fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Wygrywają najszybsi!

Konkurs: 6 biletów na mecz z Zagłębiem!

Redakcja

Mamy dla Was 6 biletów na dzisiejsze spotkanie Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec. Wszystkich zapraszamy na Łazienkowską, by wspierać zawodników w walce pierwsze trzy ligowe punkty przed własną publicznością! Co trzeba zrobić by wygrać? Odpowiedzieć prawidłowo na poniższe pytania. Tradycyjnie wygrywają najszybsi!

UWAGA! Przy wstawianiu odpowiedzi należy wypełnić pole e-mail - tylko w ten sposób skontaktujemy się ze zwycięzcami. Liczy się pierwsza odpowiedź, nie można odpowiadać więcej niż raz. Komentarze publikowane są z niewielkim opóźnieniem, natomiast o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment wciśnięcia przycisku DODAJ.

Pytanie 1. Jakim wynikiem zakończył się ostatni ligowy mecz Legii Warszawa z Zagłębiem Sosnowiec?
a) 3-0 dla Legii
b) 5-1 dla Legii
c) 5-0 dla Legii

Pytanie 2. Które miejsce na koniec sezonu 2017/18 zajęło w tabeli I ligi Zagłębie Sosnowiec?
a) 1.
b) 2.
c) 3.

O wygranej decydują kolejno:
- liczba prawidłowych odpowiedzi
- dokładny czas wysłania odpowiedzi (kto pierwszy, ten lepszy)

Nagrody:
1. miejsce - 2 bilety
2. miejsce - 2 bilety
3. miejsce - 2 bilety

Wyniki konkursu opublikujemy w tym miejscu do godziny 21:00, a do godziny 22:00 wyślemy bilety do zwycięzców.

Powodzenia!

Tych, którym się nie uda wygrać zapraszamy na Łazienkowską 3! Biletów wystarczy dla wszystkich :)

Aktualizacja 20:27

KONKURS ZAKOŃCZONY


Niestety w pierwszym pytaniu wkradł się istotny błąd, ponieważ zabrakło właściwej odpowiedzi, która brzmi 2-1 dla Zagłębia. Wynik 5-0 był, ale w rundzie jesiennej w meczu przy Ł3. Przepraszamy za zamieszanie. W związku z tym, że większość podała 5-0 - uznajemy tę odpowiedź, a osobie, która dostrzegła błąd wręczymy wejściówki na kolejne spotkanie.

Prawidłowe odpowiedzi:
1. c) 5-0 dla Legii
2. b) 2.

Osoby nagrodzone to:
1) Strudzio
2) Ddd
3) Michal

4) Kibic LW - 2 bilety na kolejne spotkanie, za wychwycenie błędu jako pierwszy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
do Jakub - 19.08.2018 / 11:53, *..play-internet.pl

a co to klub miłośników prozy romantycznej?

odpowiedz
Jakub - 18.08.2018 / 21:37, *..dynamic.chello.pl

Serdecznie Dziękuję (z Małżonką) za wyjątkowy prezent urodzinowy (miałem swoje 38 urodziny 4.08) podwójny bilet na Żyletę na mecz z Lechią Gdańsk. Wtedy życzyłem sobie prezentu od piłkarzy w postaci wygranej z Lechią 4-0. Niestety mecz zakończył się wynikiem 0-0. No cóż. Tak bywa. Na mecze Legii przy Łazienkowskiej chodzę od 1998 roku od pamiętnego meczu Legia-Widzew-2-3. Obecnie na mecze chodzę sporadycznie. Nie jestem fanatykiem z Żylety. Na wyjazdy nie jeżdżę (kwestia bezpieczeństwa) - jednak w Polsce jest wyraźny brak kultury. Niestety wrogie nastawienie kiboli nie zna granic. Niestety poziom polskiej piłki nożnej - co wszyscy zobaczyliśmy w ostatni czwartek to totalne dno (nie chodzi mi tu tylko o obecny poziom sportowy Legii ale wszystkich naszych klubów - niestety na Mistrzostwach Świata również nasza Reprezentacja zapoczątkowała ten kryzys). Jak wspomniałem na mecze chodzę (sporadycznie) od 1998 roku - było wiele protestów kibiców niezadowolonych z postawy piłkarzy (m. in. Manuela za Mięciela, itp.), protesty za czasów ITI. Obecnie jestem bardzo wyczulony i wrażliwy na przekleństwa, szyderę, itp. Źle się w takich momentach czuję, irytuje mnie to. Niestety również obecne ceny za takie widowiska są bardzo wygórowane. Uważam, że obecna cena na wszystkie trybuny (dla posiadaczy kart kibica [bez podziału na abonament i bez abonamentu]) powinna być 10 zł - do końca roku. Pozdrawiam Wszystkich Kibiców: Legii Warszawa - Zagłębia Sosnowiec - Pogoni Szczecin (ta zgoda powinna również obowiązywać) - Olimpii Elbląg - BKS Stal Bielsko-Biała - Radomiak Radom - FC Den Haag. Mimo wszystko życzę jutro Wszystkim obecnym przy Ł3 dobrej zabawy. No chyba, że za fakt mojego szczerego komentarza otrzymam darmowy bilet (w ramach konkursu) od Redakcji (tym razem Proszę o bilet na trybunę Wschodnią lub sektor 104). Z góry Serdecznie Dziękuję.

odpowiedz
Bodek TB - 18.08.2018 / 21:08, *..dynamic.chello.pl

1.a
2.c

odpowiedz
Lolo - 18.08.2018 / 21:04, *..unknown.vectranet.pl

1.c 2.b

odpowiedz
kem88 - 18.08.2018 / 20:34, *..74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ZAGŁĘBIE 2 – 1 LEGIA ,a druga odpowiedz to B

odpowiedz
Adalos - 18.08.2018 / 20:24, *..static.chello.pl

.....ale ostatni ligowy mecz to bylo w Sosnowcu.
Zaglebie wygralo2:1

odpowiedz
Adalos - 18.08.2018 / 20:24, *..static.chello.pl

.....ale ostatni ligowy mecz to bylo w Sosnowcu.
Zaglebie wygralo2:1

odpowiedz
Adalos - 18.08.2018 / 20:22, *..static.chello.pl

1c
2b.

odpowiedz
Guru - 18.08.2018 / 20:22, *..27.ipv4.supernova.orange.pl

1.C
2.B

odpowiedz
Dan Gol - 18.08.2018 / 20:13, *..mynet.com.pl

1.c
2.b

odpowiedz
Kibic LW - 18.08.2018 / 20:11, *..ssp.dialog.net.pl

c
ostani mecz ligowy to wynik 2:1 dla ZS
b

odpowiedz
adi - 18.08.2018 / 20:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

c b

odpowiedz
kangur0s - 18.08.2018 / 20:07, *..dynamic.chello.pl

1 c
2 b

odpowiedz
fan - 18.08.2018 / 20:06, *..ssp.dialog.net.pl

c b

odpowiedz
fan - 18.08.2018 / 20:06, *..ssp.dialog.net.pl

c b

odpowiedz
Ewcia - 18.08.2018 / 20:06, *..play-internet.pl

1 - c
2 - b

odpowiedz
rafael - 18.08.2018 / 20:05, *..centertel.pl

C B

odpowiedz
Michal - 18.08.2018 / 20:05, *..dynamic.chello.pl

1 c 2 b

odpowiedz
Ddd - 18.08.2018 / 20:03, *..play-internet.pl

1 c
2 b

odpowiedz
Strudzio - 18.08.2018 / 20:02, *..101

1.c
2.b

odpowiedz