Arkadiusz Malarz - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

100. ligowy mecz Malarza w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mecz z Piastem Gliwice był wyjątkowy dla Arkadiusza Malarza. Bramkarz Legii rozegrał w niedzielę swoje setne ligowe spotkanie w koszulce z "eLką" na piersi. Co prawda nie udało mu się tego dnia zachować czystego konta, ale i tak kilkukrotnie popisał się dobrymi interwencjami. 38-latek trafił do drużyny mistrza Polski w lutym 2015 roku. Zadebiutował 22 lutego w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Koroną Kielce.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
M3 - 14.08.2018 / 14:22, *..play-internet.pl

Jak grał Kuciak to mało kto wierzył w Malarza. Trole nadal lżą, a on najzwyczajniej wygrał nam kilka trofeów. Jego parady zapewniały ważne punkty, a kiksów było do naliczeniana palcach jednej ręki. Szkoda że Arek ma już dużo lat bo mielibyśmy bramkarza na dłużej. Myślę że będzie to kolejny bramkarz którego zapamiętamy na długie lata. AREK ! MALARZ ! AREK ! MALARZ ! (L)

odpowiedz
Slaw - 13.08.2018 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia i spełnienia marzeń.
Gry w reprezentacji.
Kolejnego mistrzostwa.
Jesteśmy z Ciebie dumni.
Najlepszego Arku.

odpowiedz
kole - 13.08.2018 / 20:08, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panie Arku,może więcej tatuaży... Bo umiejętności bramkarskich nie da się już u Pana zwiększyć. A to polska liga, przepłacona, wytatuowana, dziadowska...

odpowiedz
piotrek-biker - 13.08.2018 / 07:28, *..s125.sekocin.pl

Panie Arku życzę kolejnych takich 100 meczy!!!
W czasach tego obecnego dziadostwa tylko Pan jest prawdziwą ostoją legijności!!!

odpowiedz
(L)egia - 12.08.2018 / 23:51, *..12-4.cable.virginm.net

Arku, moj imienniku, jeszcze raz tyle!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.