Zbiórka krwi w Węgrowie - fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

Legijna zbiórka krwi w Węgrowie

Dariusz Chojnacki, Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę podczas oficjalnych obchodów Dni Węgrowa odbyła się zbiórka krwi zorganizowana przez Węgrowskich Legionistów i Krewkich Legionistów. Podczas akcji do oddania krwi zgłosiło się 51 osób a krew oddało 46 osób. Jest to najlepszy od dawna wyniki zbiórki krwi w Węgrowie!

Dla krwiodawców przygotowane zostały upominki w postaci: szalików Legii Warszawa, biletów do kina, niepodległościowych wpinek, wydawnictw książkowych z IPN, parasolek i innych. Wielkie podziękowania dla wszystkich krwiodawców oraz osób które włączyły się w pomoc przy zbiórce. Szczególne podziękowania dla sklepu Żyleta.

Do zobaczenia za rok w Węgrowie!

fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Łukasz - 08.08.2018 / 14:11, *..play-internet.pl

W Węgrowie podobno jest kilku z Widzewa czy już tylko Legia rządzi?

odpowiedz
Krwinka - 07.08.2018 / 12:28, *..36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kolejna zaje***ta akcja w Węgrowie. W wakacje każdy litr na wagę złota. Inne fc powinny brać przykład.

odpowiedz
kibol - 07.08.2018 / 12:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bracia niedawno ktoś z moich znajomych udostępnił ten link https://pomagam.pl/pomoc_dla_przemka Znam chłopaka z wyjazdów i z ZYLETY. Proszę pomóżmy Mu! Pokażmy naszą siłe kibicowskiej rodziny! WPŁACAJMY I UDOSTEPNIAJNY!!! CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.