Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 12 lipca 2018 r. godz. 16:18

Piwo Królewskie na stadionie Legii

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

Począwszy od spotkania o Superpuchar Polski z Arką Gdynia podczas meczów na stadionie Legii będzie możliwość zakupu piwa marki Królewskie. Piwo dystrybuowane będzie w stadionowym wariancie z 3,2% zawartością alkoholu.

Królewskie przygotowało 1000 kuponów dla pierwszych 1000 pełnoletnich kibiców, którzy przyjdą w sobotę na stadion. Specjalnie oznaczone kioski z piwem Królewskie usytuowane będą na każdej z trybun stadionu.

- Już od 15 lat Królewskie jest z Legią na dobre i złe. Partnerstwo z tak ważnym symbolem stolicy to dla nas wielkie wyróżnienie i powód do dumy. Dzięki tej strategicznej współpracy możemy być bliżej naszych konsumentów. Tym bardziej cieszymy się, że od nowego sezonu będziemy im towarzyszyć w miejscu, gdzie przeżywają największe emocje - na stadionie ukochanej drużyny. To tutaj dzieją się najważniejsze momenty dla kibiców i dla klubu, dlatego Królewskiego nie może tu zabraknąć - mówi Emilia Wróblewska, brand manager marki Królewskie w Grupie Żywiec.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (79)

olo, 12.07.2018 16:24:06 - *.pl

Cena pewnie 10PLN za 0,3 litra...

...L..., 12.07.2018 16:27:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wreszcie :)

Mati, 12.07.2018 16:32:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Olo- nie dogodzisz... nikt Cie nie zmusza kupowac

xaxa121, 12.07.2018 16:33:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mieszkasz w stolicy więc cie stać.

jkp do olo, 12.07.2018 16:38:29 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl

Za drogo, za ciepłe, za daleko i za duże kolejki... Co za maruda z Ciebie ;)

wrt, 12.07.2018 16:39:49 - *.play-internet.pl

szkoda, że to nie jest Królewskie, ktoś kto sprzedał prawo do nazwy i w ogóle Browary Warszawskie Żywcowi powinien siedzieć

Kajtus Czarodziej, 12.07.2018 16:43:37 - *.range109-156.btcentralplus.com

@olo: nie chcesz to nie kupisz.. tyle lat bez browarka na meczu sie obywales to nadal sie bez niego obedziesz ;o) Ci co beda chcieli kupia i nie beda narzekali! :o)

bbba, 12.07.2018 16:43:45 - *.net.hawetelekom.pl

Lepsza wiadomość jak transfer Carlitosa

Do olo, 12.07.2018 16:44:18 - *.play-internet.pl

Nie dbanie, 32 grosze za beczkę.

qwerty, 12.07.2018 16:46:14 - *.dynamic.chello.pl

Taka cena, to raczej w jakiejs promocji ;)

Ludzik, 12.07.2018 16:48:52 - *.static.ip.netia.com.pl

@Olo, pewnie tak będzie a na bank w smaku jeszcze gorsze niż normalnie

Stary Warszawiak, 12.07.2018 16:49:07 - *.play-internet.pl

No i fajnie.

Ja, 12.07.2018 16:49:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Po 3zl za 0.5litra możesz wypić w domu

Alan, 12.07.2018 16:50:59 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystko fajnie szkoda tylko że królewskie nie jest już piwem rozlewanym w Warszawie...

Jacek, 12.07.2018 16:53:33 - *.2-1.cable.virginm.net

Do olo: wlasnie z takiego powodu bedziesz sie patrzyl jak inni pija

Tradycjonalista, 12.07.2018 17:02:07 - *.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dlatego trzeba wypic dwa piwka przed meczem, a na stadion zabrac setke czegos mocniejszego, zeby sie w przerwie wzmocnic. Tak sie zawsze robilo.

Piknik, 12.07.2018 17:03:05 - *.play-internet.pl

Chyba Cię poje...15 min

ding, 12.07.2018 17:03:43 - *.dynamic.chello.pl

3,2% to nie jest piwo!

praga, 12.07.2018 17:07:03 - *.dynamic.chello.pl

nie,wiadro za 2 złote.

Misza_Praga, 12.07.2018 17:07:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zróbcie w końcu porządek z tym kateringiem,bo to co tam serwują i za jakie pieniądze to jest MASAKRA!

Misiek, 12.07.2018 17:09:44 - *.gigainternet.pl

Trochę zapominacie o kibicach spoza Warszawy którzy chcieliby konsumujac Królewskie odwdzięczyć się sponsorowi.W Małopolsce i na Śląsku jest problem. Prócz Auchan.

Groch, 12.07.2018 17:10:49 - *.play-internet.pl

8zeta za pół litra mogę dać

@olo, 12.07.2018 17:18:24 - *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty myślałeś że będzie tak jak twój vip z Biedronki za złotówkę z groszami...

Do olo, 12.07.2018 17:20:59 - *.play-internet.pl

Dla ciebie co najwyżej 3.2% ale Łaciate

jacek345, 12.07.2018 17:22:01 - *.fe.bosch.de

i po co? żeby zataczaly się bandy pijanych? w pierwszej połowie super zabawa i przeszkadzanie wszystkim dookoła, w drugiej spanie na krzesełku

Do Misek, 12.07.2018 17:24:28 - *.play-internet.pl

Na Śląsku Królewskie dostaniesz w Auchan.

Znafca, 12.07.2018 17:26:12 - *.centertel.pl

Najwięcej na cenę i jakość będą narzekać Ci co na kazżym meczu zasiadają na trybunie zwanej własna kanapa. Nie ma piwa źle, jest też źle. Zaraz się -zacznie gdzie są transfery na piwo mają a na zawodników nie ... Tylko Legia!

Tagi, 12.07.2018 17:40:57 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny krok ku cywilizacji :)
Brawo !

Arek, 12.07.2018 17:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnie, mnie tam się podoba. Marudzenie, że 10 zł. za ileś tam, ale już wyobrażam sobie te kolejki, hehe.

WFH, 12.07.2018 17:49:13 - *.11-2.cable.virginm.net

Od piwa się głowa kiwa a od wódki rozum krótki a tak na poważnie już widzę jak cała Żyleta się kiwa podobnie jak w grudniu po meczu z Płockiem i sporych ilościach setunii na trybunach popijanych grzańcem stare dobre czasy mi się wtedy przypomniały pozdr(L)

Andrzej, 12.07.2018 18:04:26 - *.197-105-213.static.virginmediabusiness.co.uk

Do JA i praga - ty no bo tak pladzisz a bilet, a LEGIA to nasz dom wiec powinno byc za 3zety gora 5 za 0.5l :)
Jestem z toba olo.

dzidek, 12.07.2018 18:10:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Frekwencja na meczu rośnie :))

mamuty, 12.07.2018 18:18:20 - *.dynamic.chello.pl

Błogosławione Browary Warszawskie i Błogosławione cycki Kasi Figury
Błogosławione ...

do Groch, 12.07.2018 18:26:24 - *.play-internet.pl

A 9zl dasz czy już stwierdzisz że przegięcie ?

BR(L)DNO, 12.07.2018 18:42:12 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

PERUN,KARUZELA,PALATUM itp To są BROWARY!

Darek , 12.07.2018 18:43:27 - *.dip0.t-ipconnect.de

Piwo kto bedzie chcial to sobie kupi a kto nie to nie.Dobra akcja.To tak jak z kiełbasą czy hot dogiem.Kto chce to sobie kupi.
A tak z innnej beczki.Wezcie zrobcie nowe graffiti na trybunie rodzinnej.Mowie o tym co jest przed wejsciem na sektory juz na stadionie.Postacie tam namalowane wyglądają jak z filmu wzgórza maja oczy.

gazza, 12.07.2018 18:45:30 - *.ssp.dialog.net.pl

To ciekawe dlaczego tylko 1000 pierwszych dostanie darmowe piwo a reszta będzie musiała zapłacić za te pierwsze tysiąc...!
Od razu zapowiadam że jak nie załapie się na pierwsze tysiąc to piwo Królewskie całkowicie znika z mojego menu !
Nigdy już nie kupię i nie napiję się tego piwa.
Nie lubię być robiony w konia.

@Misiek, 12.07.2018 18:47:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dawaj adres to ci wyślę :)

Buli, 12.07.2018 18:57:21 - *.adsl.inetia.pl

Olo, ma rację. To tak jak by ktoś cie okradał. Co z tego jak sprzedadzą 1000 kubków po 10 zł. Lepiej jak by sprzedali 20 000 po 5zł. Na mecz nie idziesz napić się piwa. Więc jak ma być cena zaporowa na towar lichej marki to lepiej niech nie będzie w ogóle.

SzopeN, 12.07.2018 19:06:19 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl

To już Somersby ma 4,5%.

Gdyby bylo 0,5l po 10pln jak w sportsbarze..., 12.07.2018 19:18:18 - *.centertel.pl

....było by SUPER mimo,ze moc mniejsza.

Apeluje do wladz o rozsądną cenę.

Wiem,ze mamy w Warszawie bogaczy, ktorzy i lekką ręką dadzą za pol litra piwa i 30zl jak w Panorama Bar ale są tez kibice mniej zamożni.


Niech ten nasz browar będzie dla wszystkich

Lolo, 12.07.2018 19:41:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiepskie piwo, Kasztelan czy Żywiec dużo lepsze ;)

eee, 12.07.2018 20:12:25 - *.dynamic.chello.pl

Piwo 3,2%?? Siki.

FWk, 12.07.2018 20:18:29 - *.play-internet.pl

Chyba lepszy Krol niz pepsi... Lub woda za 6zeta

Do lolo , 12.07.2018 20:21:28 - *.play-internet.pl

Nie no kasztelan jest zajebisty... Tak samo jak perla! Idz Pan w h!

piwosz, 12.07.2018 20:33:47 - *.dynamic.chello.pl

Królewskie od dawna bardzo sie zepsuło, dużo lepszy Harnaś, Tatra albo nawet Wojak.

do gazza, 12.07.2018 20:38:00 - *.play-internet.pl

#nikogo

@lolo , 12.07.2018 20:39:26 - *.dynamic.chello.pl

Z zywcem to poleciales :p
Jak dla mnie to ostatnio tyskie klasyczne i tylko i wylacznie klasyczne wrocilo do łask jesli mowimy o broearach koncernowych. Nie mniej tez uwazam dwieście gram lepiej zrobi niz te siki

rob bandit, 12.07.2018 20:43:01 - *.satfilm.com.pl

Skol Siostry i Bracia!!!A jeszcze był smaczny zimny Bosman w Szczecinie...FORZA LEGIA!!!

Do piwosz, 12.07.2018 21:09:00 - *.play-internet.pl

Z tych sikaczy co wymieniles to jeszcze tatra jp.

Koras, 12.07.2018 21:11:59 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nareszcie!

super ale..., 12.07.2018 21:14:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

3,2% to nie piwo!

@piwosz, 12.07.2018 21:16:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pojechałeś z tymi piwami hihi najgorsze piwska na świecie jak Harnasia spróbowałem to mi jakimś spirytem podjechał i wyplułem to g....o :)

Hahah, 12.07.2018 21:44:04 - *.dynamic.telkab.pl

Piwo ? Raczej kukurydza spójrz na etykietę !!!

zdzisiek, 12.07.2018 22:02:49 - *.play-internet.pl

Wy przychodzicie na mecz sie nachlać,czy dopingować swój klub,źe wam a to 3,2 % nie pasuje,że królewskie to siki itd?

x, 12.07.2018 22:19:10 - *.19-1.cable.virginm.net

dwie malpki cytrynady wnosze w kapturze i sikacza 3.2% za 10zl mi nie trzeba hahahaha

Cinek, 12.07.2018 22:46:34 - *.dynamic.chello.pl

Z piwerek to polecam Debowe Mocne, dobrze daje w bańke i zgaga nie piecze na drugi dzien. Pozdro!

Mlbets, 12.07.2018 22:49:18 - *.centertel.pl

Grupa zywiec zarobi. A prawilniaki dalej mysla ze krolewskie to warszawskie piwo hehe

Hmm, 12.07.2018 23:16:29 - *.play-internet.pl

Warka radler 0℅ rzadzi!!!

pivo, 12.07.2018 23:20:32 - *.adsl.inetia.pl

Dobre piwa nie muszą się reklamować.

Mlbets, 12.07.2018 23:29:11 - *.centertel.pl

@lolo

Ale masz swiadomosc ze zywiec i krolewskie to to samo piwo?

PrzemoL, 13.07.2018 00:29:25 - *.dynamic.chello.pl

Piwo na stadionie będzie i fajnie, kto będzie chciał to się napije, a kto nie to nie. Bardziej rozwala mnie jak lecicie, że lepszy żywiec, tyskie czy inny kasztelan... Ludzie, Wy chyba piwa w życiu nie piliście... wszystkie te marki smakują jak... żeby nie przeklinać to powiem, że nie smakują w ogóle. Ja wiem, że zaraz poleci argument, że te mniej popularne piwa, rzemieślnicze to w cholerę drogie, 10zł za pół litra to masakra i w ogóle... Ale jak człowiek chce się nawalić to pije wódkę, a jak chce się napić smacznego alkoholu to pije np piwo... w niewielkich ilościach... Ale jak kto lubi :)

Kró(L), 13.07.2018 00:29:36 - *.centertel.pl

do piwosz:
Królewskie z puszki i butelki rzeczywiście średnie, ale nienajgorsze. Radzę spróbować Królewskie z beczki! PYSZNE!

SuperSamiec, 13.07.2018 04:57:10 - *.internetia.net.pl

krolewskie jest ujowe i tyle w temacie u nas wszyscy piją żubry i to jest piwo numer one
TY(L)KO

System do gazza, 13.07.2018 06:05:40 - *.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

gazaa błagam Cię. Nie rób mi tego. To dla wszystkich najgorsza wiadomość. Przemyśl to jeszcze.

eL, 13.07.2018 07:34:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zaraz się okaże, że połowa Żylety warzy browar pod tapczanem, tacy tu znawcy :)
na walce AF vis a vis stadionu były podobne szczyny po 10/12, więc nie spodziewajcie się domorośli ekonomiści niczego innego.

T-72, 13.07.2018 08:11:15 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niestety, mój żołądek odrzuca to coś, co obecnie jest nazywane królewskim, od razu mam zgagę. Brzuszek wychowany za komuny na pysznym królewiaku prosto z browaru na Grzybowskiej, warce z Pułaskim na etykiecie i starym pysznym Żywcu, buntuje się na takie g. na kukurydzy pędzone. Chyba, że królewskie niefiltrowane, bo to dobre piwko.

Jolo, 13.07.2018 09:31:12 - *.centertel.pl

Błogosławione Browary Warszawskie i błogosławione polskie wyroby spirytusowe!

Jolo, 13.07.2018 09:36:27 - *.centertel.pl

Błogosławione Browary Warszawskie i błogosławione polskie wyroby spirytusowe!

MatiL, 13.07.2018 10:22:23 - *.centertel.pl

Każdy kto trochę jeździ na wyjazdy zdaje sobie sprawę w jakich cenach są piwa na stadionach i nie powinno być to dla tych osób zaskoczeniem :P

olew, 13.07.2018 12:05:07 - *.warszawa.vectranet.pl

1. To jest nasz sponsor.
2. Fajnie się to tu czyta, bo to znak , że jesteśmy szczęśliwi generalnie.

kowaL, 13.07.2018 13:56:45 - *.centertel.pl

Królewskie w którym jako jeden ze składników znajdujemy...kukurydzę, sorry nie biorę do ust tego koncernowego szczocha...

Leny , 13.07.2018 17:46:55 - *.dynamic.chello.pl

Gdyby nie meneei z Ł3 musieliby zakonczyc produkcje tego szczocha. Na zdrowie guys ha ha

Piwosz, 13.07.2018 21:04:50 - *.dynamic.chello.pl

Na Polonii jest liwo 0,5l za 7zł z normalnymi procentami. Wpadnijcie na Konwiktorską na mecz rezerw. Niestety nie wpuszczają na trybuny - trzeba wypić w przerwie i dopiero wejść na mecz.

Oczko, 13.07.2018 21:26:43 - *.centertel.pl

Mocny full gul gul gul

Cult⚽️Legia, 14.07.2018 08:21:28 - *.142

Wszèdzie na świecie sá bardzo popularne wyroby naturalne,organic,bez chemii i innych dziadostw,Królewskie powinno wypuścić serie Kròlewskie Organic,napewno znalazło by wielu odbiorcòw i nowych kliétòw.

Och (L) ota, 14.07.2018 09:50:55 - *.dynamic.chello.pl

tu nie o cene tego czegos chodzi ale o jakosc.Tego nie da sie pic.Ani to nie jest piwo,ani Krolewskie,ani tym bardziej warszawskie

bielaniak, 14.07.2018 11:55:43 - *.chomiczowka.waw.pl

3,2% to ma mleko

Sanbobo, 14.07.2018 14:42:17 - *.centertel.pl

7 złoty za 0,5 litra. Jeżeli bedzie wiecej to nara.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.