam się do Twojego wypisu! Oczywiście z jednym drobnym zastrzeżeniem; co mają począć kibice którzy nie są w stanie wykazać choćby minimalnego poczucia humoru?
Ps.: niestety muszę kończyć, łóżko wzywa...
Serdeczności

Legionista, 12.07.2018 17:42:09 - *.226

Ja tej decyzji nie rozumiem... Największy sukces jego to 5 miejsce w ekstraklasie... Żadnej rewolucja nie będzie w kadrze - Pewnie dojdzie Furman, Szymański z Wisły.Płock i kilku nowych (może Michalak?) i za rok będziemy mieli "nowego" trenera...

Arek, 12.07.2018 17:52:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@jeż z potoku, to zdróweczka życzę!!!

FWK, 12.07.2018 18:18:22 - *.play-internet.pl

To juz chyba lepiej gdyby Nawalka pozostal na stanowisku

mietek, 12.07.2018 18:43:27 - *.internetia.net.pl

@Legionista: I dobrze. Może akurat dali mu umowę na rok. Akurat wtedy skończy się Copa America i może stamtąd przyjdzie ktoś sensowny.

gazza, 12.07.2018 18:47:20 - *.ssp.dialog.net.pl

Kolesiostwo w PZPN jest na porządku dziennym !
Wybór tego trenera to kpina z kibiców ...kolejna...!

Darek , 12.07.2018 18:54:46 - *.dip0.t-ipconnect.de

To teraz Błaszczykowskiego bedzie nabijal rekor występów w kadrze.Wujek na pewno bedzie go powolywal.To nic ze z kadra nigdy nic nie osiagnal i juz nie osiagnie ale rekord wystepow bedzie do niego nalezal.
Ciekawe czy wujek Jurek zabierze opaske kapitana Lewandowskiemu i da Kubie?Teraz to dopiero beda kwasy i zgrzyty w kadrze.

dzl, 12.07.2018 19:01:42 - *.dynamic.mm.pl

do końca roku nie wytrzyma presji po Włoszech i Portugalii

ja, 12.07.2018 19:15:24 - *.dynamic.chello.pl

buehehehehe

Ostry będzie spadek w dół w rankingu

Alex uk , 12.07.2018 19:30:24 - *.59

Ciekawe czy wszyscy powazni kandydaci odmowili i Brzeczek byl ostatni na liscie zyczen, czy nawet nie negocjowali z zadnym powaznym trenerem, bo zamiast szukac kandydata bylo tylko chlanie, baseny, dziwki az sie obudzili dzis rano z palcem w dupie

Wampirek, 12.07.2018 19:41:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

11 krotny Mistrz Polski, polfinalista Ligi Mistrzów zdobywca Pucharu Polski. A na poważnie zdobył piąte miejsce w zeszłym sezonie ekstraklasy. Kiepska rekomendacja !!

Zumi mysz by Ask tv, 12.07.2018 22:01:33 - *.play-internet.pl

Przynajmniej trochę chłopa trenował. My mamy babskiego trenera i to dopiero jaja!

Jarfer, 12.07.2018 22:28:55 - *.play-internet.pl

Kolega bonka?

Matt, 12.07.2018 23:48:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po odpadnięciu Polski dyskutowaliśmy tu o Nawałce. Napisałem, że mimo pewnych błędów jeszcze bym go zostawił. (Teraz myślę, że do jesieni, do ligi narodów. Miałby szansę pokazać czy coś z tego będzie.)

Kolega Krzeszczu nazwał wtedy taki tok myślenia debilizmem czy jakoś tak. Nie żywię urazy, tylko wskazuję czym poparte było moje zdanie. Niech Brzęczkowi idzie jak najlepiej, ale na chwilę obecną nie jestem przekonany czy jest lepszym trenerem od Nawałki. Lepsze jest wrogiem dobrego. Proces zmian, to nie jest pstryknięcie palcem. Pozdrawiam

Artur, 13.07.2018 01:36:00 - *.51

Ludzie, dajcie mu popracowac...mam tylko dwa.pytania:
Jakie mieliscie zdanie o nawalce na.poczatku jego kariery z repr?
Jakie macie zdanie o klafie, trenerze kobiet z.mega dosw. Klubowym?
Dziekuje za uwage

krys008, 13.07.2018 06:29:08 - *.serv-net.pl

@Jerz z Potoku zdrowia Kolego. Ja nadal niedowierzam i staram poukładać to w glowie. To się Boniek zapatrzył w oczy JB, musiała być ostra impreza. Mam nadzieję, że okażę się niedowiarkiem, JB okaże się strzałem w 10 i w tym szaleństwie jest metoda. Nawalka też mnie pozytywnie zaskoczył, chociaż mistrzostwa niestety zawalił.

Bedzie git jak to w PZPN, 13.07.2018 07:58:55 - *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spokojnie po jesiennym oklepaniu przez Portugalie i Wlochy ... przybedzie Zawisza Czarny na koniu dzierzac dumnie laptop w dloni...Stefan Majewski

mietek, 13.07.2018 10:13:25 - *.internetia.net.pl

@Artur:

1) Nawałka raz w swojej karierze trenera został mianowany "awaryjnym" w Wiśle i doczłapał się z nią do mistrzostwa. Brzęczek za to cały raz w życiu zajął aż 5 miejsce w paralityk ekstraklasie.

2) Klaf nie został selekcjonerem. Brzęczek tak.

Gg, 13.07.2018 13:07:19 - *.centertel.pl

Mocno ryxykoeny wybór, może postawi na młodych, sprzątnie paru starych i zrobi porządek, a może piłkarzyki zrobią z nim co chcą jak z Nawałką po Euro i jak Furman. Jedno jest pewne, mocno budżetowy, niedoświadczony wybór, bo leśne dziadki wolą mieć kasę dla siebie.

Danie(L), 13.07.2018 15:17:49 - *.play-internet.pl

w zasadzie cała sieć wieszczy porażki,kolesiostwo, nieporozumienie itp

Na każdą tezę w sprawie wyboru trenera da się znaleźć przykład;
dobry piłkarz, dobry trener (np Cruyff, Guardiola)
marny piłkarz dobry trener (np Klopp, Loew)
dobry piłkarz, marny trener (np. Boniek)
marny piłkarz, marny trener (długa lista...)
człowiek zniką (np Dalic)
itd
Można też patrzeć na pomysł gry;
Engel wprowadził 4 obrońców, wypaliło
Janas chciał grać diamentem, nie wypaliło
Smuda uparł się na choinkę, nie wypaliło
Fornalik nie wiem co chciał grać ale nie wypaliło
Nawałka chciał wykorzystać jednego z najlepszych napastników na świecie i wrócił do 2 atakujących, wypaliło
itd

Nikt nie wie jak sobie Brzęczek poradzi, taka prawda. Szanse ma natomiast takie same jak wszyscy.

W związku z tym, że jestem chory na kibicowanie życzę Brzęczkowi żeby był najlepszym trenerem w historii polskiej piłki. Tego samego życzyłem wszystkim poprzednim selekcjonerom.

Czas pokaże czy swoją szansę wykorzysta

do butli w occie słoik piecz@rek, 13.07.2018 18:25:16 - *.play-internet.pl

Ja pie.dole...kadra rusza w melanż. Niech żyje bal!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.