REKLAMA

III liga: Legia II Warszawa 0-4 Olimpia Zambrów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała z Olimpią Zambrów 0-4. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2 po golach Jackiewicza i Zalewskiego z rzutu karnego. Podopieczni Piotra Kobiereckiego mieli swoje sytuacje, ale nie potrafili ich wykorzystać.

W 6. minucie Aftyka przegrał pojedynek z bramkarzem, w 21. minucie Żyro trafił w poprzeczkę, a w 30. minucie po strzale Aftyki obrońca wybił piłkę zmierzającą do bramki.

W 51. minucie drugiej części w gry goście podwyższyli na 3-0 po tym jak Jackiewicz minął Majeckiego i z ostrego kąta skierował piłkę do siatki. Dwie minuty później Karbownik miał okazję sam na sam z Czaplińskim i uderzył z ostrego kąta, ale bramkarz Olimpii obronił. W 66. minucie na 4-0 trafił Michał Hryszko.

"Wojskowi" stwarzali sobie sporo okazji i dużo strzelali, ale nie zamieniali ich na gole. W 88. minucie Piotr Cichocki nie trafił z 3 metrów w bramkę. Z kolei w 90. minucie Neuman znakomicie podał do Cichockiego, ale ten spudłował z 8 metrów.

III liga: Legia II Warszawa 0-4 (0-2) Olimpia Zambrów
0-1 - 3' Kamil Jackiewicz
0-2 - 23' Kamil Zalewski (karny)
0-3 - 51' Kamil Jackiewicz
0-4 - 66' Michał Hryszko


Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 25. Mateusz Żyro, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 16. Michał Bajdur (71' 9. Amos Shaliro Thompson), 15. Radosław Pruchnik, 14. Michał Karbownik, 23. Grzegorz Aftyka (55' 18. Piotr Cichocki) - 24. Maciej Rosołek, 9. Łukasz Zjawiński (62' 27. Mikołaj Neuman)

Rezerwa: 12. Cezary Miszta, 4. Kacper Pietrzyk, 5. Mateusz Bondarenko, 6. Oskar Wojtysiak

Olimpia (skład wyjściowy): 1. Piotr Czapliński, 5. Bartosz Zakrzewski, 7. Kamil Zalewski, 8. Emil Łupiński, 9. Przemysław Jastrzębski, 10. Mateusz Ostaszewski, 11. Mateusz Prolejko, 14. Patryk Malinowski, 17. Michał Hryszko, 21. Kamil Jackiewicz, 23. Michał Dawidowicz

żółte kartki: Rosołek

Strzały (celne): Legia 18 (7) - Olimpia 16 (10)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
LW1916 - 27.08.2018 / 12:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli jedynka jednak lepsza od dwójki.

odpowiedz
Luki - 27.08.2018 / 11:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ależ cholernego pecha mieli. Tyle sytuacji. Niezasłużona przegrana. Przecież byli lepsi. Ten wynik zakłamuje boiskową rzeczywistość. Gdyby ktoś mnie źle zrozumiał to dodam na koniec HAHAHA.

odpowiedz
Robert Kowalski - 26.08.2018 / 22:14, *..167

Czyli w jedną niedzielę dostajemy ósemkę od Płocka i Zambrowa... Tak mało?

odpowiedz
SŁŻW(L) - 26.08.2018 / 17:56, *..dynamic.chello.pl

Pozdro dla Zambrowskich Legionistów :-)

odpowiedz
Wilk14 - 26.08.2018 / 17:29, *..dynamic.gprs.plus.pl

No to jednak wynik gorszy niż "jedynki" :)

odpowiedz
1916 - 26.08.2018 / 17:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ricardinho: Jedziemy do Warszawy po wygraną

To dowód. Legii już nikt się nie boi. Legia jest tylko z nazwy bo drużyny już tutaj nie ma

odpowiedz
1916 - 26.08.2018 / 16:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To już jest dno.
Druga drużyna dostaje 4 a pierwsza po 60 min 3.
Dramat
Legia została zniszczona przez pazerność. Ludzie tutaj myślą o szybkiej kasie niż o budowie drużyny. A szkoda bo było można zbudować mocną drużynę.
Prezesie ,czy to powoli oznacza,że "ostatni gasi światło"? . Zostaliśmy pobici przez zespół z Luksemburga . Do Warszawy przyjeżdżają drużyny po 3 punkty i je zabierają ze sobą. Nie dość tego. Zaczynają lać Legie na jej stadionie.
Ja osobiście mam powyżej czubka głowy. W tamtym sezonie nie dało się tego oglądać. Legia wygrała mistrzostwo w wyścigu kulejacych drużyn. W tym sezonie to raczej podium będzie szczytem marzeń.

odpowiedz
kowaL - 26.08.2018 / 16:14, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Hahahahaha looserzy ale jedynka jest na dobrej drodze do powtórki wyniki, póki co 0:2 do przerwy

odpowiedz
Lefa - 26.08.2018 / 14:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Fenomenalne mamy rezerwy i geniusza trenera Kobiereckiego , kto chce żeby Legia stawiała na młodzież - to ma próbkę ich umiejętności . Płakać , czy śmiać się?

odpowiedz
Lefa - 26.08.2018 / 14:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pokaż siły rezerwy i geniuszu trenerskiego

odpowiedz
sraczyk - 26.08.2018 / 14:29, *..static.ip.netia.com.pl

Żenua. Akademia Legii to jeden wielki pic na wodę. Szkoda tylko tych młodych chłopaków, bo w Zambrowach, Łomżach więcej się nauczą niż w zarządzanej przez pana Zachorskiego akademiji

odpowiedz
Pan Prezes M - 26.08.2018 / 13:35, *..dynamic.chello.pl

Młodzi !! Młodzi !! Przyszłość WIELKIEJ LEGII !!

Potrzeba nam stabilizacji ........

odpowiedz
Jaca - 26.08.2018 / 13:34, *..unknown.vectranet.pl

Legia dwa lepiej gra !
Ciekawe.

odpowiedz
Gość - 26.08.2018 / 13:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Olimpia!!!
Legia: Gwiazdy +Kobierecki=najlepsi ever???

odpowiedz
Juri - 26.08.2018 / 13:13, *..adsl.inetia.pl

Bramkarz puszcza 4 bramki.
Co się dzieję z rezerwami Legii?

odpowiedz
LegiaFan - 26.08.2018 / 13:11, *..centertel.pl

Rozgonic towarzystwo...można przegrać po walce 4-3 itp ale nie 4 w plecy....

odpowiedz
???? - 26.08.2018 / 13:10, *..95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O rany!

odpowiedz