REKLAMA

Runda wstępna Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

We wtorek i środę rozegrane zostały mecze Rundy wstępnej Pucharu Polski. Zwycięzcy awansowali do I rundy, w której grać będzie również Legia Warszawa. Losowanie par zaplanowano na 10 sierpnia, natomiast mecze na 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

Runda wstępna PP:

Znicz Pruszków 1-2 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 2-3 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 1-2 MKS Kluczbork
ROW Rybnik 1-1 k. 5-4 Gwardia Koszalin

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

m4 - 07.08.2018 09:56:43, *.162

Albo dupuszczacie Ublocka albo Legia.net to jakas zenada ze nie wspominam o layout

do Redakcji - 07.08.2018 14:55:07, *.217-rev.hti.pl

Redakcjo, wiem że nie w temacie, ale od czasu wprowadzenia Waszej nowej strony, nie działa mi ona w ogóle w telefonie. Miał/ma ktoś podobny problem? Widzę jedynie czarne tło...

Super Samiec - 07.08.2018 19:19:26, *.internetia.net.pl

szkoda ze jest teraz tak jak jest stara wersja byla wporza nowa jest kolorowa jak rysowanka dla dzieci
od nastu lat dziennie tu zagladam teraz mnie zniechecacie

Ja1916 - 07.08.2018 20:13:18, *.centertel.pl

U mnie działa na telefonie.

MP.J(L) - 08.08.2018 09:28:59, *.free.aero2.net.pl

Stara wersja była zdecydowanie lepsza.Podobnie uważam jak Super Samiec - jest to kolorowa układanka dla dzieci.

MP.J(L) - 08.08.2018 09:29:55, *.free.aero2.net.pl

Stara wersja była zdecydowanie lepsza.Podobnie uważam jak Super Samiec - jest to kolorowa układanka dla dzieci.

stefan - 08.08.2018 10:17:12, *.37

co wy zrobiliscie z ta stroną zegnam

witamina - 08.08.2018 21:07:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to fakt poprzedni wygląd mial swój klimat , swoj charakter a teraz kojarzy się ze stronami jak każda inna , coś jak herb z trumna którego nikt nie polubił i nie chciał . ale odpuścić tej strony sie nie da to juz nawyk od lat :)

eth - 08.08.2018 21:33:40, *.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do do Redakcji, ja tak miałem przedwczoraj i wczoraj na smartfonie. Nic nie robiłem, dziś nagle zaczęła działać.

Kojot - 08.08.2018 21:39:13, *.dynamic.telkab.pl

Panowie dajcie starą stronke mozna bylo zrobic chociazby wczesniej jakas ankiete a tak targowisko na stronie xD

Darek - 08.08.2018 22:40:32, *.dip0.t-ipconnect.de

Tez uwazam ze stara wersja byla lepsza.

Kojot44 - 08.08.2018 22:42:57, *.44-151.wind.it

Ktoś już napisał,że trzeba się przyzwyczaić. Jak to zrobić skoro w oczy razi. Też jestem za starą wersją strony. Oby wróciła :)

S(L)U - 08.08.2018 22:55:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tyle lat było dobrze...teraz słabiutko...

Jaro1916deblin - 08.08.2018 22:57:27, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Niestety ale nowa strona porazka,po co psuc cos co fajnie dziala. Pozdro dla Radomiaka

Kacperek - 09.08.2018 00:07:48, *.dynamic.chello.pl

Mozecie dac sonde ? Chetnie wrocilibysmy do starej strony !. Tamta ma swoj klimat i wszystko jest czytelne tutaj ciezko sie polapac co i jak. Sporo osob w/w pewnie sie zgodziy z nami.

Cult ⚽️ Legia - 09.08.2018 00:21:42, *.86

Teraz każdy piszácy posta jest namierzony

Trener73 - 09.08.2018 06:36:18, *.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale lipa ta wasza nowa strona. Prędko tu nie zajrzę .

Pablo - 09.08.2018 06:38:10, *.play-internet.pl

Tez jestem za stara strona

Ktos - 09.08.2018 07:20:47, *.centertel.pl

Strona dostosowana się do poziomu gry naszych dzielnych kopacz!

BuLi - 09.08.2018 07:45:06, *.adsl.inetia.pl

Nowe nie znaczy lepsze. Wracajmy do starej strony.

Piotr - 09.08.2018 08:13:49, *.centertel.pl

Komuna też była lepsza?
Taka stara, taka fajna?

Ogarnijcie się. ; ) Jest ok.

M - 09.08.2018 09:15:31, *.play-internet.pl

Ci co mają problemy z działaniem na smartfonie strony polecam wyczyścić ciasteczka. Racja nowa szata dla małolata. Nie ma jak stara LegiaLive

Adamas Kostelikas - 09.08.2018 17:18:31, *.dynamic.dsl.as9105.com

Niestety i mnie nowa szata graficzna nie odpowiada.