Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Obraz gry nas nie broni

Fumen, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Na pewno nie o takie spotkanie nam chodziło. Niestety, trzeba to zaakceptować, przyjąć na klatę i pomyśleć o ligowym meczu, a także o rewanżu. W drużynie jest wystarczająco ambicji, charakteru, żeby ten dwumeczu uznać za zakończony. To jak się prezentowaliśmy... Na gorąco, mogę wskazać tylko na aspekt mentalny.

Dlaczego drużyna nie jest więcej z siebie dać? Uważam, że problem leży w blokadzie. Ciężar, który niektórzy niosą na swych plecach zbyt mocno im ciąży. W efekcie nie pokazujemy tego, co potrafimy. A czasami wystarczy zagrać na miarę swoich możliwości. Przez 4-5 dni, od meczu z Lechią Gdańsk robiono wszystko, żeby drużynę zregenerować. Jednak problem leży w psychice, a praca nad tym nie jest taka prosta, jak może się to wydawać. Dzisiejszy mecz był tego dowodem.

Wiem, że obraz gry nas nie broni, ale drużyna ma ambicje i charakter. To nie jest tak, że to jest nowy zespół To ekipa, która kilkanaście tygodni wcześniej prezentowała się dużo lepiej. Niestety, to co jest teraz, to jest bolesne. Jednak musimy to przeżyć, to co czujemy w tej chwili.

Czy to moja największa porażka? Na pewno biorę ją na siebie, ale uznam za największą jak odpadniemy w tym dwumeczu. Bardzo zależy mi na tym klubie. W tym ciężkim momencie jaki nastał, zdawałem sobie sprawę z sytuacji i robię wszystko co w mojej mocy, żeby tej drużynie, temu klubowi pomóc. Historia nie kończy się na dzisiejszym meczu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

raf - 09.08.2018 23:45:36, *.play-internet.pl

Przestańcie pieprzyć, zacznijcie zapieprzac!!! Czuję się dziś zgwałcony moralnie przez Was!!! I nawet Złotek nie będzie musiał się specjalnie męczyć w niedzielę, bo przegrywacie z własną słabością. WSTYD!!!

Mati - 09.08.2018 23:46:45, *.dynamic.chello.pl

Vuko sam wiesz że w tydzień nic nie zrobisz w lidze znowu będzie w łeb daj chociaż zagrać chłopakom co non stop ławę grzeją i idź do tego głupiego prezesa i niech daje Jędrzejczyka do składu

dżekson - 09.08.2018 23:47:41, *.play-internet.pl

Vuko przestań sie gibać jak jakiś rezus na wywiadach przed kamerą,a weź sie za trenowanie naszych gwiazdeczek

Lukas - 09.08.2018 23:48:33, *.dynamic.chello.pl

A co nas broni. Nic. Jak to było w apelu żołnierskim. Zrobić kupę w kabinie nr 3. Wywiesic białą flagę i ogłosić abdykacje.

konrad - 09.08.2018 23:50:24, *.centertel.pl

zenada to malo powiedziane naprawde niech mioduski zacznie otwc ta akedmie szybciej i stawiajmy na polakow co nam daja europejczycy skoro my wogole nie liczymy sie w europie lepiej te pieniadze wrzucic w akademie

JB - 09.08.2018 23:51:33, *.dynamic.chello.pl

Juniorzy byliby o 100% lepsi . Ale to nie jest wina piłkarzy ale trenerów. I wara od piłkarzy, oni sami nie wymyślają taktyki i sami nie przygotowują się do sezonu. Jacy trenerzy taka gra.

Piekarz - 09.08.2018 23:54:56, *.play-internet.pl

Obstawili u buka rewanż wygrają i są zarobieni hahaha

Kibic(L) - 09.08.2018 23:58:11, *.icpnet.pl

1. Radovic za wypowiedz po pierwszym meczu ze Slowakami powinien dostac kare finansowa i w gratisie zeslanie do rezerw.
2. Kucharczyk za wypowiedz o Crlitosie w przerwie meczu ligowego kara finanasowa i zeslanie do rezerw.
3. Vuko za bronienie Kucharczyka na antenie telewizji - szybka rozmowa z prezesem.
4. Mioduskiego pieprzenie, ze odpadniecie ze Slowakami to nic bo celem jest LE.
5. Vuko za wypowiedzi o dziennikarzu, Kowalczyku itd. Przed dzisiejszym meczem natychmiastowy wylot z klubu!
6. Wypowiadanie sie nt. Taktyki przez Kucharczyka po dzisiejszym meczu - kqra finansowa i rezerwy.
W tym klubie dzieje sie taka parodia i amatorka, ze az nie do wiary! Mioduski mial budowac wielki klub a wyglada na to, ze za chwile sam sie z klubu zawinie bo nie.bedzie dalej w stanie go finansowac.

heheszki - 09.08.2018 23:59:46, *.centertel.pl

w ramach rozluznienia mam zart:
kiedy vuko sie nie gibie jak rezus?









na zdjeciu :D

Stary-Kibic - 10.08.2018 00:01:22, *.13.ipv4.supernova.orange.pl

@JB - wara od piłkarzy? Może mieszkasz w równolegle toczącym się wszechświecie gdzie Legia wygrała ligę mistrzów, ale to co te wszy udające Legię dziś odstawiły zakrawa o kryminał. Jest to oczywiście przestępstwo łapownictwa sportowego albo tzw. ustawianie meczów. Optymalne rozwiązanie: wpier.... od warszawskiej młodzieży i przed sąd za korupcję.

AAA - 10.08.2018 00:05:27, *.dynamic.chello.pl

Kuchy King-Idol tłumów pierwszy spier...do szatni,mąciciel i Judasz.Won z Legii

rumcajs - 10.08.2018 00:06:33, *.cpe.net.cable.rogers.com

to co Pazdanowi trener kazal takie blendy robic a Wieteska zapomnial jak sie gra tam zaden z nich nie mial jaj i wili walki szkoda klechtac dno i konie ciekawe co wlasciciel powie bo ja bym zredukowal pobory

De - 10.08.2018 00:07:14, *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proponuję bojkot drużyny

Adam Wlochy - 10.08.2018 00:08:17, *.centertel.pl

To nie mental tylko konflikt interesów jest w drużynie stare stado z nowym się pogryzło albo Polacy z obcokrajowcami widać to a vuko mydli nam oczy w wywiadach

do Kibic(L) - 10.08.2018 00:08:57, *.dynamic.chello.sk

Mioduski niczego Legii nie finansuje, tylko udostępnia kredyty i pierze kasę Kulczykowi

miron - 10.08.2018 00:13:03, *.play-internet.pl

"Ciężar, który niektórzy niosą na swych plecach zbyt mocno im ciąży"
Ja za jedną dziesiątą będę zapie...alał z tym ciężarem pełne 90 min TYLKO dajcie mi szansę.
A tak serio takiej padaki nie widziałem od lat a pamiętam mecze z Bayerem Monachium czy Manchesterem poprostu żenada wracamy do okresu iti
Wyko przestań pier...lić lubię Cię za całokształt...mała rysa Korona i przez to nie będziesz legendą
Bogus jaki był to był lubił ryzyko i to mu się odpłaciło
loczek co sprzedal za grosze Vadisa a można by go zatrzymać kontraktem gwiazdorskim skoro można tyle zapłacić Nędzy to czemu nie dac więcej jemu?To on był motorem napędowym tej drużyny a teraz mamy lidera w drużynie który weźmie ciężar gry na siebie...?Nie niestety Nie teraz przeliczmy sobie ile straciliśmy nie dostajac się w tamtym roku do LM i LE a teraz bez konkretnych wzmocnień nawet do LE....na jakim poziomie byliśmy a gdzie teraz jesteśmy i nie mówcie że to wina trenera bo kogo się ma tym się gra.tu Kloop czy Mourinho nie pomoże trzeba wiecej jakości w samych zawodnikach
Boże CHROŃ Legię

Szmu(L)ki - 10.08.2018 00:14:37, *.adsl.inetia.pl

To co się teraz odp...a to pokłosie tego, że od Hasiego, przez Magierę Jozaka i Klafurica Legia NIE PRZEPRACOWAŁA żadnej przerwy pomiędzy rozgrywkami. ŻADEN z tych łamagów nie potrafił zagonić ich do roboty i zasuwania jak to zrobił Czerczesow.

Trenerzy AMATORZY nie mieli doświadczania w przygotowaniu zespołu, ich tymczasowe sukcesy to wyłącznie element NOWEJ MIOTŁY i nic więcej.

Druga sprawa: przez ostatnie sezony w klubie zmieniło się WSZYSTKO oprócz kilku starych wyjadaczy. Wniosek komu należą się "liście" wyciągnąć nie trudno...

Hugon - 10.08.2018 00:14:41, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Wuko wytłumacz o co chodziło z tymi zmianami.Za pomocnika obrońca za napastnika obrońca,to istny sabotaż.Najgorszy na boisku Kucharczyk gra cały mecz a Karlitosa zdejmujesz.Kucharczyk i Żyro nie mieli by miejsca w 3 lidze.A Ty tego niemotę wystawiasz w każdym meczu od początku.Goście z Luksemburga to taka zbieranina jak w LEGII 2 i 3 ligowcy z Francji Niemiec Belgi,dlatego wygrali bo nie mieli Kucharczyka w składzie.A Ty stawiaj na tego miernotę a wyjdziesz na tym jak Jozak.

Simon - 10.08.2018 00:18:46, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Jak motywacja sportowa i piłkarska nie działa to nie da się ich jakoś finansowo zdyscyplinować ? Przecież za to nie powinni dostawać kasy.

kowaL - 10.08.2018 00:23:20, *.centertel.pl

Tylko puste trybuny i totalny bojkot tego amatora mioduskiego!!!! Po co płacicie? Ludzie pytam za co???? A ten loczek tylko się cieszy i kasę doi a Legia na dnie dna!!!!

Slaven - 10.08.2018 00:39:58, *.play-internet.pl

To nie miało prawa się zdarzyć. Czuję się oszukany. Poprostu hańbicie ten Klub. Czy ty "trenerze" Vuković wiesz co to jest honor, walka i ambicja??? Opowiadania farmazonów cd. a boisko weryfikuje wszystko...

Szymon - 10.08.2018 00:53:12, *.as43234.net

Sam juz nie wiem moze postawili u bukmachera z lechia dno teraz zenada po co bylo zwalniac trenera??? jak teraz nie ma trenera a vuko to moze byc asystentem jest jeszcze gorzej!!! w rewanzu w trnawie przynajmniej walczyli a teraz??? jedno slowo co do chlopaka Zyro wez Ty naucz sie biegac bo zygac mi sie chce jak widze takiego kaleke na boisku 3 liga to poziom dla Cb tam w rezerwach mozesz sobie pograc!!! Zenada!!!

WSU - 10.08.2018 02:09:00, *.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wyp.......j z Legii mącicielu !!!!

Mistrz - 10.08.2018 02:33:41, *.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szymana o karnego nie ma co winić ponieważ po 1 dopiero wchodzi do gry w professional football a po 2 ta drużyna jest do dupy.

... - 10.08.2018 03:32:51, *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Blablabla... Problem jest w psychice...? To do psychiatry wszyscy się leczyć, banda nierobów!

Bubu - 10.08.2018 04:13:05, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Takie nasze termipile

Romcio - 10.08.2018 05:44:18, *.algo.radman.pl

Vuko. bardzo szanuje Cię za to jak grałeś dla Legii. bardzo szanuje Cię za to jak pomogłeś Magierze wyjść z dziadostwa po hasim.
Ale przestać wygadywać głupoty, takie jak przed meczem, o jakimś psuciu atmosfery przez dziennikarzy, że Kowalczyk zły bo dokucza, że to że tamto. Trzeba było je...ąć kelnerów piątkę i już. A tak należy wyjść i powiedzieć, że jesteśmy dnem, że za dużo żelu, że z kopaczy za karę zrobisz przez dwa tygodnie lekkoatletów, i będą zapier...ć po 100 kółek dookoła stadionu, i piłki nie powąchają. a wy od dzisiaj będziecie tam siedzieć, analizować, rozmawiać, ustalać, szukać przyczyn, krótko mówiąc starać się mydlić oczy i udawać pokrzywdzonych.
jak przez dwa tygodnie banda kopaczy piłki na treningu nie zobaczy, nawet przed meczem na rozgrzewce, to tak będą zapier.... że od razu się odmieni.

az - 10.08.2018 06:08:02, *.250

zgadzam się z Szymonem - Żyro nie nadaje się do niczego, jak można takiego zawodnika do Legii brać!! w A- klasie lepiej chłopaki grają...

Sebo - 10.08.2018 06:35:50, *.47.ipv4.supernova.orange.pl

A może po prostu trzeba przyznać ze Legia wszystkiego nie będzie wygrywać cały czas i to jest ten moment, wyczerpanie piłkarzy jest duże wielu z nich gra już jakiś czas a zdobywanie mistrza co roku to tez ciężka sprawa. Wypalili się psychicznie co niektórzy i tyle

Alfik - 10.08.2018 06:54:41, *.play-internet.pl

Mamy ku...a dosyć

benio - 10.08.2018 06:56:57, *.adsl.inetia.pl

sam nie wiem jak można tak grać. Przecież ludzie płacący za bilety patrzą na to wszystko i nie dowierzają. My nie mamy drużyny tylko pajaców. Dlaczego nie wychowujemy następcy Malarza chłopaka który może wskoczyć szybko do bramki. Oddajemy Czerwińskiego Dąbrowskiego i Brozia ściągając Wieteskę słabego Żyro i Astiza. Nie wspomnę o słabym Hlousku i Pazdanie. Mamy jednego dobrego Remiego i nic ponad to. W pomocy katastrofa. Poza niezłym Vesoviciem samo dno. Myślę że odnajdzie się Nagy. Atak Carlitos i Niezgoda. I co 5 zawodników w miarę moim zdaniem niezłych. Po co kupiono resztę niech zostanie tajemnicą pana Mioduskiego. Legia sięgnie dna po rewanżu w Luxemburgu. Szkoda kibiców bo doping jest najlepszy z możliwych a te lamusy śmieją im się w oczy.

WSTYD - 10.08.2018 06:58:52, *.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak to możliwe, że goście którzy zarabiają po 5 tys euro są lepsi w każdym elemencie od naszych pseudo Kopaczy !?
Mioduski
Kiepcija
OUT!

Pawel - 10.08.2018 06:59:48, *.centertel.pl

Dopóki nie odejdą Vukowic, Kucharczyk i Radovic będzie zle. Do tego słabiutki Żyro (drewno), Szymański (tylko biega, nic wiecej).. potrzebny trener mocny, który wymieni to towarzystwo

SEBO(L) - 10.08.2018 07:05:37, *.play-internet.pl

"Robiono wszystko,by drużynę zregenerować " . Tu ostatnimi czasy trenuje się tylko regenerację! "Problem leży w psychice". To wysłać wszystkich do psychiatry, bo im się w głowach pie.doli od dobrobytu! Piękne, duże miasto, piękny stadion, oddani kibice, W CH.J DUŻA KASA TERMINOWO NA KONCIE, to im się zbyt komfortowo porobiło! Wystawić,poza Malarzem, wszystkich na listę transferową, nie płacić 3 miesiące,niech rozwiązują kontrakty z winy klubu,i niech idą wszyscy w pi.du! I wypłacać im zaległości przez 2 lata.Niech szukają klubów w listopadzie. Zobaczą, ile będą mieli ofert, gdy w innych klubach zobaczą- oooo! Ten kolunio odpadł z amatorami, musi być zajebisty! Rozgonić w cholerę i zastąpić nawet młodymi lub gorszymi z tej lub niższej ligi. Byle utrzymać się, je.ć ten sezon, ale pokazać na przyszłość, że nie ma tu miejsca na olewactwo i szmacenie tego klubu, barw i historii.

Tomek - 10.08.2018 07:20:52, *.189

Brawo brawo brawo prezesie Mioduski. Odleciałeś człowieku całkowicie i z klubu piłkarskiego zrobiłeś burdel. Nie panujesz nad tym co dzieje się w klubie. Oczerniałeś w wywiadach Leśnodorskiego ale tak jak pisałem to wcześniej panu Leśnodorskiemu to możesz kmiocie Mioduski buty już nawet nie czyścić tylko wylizywać aż się będą błyszczeć. Masz styropian zamiast mózgu. W dwa lata rozwaliłeś dobrze poukładany klub piłkarski, który regularnie grał w fazie grupowej pucharów europejskich. A dzisiaj po dwóch latach Twoich rządów przyjeżdża mistrz Luksemburga i całe szczęście że wygrywa tylko 2:1. Trzymam mocno kciuki za to aby w Gliwicach Legia dostałą z 5:0 i w czwartek tak ze 3:0 w plecy na pożegnanie z pucharami. Mioduski wielki nieudaczniku, odejdź i przestań ośmieszać Legie. Jesteś gorszy niż ITI. Nie masz najmniejszego pojęcia jak prowadzić klub piłkarski. Daruj sobie i odejdź w pizd.... nikt nie będzie po Tobie płakał ani też tęsknił.

Mariol - 10.08.2018 07:35:22, *.76

Vuko współczuję tobie.To nie Twoja wina,tylko prezesa nieudacznika,że niepotrafi zatrudnić dobrego trenera,a ciebie daje na taką minę. Wiadomo że nie jesteś trenerem,a teraz wszystkie winy będę na ciebie.

Mlk - 10.08.2018 07:38:27, *.centertel.pl

Wyrzucić trenera,połowę pilkarzy...I grać juniorami do przerwy zimowej.Przynajmniej wstydu by nie było,nawet przy porażkach,a chłopaki by się ogrywali w ekstraklasie.

Koko123 - 10.08.2018 07:48:03, *.tel.tkb.net.pl

Dzięki prezesie za 2 lata bez trenera cała reszta to cyrk z gównia..nymi klaunami

dek-4 - 10.08.2018 07:52:43, *.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie zróbcie coś, bo niebawem będziemy walczyć o utrzymanie w lidze ... I to nie jest śmieszne (L)

imam - 10.08.2018 08:15:41, *.250

vukovic nieudaczniku znow to przez dziennikarzy z Bialego przegraliscie?

Urban - 10.08.2018 08:21:22, *.cluster-j.forcepoint.net

Dosc juz tego pana w Legii, a juz napewno przy pierwszej druzynie. No i szanowny pan Mioduski - przejal Legie, debilnie liczac, ze sie oblowi (dzieki rozstawieniu) w nastepnym sezonie LM. W dodatku zrobi to po kosztach. Mam nadzieje, ze stracil kupe swojej kasy, ale mam wrazenie, ze po prostu zadluza klub jeszcze bardziej. Zaraz zatrudni jakiegos Austriaka, czy innego gamonia od siatkowki, albo pilki wodnej.

kowaL - 10.08.2018 08:21:49, *.centertel.pl

Mioduski!!!!!! Co? Ty wiesz co.....

miodek out! - 10.08.2018 08:28:20, *.play-internet.pl

Panie Mioduski, po co się bierzesz za interesy o których nie masz pojęcia? Od czasu Twojej prezesury ciągniesz Legie na samo dno. Odejdź z klubu, ani nie masz kasy na inwestycje, ani pomysłu na klub, na rozwój. Nie potrafisz zatrudnić ani trenera, ani piłkarzy z prawdziwego zdarzenia.

LEGIA TO MY - 10.08.2018 08:29:48, *.aster.pl

MIODULSKI WON!!!

trix - 10.08.2018 08:33:23, *.play-internet.pl

!? Tradycyjnie: Vuko won!!! Gość już kolejny rok asystuje a ma zero pojęcia. Wczoraj to był istny sabotaż.

kibic emeryt - 10.08.2018 08:42:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vuko już nie po raz pierwszy w sytuacji objęcia samodzielnego stanowiska stosuje ten sam manewr oficjalnie głośno wypowiadając się niby w obronie drużyny a cel jest jeden, asekuracja przed porażką.Pewnie w wielu aspektach ma rację ale właśnie takimi wypowiedziami rozwala już i tak rozbity zespół mentalnie i to on stwarza tą blokadę o której mówi .A gdzie był jak całe zło tworzyło się miesiącami i on jako trener pobierający niemałą kasę za to ponosi odpowiedzialność .Siedział cichutko i przytulał kasiorę i pewnie byłoby tak dalej gdyby nie to że trzeba było samodzielnie poprowadzić zespół i ponieś za to odpowiedzialność .Teraz przyjmuje to na siebie bo i tak wie że jego czas w Legii się skończył a w ten sposób chce się wybielić . Winni są wszyscy tylko nie on .Prawda jest taka że razem z pozostałą dwójką trenerów na czele z Jozakiem rozwalili zespół i klub dlatego że najnormalniej w świecie są słabiutkimi trenerami .Drugi aspekt to to że ktoś ich zatrudnił i nie wyciągnął wniosków doprowadzając klub na skraj przepaści .

kiki - 10.08.2018 08:45:09, *.internetdsl.tpnet.pl

"...drużyna ma ambicje i charakter..." DOSYĆ, DOSYĆ ... przestań pier...ić jak potłuczony, czy Ty Vuko słyszysz co mówisz??!!! Chyba nie wierzysz w to co mówisz ... a w takim razie jesteś KŁAMCĄ ... albo wierzysz ... a w takim razie jesteś chory psychicznie!!!!!

tomiacab do szmu(L)ki - 10.08.2018 08:51:38, *.know.cable.virginm.net

Dokladnie tak jak napisales

jarek - 10.08.2018 08:52:03, *.centertel.pl

Tylko LESZEK OJRZYŃSKI poradził by sobie z tymi kopaczami

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 10.08.2018 09:01:31, *.centertel.pl

Brak słów... Mioduski wyp.....j z Legii!!!!!!

pikol z 203 - 10.08.2018 09:43:29, *.37

Krzeszczu ratuj !!!

Kibic - 10.08.2018 09:54:20, *.play-internet.pl

Wzywam wszystkich kibiców do zaprzestania chodzenia na mecze do czasu kiedy nie znajdziemy prawdziwego trenera a noe kogoś z przypadku. Miodek ogarnij sie.

Afro - 10.08.2018 09:59:48, *.static.nsti.pl

VUKO TŁUMACZ DLACZEGO ŻYRO ZA CARLITOSA?!? BAŁEŚ SIĘ, ŻE CI KUPON NIE WEJDZIE?!?

A teraz zagadka dla czytelników forum: W jakim języku mówią do siebie nasi piłkarze?

Hiszpanie - może trochę po angielsku?
Francuz i Luksemburczyk - po angielsku??? raczej francuski...
Serbowie, Chorwaci i Czarnogórzec - angielski (ale czy oni się do siebie w ogóle odzywają, przecież prowadzili okrutną wojnę między sobą)
Polacy - po angielsku...??? haha :)
Brazylijczyk - angielski? francuski?

a jest jeszcze Węgier, Czech, Fin...

Komunikacja to podstawowa rzecz. Bez komunikacji nie ma tożsamości, nie ma atmosfery, nie ma drużyny. Każdy, kto próbował się dogadać z kimś nie znając języka, wie że podstawowe rzeczy da się załatwić - ale "nie pogadasz".

benq - 10.08.2018 10:06:42, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

może powiedziec musi vuko temu dzieciakowi szymanskiemu gdzie zaczyna sie pole karne!!!!!albo gdzie sie pole karne konczy!!!!! dwa miesiące temu grał JAK TYLKO DOLARY PO PODWYŻCE KONTRAKTU LECĄ NA KONTO TO WIDZIMY JAK TO WYGLĄDA!!!!!

Do Kibic(L) - 10.08.2018 10:32:31, *.ap-media.pl

A ty za taki komentarz powinieneś mieć zakaz wstępu na Ł3

Greg61 - 10.08.2018 10:36:48, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vuko przestań pieprzyć chłopie wiesz ,że nic z tego nie będzie takie życie. Mioduski raczej chyba też razem z Tobą i niektórymi grajkami powinien dac sobie spokój. Ja tu widzę spadek o klasę niżej jeżeli tak ma wyglądać wasza gra to dziekuję za oglądanie. Ten syf zaczął sie od tego hasiego czy jakoś tak a potem byl moment Magiery a potem to już zjazd do dołu i tak będzie dalej. Mioduski sprzedał dobbrych zawodnikow a grają jakieś syfy

Darek - 10.08.2018 10:38:17, *.a2mobile.pl

Pamiętacie taki transparent z przed 20 lat "Piłkarzyki pajacyki... Zamiast zmieniać ciągle trenerów wymieńcie tych kelnerów"? Może warto odświeżyć?

Bródno 75 - 10.08.2018 10:38:31, *.lsas.aero

Vukowić : " Obraz Nędzy i Rozpaczy.."

Bartek - 10.08.2018 10:48:44, *.dynamic.chello.pl

Nasz klub jest w kolejnym kryzysie. No i jak może nie być skoro Pan Loczek BIZNESMAN co chwila zmienia trenera? Co mu nie pasowało w Bergu? Czemu Staśkowi nie dał takich możliwości jak Jozakowi? Czemu Magierze wyprzedał pół podstawowego składu? No jak to ułożyć i kiedy? Od 2015 r. trenerami byli: Berg, Czerczesow, Hasi, Vukovic, Magiera, Jozak, Klafurić. No błagam ale jeśli ktoś wierzy, że to ma prawo się udać no to współczuję. Wiesza się psy na zawodnikach ale przecież oni się nie ustawią taktycznie. Lumpy biegają w każdą stronę bo nie ma pomysłu na grę. Nie wiedzą co robić. Jeśli ktoś tu jest winny to prezes Legii, który chyba nie zna realiów klubów piłkarskich i prowadzi zabiegi na żywym organizmie. Gdzie jest ten doradca z FC Basel, którym tak się podniecał? Przez to wszystko nikt z poważnych trenerów do tego klubu nie przyjdzie bo widzą co Loczek robi i jak traktuje współpracowników. Moim zdaniem trzeba dać komuś szansę na dłużej, nawet jeśli pierwszy sezon spiszemy na straty. Zbudować, ułożyć i utrzymać co najmniej 3 sezony. To jest klub piłkarski a nie firma deweloperska: budować, sprzedawać. W moim sercu tylko LEGIA!

jimi - 10.08.2018 11:51:14, *.play-internet.pl

2011 rok to ostatni rok w którym Legia grała dobrze.
Od tego czasu Legia nic nie gra a mistrzostwa, które tylko zaciemniają prawdziwy obraz drużyny są wymęczone także przy słabej postawie przeciwników.
Następna rzecz to chybione transfery.
Od czasu uformowania się grupy bałkańskiej (Vukovic, Radovic) wspomaganej przez bałkańskich trenerów a także ich pomocników (Żewłakow) za Legią ciągnie się seria bezsensownych transferów i ogromnego marnotrawienia kasy.
Sprawa nastęna: brak zaangażowania i pracy piłkarzy na obozach przygotowawczych.
Do tej pory widzę piłkarzy Legii jak w Warce pod namiotem siedzą sobie na rowerkach treningowych i żartują zamiast zapier...lać.
No i sprawa kondycji piłkarzy Legii za które odpowiedzialny był pan Rzepka. Ten pan od kilku lat jest trenerem przygotowania fizycznego zespołu i od kilku lat zespół jest nieprzygotowany.
Konkluzja: prezes Mioduski nie ogarnia prowadzenia Legii i powinien jak najszybciej pozbyć się udziałów.
Legię trzeba mocno przewietrzyć a także podziękować za współpracę całej grupie bałkańskiej.

olew - 10.08.2018 13:08:53, *.warszawa.vectranet.pl

Drodzy, w meczu graja grajki pod dowództwem trenera, nie właściciel. On oczywiście odpowiada za brak trenera, ale bezpośrednio za grę to nie. Grajki i trenery w Legii mają cudowne zarobki i warunki. I co.... i dupa. Od czasu przejęcia klubu od ITI mamy chorą strukturę , właściciel nie może zarządzać. Ale mecz z Luxami spieprzyły grajki z trenerem. Z Luxami wygrywa się w Europie po trzydniówce...

Młot - 10.08.2018 15:11:53, *.centertel.pl

Chyba czas na kibiców, już raz poskutkowało.
Nie ma to jak motywacja od fanatyków, zawsze skuteczna.

tomiacab do olew - 10.08.2018 16:13:24, *.know.cable.virginm.net

Sorry gościu ale to co Ty pier....sz to ręce opadają? Jak nie jest winny? Kto jest winny tego, że Legia od Czerczesowa nie miała trenera? On jest winny i to w 90% całej sytuacji. Od kiedy został samodzielnym właścicielem, zrobił czystki w gabinetach, w sztabie, a także w kadrze. To co widzimy, to jest przecież jego dzieło, efekt jego półtora rocznej pracy. Nie ma trenera i nie będzie, bo ta drużyna potrzebuje szkoleniowca o takiej charakterystyce, jaka nie odpowiada pudlowi. Każdy wie, że tej drużynie potrzeba człowieka z jajami, który krótko złapie za mordy te zagubione gwiazdy i nie da sobie podskoczyć. Ale te cechy ludzkie, wiążą się z reguły z tym, że taki człowiek, na konferencji bedzie szczery, a tego miodek boi się najbardziej. A więc jesteśmy w sytuacji beznadziejnej, bo pudel potrzebuje za przeproszeniem ci.ę taka jak klaf czy magic, którzy w zamian za jeszce jeden tydzień pracy na wymarzonej posadzie, pozwolą sobie wchodzić do szatni i będą robic to co właściciel chce. Takiego trenera potrzebuje pudel, ale ta drużyna potrzebuje fachowca o innej charakterystyce. Ja sobie nie wyobrażam, żeby Czerczesow pozwolił na to, że właściciel odsuwa mu od zespołu zawodnika(Jędza). Przecież on mogl wczoraj grać za hlouska. Nie przyjmuje argumentów typu, że on nie ma formy, chęci, czy ambicji. Trener jest od tego, żeby to w nim obudzić, ale ma prawo korzystać ze wszystkich zawodników. Co to trenera obchodzi, że on za duzo zarabia? A to trener mu kontrakt dawał? Niech się miodek nie dziwi, że Jedza jest bez formy i nie gra adekwatnie do zarobków. Jak ma grać na miarę oczekiwań i być w formie jak od 1.5 roku nie ma trenera, który z nim to wypracuje?

Co dalej? A no pewnie pudel będzie dawał niższe kontrakty, żeby nam się budżet pięknie bilansował. To jest dopiero inteligent o mysleniu redukcyjnym. Niech Legia placi jeszcze mniej piłkarzom, to dopiero tuzy futbolu do nas zaczną ściągać.

I jeszcze coś dla tych kibicow a'la football menager, specjalistów od księgowości :
1000000 - 1000000 to jest bilans. 1-1 też będziecie mieli bilans.

Prawda ... - 10.08.2018 19:15:12, *.dynamic.chello.pl

Probierz by zrobił w tym klubie porządek, ale Mioduski Go nie zatrudni bo Probierz ma własne zdanie a Miosuski akceptuje tylko Wańki-Wstańki posłuszne i pokorne, beż kręgosłupa, wiec Stokowca też nie zatrudni, sprowadzi z zagranicy kolejnego potulnego baranka ....