Kasper Hamalainen, Conor McCormack - fot. Hagi / Legionisci.com

Hamalainen: Nie możemy kalkulować

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Za nami dopiero połowa rywalizacji. Czeka nas kolejne 90 minut. Nie powinniśmy myśleć i kalkulować, ile bramek potrzebujemy strzelić aby awansować. Musimy skoncentrować się na własnej grze, dobrze ustawić w defensywie, a sytuacje bramkowe na pewno się pojawią wraz z upływem czasu - mówi przed rewanżowym meczem ze Spartakiem Trnava Kasper Hamalainen.
- Jeżeli zagramy na miarę swoich możliwości, jesteśmy w stanie stworzyć wiele sytuacji i strzelić kilka bramek.

- Wiem, że w przeszłości nie udawało nam się odrobić strat z pierwszego spotkania. Postaramy się to zmienić. Na pewno będzie ciężko, ale jestem przekonany, że mecz z Koroną dał nam wystarczająco dużo pewności siebie i wiary, że możemy odwrócić losy rywalizacji. Dostaliśmy potężny zastrzyk energii.

- Jestem bardzo zmotywowany, żeby zagrać w Lidze Mistrzów. Zawsze o tym marzyłem. Cieszę się, że mogłem być częścią zespołu, kiedy kilka lat temu występowała w Lidze Mistrzów, nawet jeśli zagrałem tylko kilka minut. To było coś wspaniałego i chciałbym tego doświadczyć ponownie. Jesteśmy zdeterminowani, żeby to powtórzyć.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.