III liga: Legia II Warszawa 0-4 Olimpia Zambrów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała z Olimpią Zambrów 0-4. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2 po golach Jackiewicza i Zalewskiego z rzutu karnego. Podopieczni Piotra Kobiereckiego mieli swoje sytuacje, ale nie potrafili ich wykorzystać.

W 6. minucie Aftyka przegrał pojedynek z bramkarzem, w 21. minucie Żyro trafił w poprzeczkę, a w 30. minucie po strzale Aftyki obrońca wybił piłkę zmierzającą do bramki.

W 51. minucie drugiej części w gry goście podwyższyli na 3-0 po tym jak Jackiewicz minął Majeckiego i z ostrego kąta skierował piłkę do siatki. Dwie minuty później Karbownik miał okazję sam na sam z Czaplińskim i uderzył z ostrego kąta, ale bramkarz Olimpii obronił. W 66. minucie na 4-0 trafił Michał Hryszko.

"Wojskowi" stwarzali sobie sporo okazji i dużo strzelali, ale nie zamieniali ich na gole. W 88. minucie Piotr Cichocki nie trafił z 3 metrów w bramkę. Z kolei w 90. minucie Neuman znakomicie podał do Cichockiego, ale ten spudłował z 8 metrów.

III liga: Legia II Warszawa 0-4 (0-2) Olimpia Zambrów
0-1 - 3' Kamil Jackiewicz
0-2 - 23' Kamil Zalewski (karny)
0-3 - 51' Kamil Jackiewicz
0-4 - 66' Michał Hryszko

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 25. Mateusz Żyro, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 16. Michał Bajdur (71' 9. Amos Shaliro Thompson), 15. Radosław Pruchnik, 14. Michał Karbownik, 23. Grzegorz Aftyka (55' 18. Piotr Cichocki) - 24. Maciej Rosołek, 9. Łukasz Zjawiński (62' 27. Mikołaj Neuman)

Rezerwa: 12. Cezary Miszta, 4. Kacper Pietrzyk, 5. Mateusz Bondarenko, 6. Oskar Wojtysiak

Olimpia (skład wyjściowy): 1. Piotr Czapliński, 5. Bartosz Zakrzewski, 7. Kamil Zalewski, 8. Emil Łupiński, 9. Przemysław Jastrzębski, 10. Mateusz Ostaszewski, 11. Mateusz Prolejko, 14. Patryk Malinowski, 17. Michał Hryszko, 21. Kamil Jackiewicz, 23. Michał Dawidowicz