REKLAMA

Runda wstępna Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek i środę rozegrane zostały mecze Rundy wstępnej Pucharu Polski. Zwycięzcy awansowali do I rundy, w której grać będzie również Legia Warszawa. Losowanie par zaplanowano na 10 sierpnia, natomiast mecze na 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

Runda wstępna PP:

Znicz Pruszków 1-2 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 2-3 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 1-2 MKS Kluczbork
ROW Rybnik 1-1 k. 5-4 Gwardia Koszalin

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Adamas Kostelikas - 09.08.2018 / 17:18, *..dynamic.dsl.as9105.com

Niestety i mnie nowa szata graficzna nie odpowiada.


Wstrzymywalem sie kilka dni z komentarzem bo myslalem, ze moze jakos przywyknę....


Niestety..... Nie jest to ani przejrzyste ani czytelne.....

Mniej miło spędzam teraz tu czas...

odpowiedz
M - 09.08.2018 / 09:15, *..play-internet.pl

Ci co mają problemy z działaniem na smartfonie strony polecam wyczyścić ciasteczka. Racja nowa szata dla małolata. Nie ma jak stara LegiaLive

odpowiedz
Piotr - 09.08.2018 / 08:13, *..centertel.pl

Komuna też była lepsza?
Taka stara, taka fajna?

Ogarnijcie się. ; ) Jest ok.

odpowiedz
BuLi - 09.08.2018 / 07:45, *..adsl.inetia.pl

Nowe nie znaczy lepsze. Wracajmy do starej strony.

odpowiedz
Ktos - 09.08.2018 / 07:20, *..centertel.pl

Strona dostosowana się do poziomu gry naszych dzielnych kopacz!

odpowiedz
Pablo - 09.08.2018 / 06:38, *..play-internet.pl

Tez jestem za stara strona

odpowiedz
Trener73 - 09.08.2018 / 06:36, *..189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale lipa ta wasza nowa strona. Prędko tu nie zajrzę .

odpowiedz
Cult ⚽️ Legia - 09.08.2018 / 00:21, *..86

Teraz każdy piszácy posta jest namierzony

odpowiedz
Kacperek - 09.08.2018 / 00:07, *..dynamic.chello.pl

Mozecie dac sonde ? Chetnie wrocilibysmy do starej strony !. Tamta ma swoj klimat i wszystko jest czytelne tutaj ciezko sie polapac co i jak. Sporo osob w/w pewnie sie zgodziy z nami.

odpowiedz
Jaro1916deblin - 08.08.2018 / 22:57, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Niestety ale nowa strona porazka,po co psuc cos co fajnie dziala. Pozdro dla Radomiaka

odpowiedz
S(L)U - 08.08.2018 / 22:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tyle lat było dobrze...teraz słabiutko...

odpowiedz
Kojot44 - 08.08.2018 / 22:42, *..44-151.wind.it

Ktoś już napisał,że trzeba się przyzwyczaić. Jak to zrobić skoro w oczy razi. Też jestem za starą wersją strony. Oby wróciła :)

odpowiedz
Darek - 08.08.2018 / 22:40, *..dip0.t-ipconnect.de

Tez uwazam ze stara wersja byla lepsza.

odpowiedz
Kojot - 08.08.2018 / 21:39, *..dynamic.telkab.pl

Panowie dajcie starą stronke mozna bylo zrobic chociazby wczesniej jakas ankiete a tak targowisko na stronie xD

odpowiedz
eth - 08.08.2018 / 21:33, *..28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do do Redakcji, ja tak miałem przedwczoraj i wczoraj na smartfonie. Nic nie robiłem, dziś nagle zaczęła działać.

odpowiedz
witamina - 08.08.2018 / 21:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to fakt poprzedni wygląd mial swój klimat , swoj charakter a teraz kojarzy się ze stronami jak każda inna , coś jak herb z trumna którego nikt nie polubił i nie chciał . ale odpuścić tej strony sie nie da to juz nawyk od lat :)

odpowiedz
stefan - 08.08.2018 / 10:17, *..37

co wy zrobiliscie z ta stroną zegnam

odpowiedz
MP.J(L) - 08.08.2018 / 09:29, *..free.aero2.net.pl

Stara wersja była zdecydowanie lepsza.Podobnie uważam jak Super Samiec - jest to kolorowa układanka dla dzieci.

odpowiedz
MP.J(L) - 08.08.2018 / 09:28, *..free.aero2.net.pl

Stara wersja była zdecydowanie lepsza.Podobnie uważam jak Super Samiec - jest to kolorowa układanka dla dzieci.

odpowiedz
Ja1916 - 07.08.2018 / 20:13, *..centertel.pl

U mnie działa na telefonie.

odpowiedz
Super Samiec - 07.08.2018 / 19:19, *..internetia.net.pl

szkoda ze jest teraz tak jak jest stara wersja byla wporza nowa jest kolorowa jak rysowanka dla dzieci
od nastu lat dziennie tu zagladam teraz mnie zniechecacie

odpowiedz
do Redakcji - 07.08.2018 / 14:55, *..217-rev.hti.pl

Redakcjo, wiem że nie w temacie, ale od czasu wprowadzenia Waszej nowej strony, nie działa mi ona w ogóle w telefonie. Miał/ma ktoś podobny problem? Widzę jedynie czarne tło...

odpowiedz
m4 - 07.08.2018 / 09:56, *..162

Albo dupuszczacie Ublocka albo Legia.net to jakas zenada ze nie wspominam o layout

odpowiedz