Jak typujecie?
REKLAMA

Bukmacherzy

Legia faworytem, ale nie do awansu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mimo wstydliwej porażki w pierwszym meczu z F91 Dudelange rozegranym na stadionie przy Łazienkowskiej 3, legioniści w szacunkach bukmacherów Fortuny są faworytem rewanżu. Jednak bukmacherzy nie są przekonani, że "Wojskowym" uda się awansować do kolejnej rundy. Kurs na to, że Legia wyeliminuje Luksemburczyków wynosi 2, a na końcowy tryumf rywali 1,67.

Sprawdź zakłady na mecz Dudelange - Legia


Bukmacherzy spodziewają się, że w tym spotkaniu padną 2 lub 3 bramki (kurs 1,97). Kurs na wygraną Legii i na to, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 2,44.


Wybrane kursy na mecz Legia - Dudelange

Dudelange 5,4 - remis 3,8 - Legia 1,64

Legia strzeli co najmniej 3 gole - 3,35

Legia wygra co najmniej 2 golami - 2,50

Dokładne wyniki:
0-0 - 3,9
0-1 - 6,4
1-1 - 6,5
0-2 - 7
1-2 - 7,2
1-3 - 11,5


Możesz zagrać Ligę Europy na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Sebastian 20 lat na ł3 - 16.08.2018 / 22:09, *..jmdi.pl

Bracia prosze was nie chodzcie na tych marnych kopaczy niech grają przy pustych trybunach prosze was nie chodzcie nie dopingucie ich !!!!!!!!!!!!!!!szkoda zdrowia kasy i czau

odpowiedz
Sebastian 20 lat na ł3 - 16.08.2018 / 22:03, *..jmdi.pl

Płakać mi się chce żenada won z tymi piłkarzykami z naszej Legiiiii. Jest mi poprostu wstyd !!!!!!!!

odpowiedz
lol - 16.08.2018 / 21:42, *..13

sprzedać to całe towarzystwo i zacząć od zera

odpowiedz
RomanzWronek - 16.08.2018 / 21:40, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Wiecie ze to już jest koniec Legii, odpadami i kasy nie będzie, ten klub jest już bankrutem i spadnie z ligi

odpowiedz
Abc - 16.08.2018 / 21:33, *..ssp.dialog.net.pl

73min. Meczu, który jest ustawiony, sttzela w koncowce 2 bramki i wygraja 2-3, kopacze dorabiaja o bukmachera, HT/FT musi się zgadzać

odpowiedz
Bubu - 16.08.2018 / 21:00, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Patologia pilkarska trwa.

odpowiedz
@ludzik - 16.08.2018 / 20:55, *..39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A gdzie twoja opinia o Kuchym?Bo to jedyny coś grający do tej pory!OBY ci Turcy kupili Pazdana,bo to co zrobił przy 1 bramce to SKANDAL!!!!!!!!

odpowiedz
Zlb - 16.08.2018 / 20:53, *..centertel.pl

LEGIA TO MY!MIODUSKI WON !!!! JAK MOZNA TAK ZEPSUC TAK KLUB!PIES!

odpowiedz
jasnowidz - 16.08.2018 / 20:53, *..centertel.pl

pare tyg rozgrywek a goscie nie maja sił @Grucha poki co wygrywasz gruby hajs, ja postawiłem na L bo z Piastem dalem 1x i znow mnie wydymaja ;/ nie gram juz

odpowiedz
Do anfindur - 16.08.2018 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

No i będzie 4-1 :D kuchy strzeli honorową w doliczonym

odpowiedz
kowaL - 16.08.2018 / 20:19, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Hahahahah nie ma Legii nie ma niczego jest dno...

odpowiedz
Anfindur - 16.08.2018 / 19:56, *..play-internet.pl

Dzisiaj śniło mi się 4:1 dla Legii, Kuchy ustalił wynik w doliczonym czasie.. oby tak było:)

odpowiedz
karton - 16.08.2018 / 19:40, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

postawiłem 200zł, że Legia awansuje. Przelicznik był 2,11zł więc zaryzykowałem

odpowiedz
Do olew - 16.08.2018 / 19:38, *..dynamic.chello.pl

Skoro piłkarzykom się nie chce grać, to i kibicom wierzyć w nich. Legia to my a nie te patałachy które tylko wstyd przynoszą temu klubowi.

odpowiedz
m4 - 16.08.2018 / 16:16, *..5

z takim przygotowaniem motorycznym modle sie o dogrywkę

odpowiedz
olew - 16.08.2018 / 14:25, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Kto tu pisze ?! nieloty jakieś !odpadną , przegrają , to jest portal LEGII !!! LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
do Lllll - 16.08.2018 / 12:29, *..minerva.onet.pl

Też mam nadzieję że odpadną. Skoro grają na poziomie tych piekarzy i księgowych, to niech się dalej już nie kompromitują.
Zero szacunku do tych pseudo-kopaczy, LEGIA TO MY !

odpowiedz
Lllll - 16.08.2018 / 12:12, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Tej plamy sprzed tygodnia żaden awans nie zmyje.
Niech nasze gwizdki odpadną. Stawiam Lux-Leg 0:1 i awans gospodarzy.
Za rok już bez takich zawirowań z trenerami nici pokażą na co ich stać bo teraz stan ich na nic!

odpowiedz
aaa - 16.08.2018 / 11:24, *..215.ipv4.supernova.orange.pl

L w tym meczu potrzebny jest lider z jajami , pytanie kto nim się okaże ??

odpowiedz
Igor - 15.08.2018 / 22:06, *..play-internet.pl

@hugo, hahahaha, dobre! Ja typuje 0:3 i awans Legii. Poza tym jakoś wierzę że nowy trener poukłada drużynę i będzie z Legia minimum 2 lata.

odpowiedz
Do Hugo - 15.08.2018 / 21:56, *..static.chello.pl

Hahahahahah

odpowiedz
Bear - 15.08.2018 / 19:38, *..7.ipv4.supernova.orange.pl

Wygrają i awansują dalej.
Bo gorzej niż w pierwszym meczu być nie może.
Pytanie co dalej ?

odpowiedz
Hugo - 15.08.2018 / 19:27, *..carolina.res.rr.com

Trzeba bardzo uważnie zagrać w obronie i zneutralizować tego księgowego na prawym skrzydle, tak żeby nie zagrywał do tego lekarza, który wpakował nam bramę nożycami, jeżeli z tym sobie poradzimy, to możemy liczyć na jakieś skuteczne kontry, zwłaszcza, że ich lider obrony jutro akurat będzie po nocnej zmianie i wpakujemy temu agentowi ubezpieczeniowemu, który stoi u nich na bramce tyle, ile trzeba.

odpowiedz
Hugo - 15.08.2018 / 19:27, *..carolina.res.rr.com

Trzeba bardzo uważnie zagrać w obronie i zneutralizować tego księgowego na prawym skrzydle, tak żeby nie zagrywał do tego lekarza, który wpakował nam bramę nożycami, jeżeli z tym sobie poradzimy, to możemy liczyć na jakieś skuteczne kontry, zwłaszcza, że ich lider obrony jutro akurat będzie po nocnej zmianie i wpakujemy temu agentowi ubezpieczeniowemu, który stoi u nich na bramce tyle, ile trzeba.

odpowiedz
Grucha - 15.08.2018 / 19:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Poszło znowu 5 kafli na Dudelange. Kto gra grubo wygrac musi.
A niedowiarkom polecam wpis przed pierwszym meczem. Gruba wygrana byla.

odpowiedz
Pablo - 15.08.2018 / 19:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A jaki jest kurs na awans do rozgrywek grupowych? Wbrew temu co wszyscy mówią myślę że Nasza Legia w tej trudnej sytuacji może splatac figla i awansować. Już nie raz przeciwności cementowały zespół i ten wychodził obronną ręką. Do tego jeżeli Rumuni widzieli kilka naszych ostatnich meczy to mogą nas zlekcewazyć, a nasze grajki będą się chciały pokazać nowemu trenerowi. Wierzę że zaskoczy, pojawi się długo oczekiwana chemia i będzie dobrze.

odpowiedz
Gizior - 15.08.2018 / 18:46, *..128

Legia odpali i wygra tak jak powinna już w pierwszym meczu, 0:4

odpowiedz
LW - 15.08.2018 / 18:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak tez moze byc a nawet karne ! LEGIA !!!

odpowiedz
Mario - 15.08.2018 / 17:31, *..1

Bedzie 1:2 I awans po dogrywce

odpowiedz
LW - 15.08.2018 / 17:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Awans nasz ! LEGIA !!!





odpowiedz
LW - 15.08.2018 / 17:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

F91 Dudelange 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 15.08.2018 / 17:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Daliscie nam nadzieje po meczu z Piastem ze wywalczycie awans a gra bedzie jeszcze lepsza.

odpowiedz
LW - 15.08.2018 / 17:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO walczymy o upragniony awans ! Wierzymy LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 15.08.2018 / 17:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA awans ! LEGIA !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2018 / 16:36, *..adsl.inetia.pl

Gram na awans Legii + zwycięstwo Realu +2,5 po kursie 11,11.

odpowiedz