fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Frustracja kibiców

Relacja z trybun: Dość pośmiewiska!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zaledwie kilka tygodni po rozpoczęciu sezonu można mieć już dość oglądania kopaczy. Po upokorzeniach w europucharach, nasze przepłacane gwiazdeczki pokazały, że stać ich na jeszcze więcej amatorszczyzny. W niedzielne popołudnie przerżnęli z płocką Wisłą 1-4 w taki sposób, że na trybunach nie pozostawiono na nich suchej nitki.

O ile po wygranym meczu z Zagłębiem, gracze żegnani byli gwizdami, to teraz zmierzali w stronę szatni słysząc z trybun "Wypierd...ć". Do takiego stanu wkur...nia nie doprowadzili trybun już dawno.

Pogoda w niedzielę nie była najlepsza - padało od rana, a temperatura spadła o kilkanaście stopni. Żadne warunki atmosferyczne, ani forma sportowa nie powinny odstraszyć fanatyków. Mecz Legii to rzecz święta, ale w niedzielę pamiętało o tym zaledwie 11 tysięcy z ponad 15 tysięcy uprawionych kibiców. Słabo, a nawet bardzo słabo. Widok przerzedzonych trybun był naprawdę przykry, a w celu lepszego dopingu wiele osób ze skraju Żylety przeniosło się bliżej środka.

Śpiewy rozpoczęliśmy od "Snu o Warszawie", a następnie przeszliśmy do normalnego dopingu. Na trybunach powiewało 10 nowych flag na kiju. Tym razem na ogrodzeniu wywieszone zostało normalne oflagowanie. Po kilkunastu minutach, z powodu braku zaangażowania, traconych bramek i dziesiątek niewymuszonych błędów, repertuar zaczął się zmieniać. "Jak tak dalej grać będziecie, to wy z ligi tej spadniecie" - skandowała Żyleta. Później przez dłuższy czas śpiewaliśmy "Legia To My", na melodię "Hej Legia gol". Kilka minut przed przerwą goście strzelili drugą bramkę, za sprawą Dominika Furmana - jedynego zawodnika, oprócz Arka Malarza, który mógł liczyć na ciepłe słowa kibiców. Legioniści skandowali nazwisko gracza klubu z Płocka, Furman odwdzięczył się eLką ułożoną z palców, skierowaną w naszą stronę.



Jeszcze przed stratą drugiej bramki z trybun niosło się "Legia grać, k... mać", skandowane także na dwie trybuny. Następnie dialog odnosił się do osób z klubu, które zdaniem kibiców najbardziej odpowiedzialne są za obecną degrengoladę. "Kepcija! Co? Wypier...j" oraz "Zahorski! Co? To samo!" - niosło się z trybun.



Doskonale bawili się tymczasem kibice gości, którzy przyjechali do stolicy transportem kołowym i zajęli miejsca na górnej kondygnacji sektora dla przyjezdnych. Tam też wywiesili dziewięć flag oraz transparent skierowany do Kante - piłkarza, który odszedł z Płocka do Legii - "Sabemos que tu mujer hace cuando estas fuera de la casa" ("Wiemy co robi twoja żona, gdy jesteś poza domem"). "Nafciarze" wobec niespodziewanego wyniku, przez większą część meczu bawili się bez koszulek. W ich repertuarze było sporo bluzgów. Z naszej strony dosłownie kilka uprzejmości pod adresem przyjezdnych ("Wisła z ch... wytrysła" oraz "Płocka k... aejaejao"), bowiem tego dnia publiczność skupiona była na amatorach, którzy swoją postawą z każdą minutą potwierdzali, że nie są godni grać z eLką na piersi.

Kilka minut po przerwie goście strzelili trzecią bramkę i wtedy pękła kolejna bariera. Baty od Słowaków z Trnawy, baty od piekarzy z Luksemburga, i do tego 0-3 z Wisłą Płock... "Czy was trzeba napierd...ć, byście się zaczęli starać?!" - skandowali fanatycy z Żylety. Chwilę później skandowano również "Dość pośmiewiska, wypier...cie z boiska", "Mioduski, miej honor - odejdź!", "Jeb...ne wkłady, chyba już dość tej żenady" oraz "Mioduski, daj im podwyżkę!". Skalę wkur...nia najlepiej oddaje reakcja trybun, w tym wielu osób z trybuny Deyny, po głupiej czerwonej kartce Astiza (kolejnej w tym sezonie!). "Wypier...j, wypier..." - niosło się z trybun w kierunku hiszpańskiego obrońcy zmierzającego do szatni.



W końcu płocczanie strzelili bramkę numer cztery. Przed rzutem karnym Żyleta skandowała nazwisko naszego bramkarza. Później nawet po honorowym trafieniu na 1-4, kolejny raz śpiewaliśmy "Legia to my...". Tego dnia miarka się przebrała i nic już nie było w stanie powstrzymać złości kibiców. Następnie w kolejnych okrzykach fani domagali się zmiany władzy. "Czy was nic nie nauczyło, jak ajtiaj tu skończyło?!", "Z Ligi Mistrzów hajs już mamy, reszcie ligi odjeżdżamy", a także "Jak się w klubie nic nie zmieni, nas nie będzie na jesieni" - niosły się z trybun kolejne okrzyki.



Kiedy sędzia skończył tę piłkarską błazenadę, cały zespół zaproszony został pod Żyletę na rozmowę, która do najprzyjemniejszych nie należała. Następnie grajki karnie udały się pod sektor rodzinny, gdzie rozdały koszulki dzieciakom. Graczy zmierzających w stronę szatni żegnały identyczne okrzyki, jak kilkanaście minut wcześniej Astiza - "Wypier...ć".

Przed nami trudny czas, ale jedno jest pewne - gra piłkarzy nie jest żadnym wytłumaczeniem słabej frekwencji. Najwyższy czas to zrozumieć. Za tydzień czeka nas wyjazd na Cracovię, po którym nastąpi dwutygodniowa przerwa na mecze reprezentacji. W stronę Krakowa udamy się pociągiem specjalnym.

Frekwencja: 11 232
Kibiców gości: 330
Flagi gości: 9

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (55)

+dodaj komentarz
LegiaM - 30.08.2018 / 20:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mamy właściciela i trenera. Czekamy na prezesa i dyr. sportowego. Do wymiany pół składu, a Sa Pinto musi mieć min 2 lata, żeby ogarnąć bajzel jaki mamy. Słowo klucz: przygotowanie fizyczne. Do tego walka na całego plus jakaś taktyka, na E klape dużo nie trzeba i będzie to jakoś wyglądać

odpowiedz
Zlb82 - 30.08.2018 / 19:00, *..centertel.pl

A co do frekwencji to widać ilu Nas pójdzie za Legia CZY CZAS DOBRY CZY CZAS ZŁY!!!

odpowiedz
Zlb82 - 30.08.2018 / 18:58, *..centertel.pl

Ludzie WSZYSCY!!!Zrozumcie wkoncu że to wszystko,ten bajzel to wina loczka i jego swity!!!Jazda z grajkami,za Co?Za to że mają non stop zmienianych niby trenerów?Że są wogole nie przygotowani do gry?Ich wina?TUTAJ TRZA JECHAC TYLKO I WYLACZNIE Z LOCZKIEM I JEGO PATATAJCAMI!!!TYLE!

odpowiedz
LW - 30.08.2018 / 09:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na frekwencje na trybunach jest gra pilkarzy ktora musi byc skuteczna i ladna . LEGIA !!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 30.08.2018 / 03:14, *..156

Czas!na!rewolucje!na!trybunach!a!to!zarazi!wszystkich!piłkarzy!oni czekajá tylko na nowe praktyki na trybunach!

odpowiedz
Marian Wierny Kibic - 30.08.2018 / 00:47, *..play-internet.pl

50 zeta za mecz z ch..wą Petrochemią - dużo - wybrałem wódkę i cAnal Plus.
Chociaż się naj....em.

Mają kibiców w dupie. Niech wypier....

Można przegrywać, ale honorowo.

Dziś biegali 45 minut na treningu dookoła boiska, najcięższy trening od miesięcy.
Wow - jak dzieciaki na WF. Ale już ujadają, że przemęczeni. Niech spier....

odpowiedz
Marcin - 30.08.2018 / 00:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na starym obiekcie zawsze nas było około 10 tysięcy. Rąbać iti. Pozdro

odpowiedz
Zbig - 29.08.2018 / 22:55, *..dynamic.chello.pl

Większość tych co tak szczekają na LEGIĘ to"H…" nie kibice!!!!.Kupią koszulkę,szalik,raz na kwartał przyjdą na stadion tylko po to by jak pojadą do "tatusiów"po słoiki chwalić się po wsi jacy to oni" Warszawioki"-Legioniśći

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.08.2018 / 19:14, *..play-internet.pl

Jeszcze slow-brak logiki w Twoim rozumowaniu jest porazajacy.Skoro ch.j z wynikami,to po co wogole na mecze chodzic.Rownie dobrze mozna sie zorganizowac spotkanie kibicow np we wtorek i pod Torwarem odspiewac Warszawe na dwie strony ulicy,zatanczyc walczyka Labada potem poinformowac wszystkich,ze Legia to my.Po co wogole spiewac "Nie poddawaj sie......"skoro ch.j z wynikami?..Mioduski takich ludzi wlasnie potrzebuje-takich,co nie wymagaja nic od pilkarzy i dzialaczy,a jeszcze za sowita oplata przyjda na stadion.Ogolnie to jak sie cos/kogos kocha,to sie od niego/niej wymaga,a jak jest ch.j z wynikami,to wam po prostu na Legii nie zalezy.Nie zapominaj tez,ze to przez postawe pilkarzy Legia stala sie posmiewiskiem i to nie tylko w Polsce.Ale grunt,ze Legia to my.

odpowiedz
Luke - 29.08.2018 / 18:38, *..static.ip.netia.com.pl

z Płocka 400 osób , a nie 330 jak podajecie

odpowiedz
Rdzenny - 29.08.2018 / 17:54, *..centertel.pl

Kibicuje od 25 lat , zostanę kibicem na całe życie ale jak mam płacić za takie zachowanie piłkarzyków bez honoru wolę zostać w pubie i wypić normalne piwo oglądając w TV

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.08.2018 / 17:29, *..play-internet.pl

Ale tzw palka sie przegla po wypowiedziach wiekszosci pilkarzy- m.in.M.Pazdana po meczu z Luksemburgiem ze "pilkarze nie bardzo wiedzieli,co spiewaja kibice,bo slabo u nich z jezykiem polskim",M.Kucharczyka po meczu z Zaglebiem S.ze"mialem w tyle co kibice skanduja,bo bylem skupiony na meczu",lub tez M.Radowic,ktory wychlapal przed kamerami po meczu bodajze z Trnava ze "Zabraklo nam zaangazowania".Po tego typu wypowiedziach stwierdzam,ze tak naprawde nikomu na trybunach nie jestem(smy)potrzebni,no moze Mioduskiemu,zeby cokolwiek zmu tam na koncie wzroslo.A jak mam "wspierac"co mecz Pudla 100 zlotymi,to wole te pieniadze w pubie u kolezki zostawic,bo ten akurat jest wporzadku.I piszcie, ze jestem "kibicem sukcesu"czy kim tam chcecie,ale ja po prostu nie mam zamiaru dac sie doic z kasy jakiemus pseudowlascicielowi,ktorego jedynym celem jest upranie Kulczykowych pieniedzy za oczywiscie odpowiednia prowizja dla siebie.Mioduski won.

odpowiedz
jeszcze słow - 29.08.2018 / 17:21, *..static.ip.netia.com.pl

Nikt i tak nie chodzi na Legię aby obejrzeć piłkę na wysokim poziomie bo nigdy takiej tu nie było, oprócz paru udanych meczy w pucharach, ale to raczej byla walka a nie kunszt piłkarski. Chodziło i chodzi się z miłości do klubu, dla atmosfery. Więc przestańcie ją zatruwać. Legia to my! Ch.j z wynikami chej Legio jesteśmy z wami. Pamiętacie taką przyśpiewkę?
Chcecie ładnej piłki na Legi, przecież jest adidasa. :) O co chodzi?

odpowiedz
Jmr - 29.08.2018 / 10:32, *..188.c76.petrotel.pl

11000 to dokładnie o 11000 za dużo, no chyba ze odliczyć przyjezdnych bo oni mieli na co patrzeć :-)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.08.2018 / 09:36, *..play-internet.pl

Ja na Legie chodze od polowy lat 80 ubieglego stulecia i tak naprawde pierwszy moj opuszczony mecz na Lazienkowskiej to poczatki iti w Legii,w ramach protestu kibicow.Po tej,jakby nie patrzec,porazce kibicowskiej w walce "z okupantem" zaczalem podejrzewac,ze ktos na tej naszej przegranej ugral cos dla siebie i pewnie tak bylo,bo pomimo niespelnionych warunkow przez iti protest zostal zakonczony.Jednak mimo to nadal pojawialem sie na trybunach,chociaz nie ukrywam,ze bardziej krytycznie zaczalem patrzec na polityke klubu i zaczalem zauwazac,ze tak naprawde my kibice zostalismy sprowadzeni do roli tylko i wylacznie konsumentow i w kazdej chwili wlasciciel klubu w mysl zasady"tych klientow nie obslugujemy"moze trzasnac zakaz stadionowy wg tzw widzimisie.Mioduski zas jest kontynuatorem polityki dojenia klubu z pieniedzy i dopoki w kasie beda pieniadze to bedzie niczym kleszcz wczepiony w swojego zywiciela tkwil wczepiony swoimi odnozami.
..

odpowiedz
Rogal - 29.08.2018 / 08:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wku...wia to wszystko jak sie patrzy na staczanie sportowe, ale trybuny to my, atmosfera. Pamietacie lata 90te i bronienie przed spadkiem? Dopiero potem byla LM. My tworzmy atmosfere, bo dla niej ludzie chodza na Legie. Czesc pisze, ze kibice wynieraja lepsze mecze, a dlaczego? Bo na meczu np z lechem widzewem itp jest atmosfera a nie na 5-0 z jakims podbeskidziem.

odpowiedz
Pusty Stadion - 28.08.2018 / 23:59, *..14

Puuustyyyy!Stadioooon!Miooooduskiii!Wypierd....j!

odpowiedz
Legia na zawsze - 28.08.2018 / 21:52, *..58.ipv4.supernova.orange.pl

Żenada to jest nasze zachowanie, zje..c Astiza który tyle dla Legii zrobił za czerwień której nie było. Dno. Kładę na piłkarzy, grę ale jak mam orzyjs

odpowiedz
Do Wstyd - 28.08.2018 / 21:15, *..93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda na to pieniędzy. Nie gadaj kto jest prawdziwym, a kto nie kibicem. Chooojnia, którą zalatuje z boiska jeeeebie goooownem. Amen

odpowiedz
(L) - 28.08.2018 / 21:15, *..ilabs.pl

Tylko wyjazdy.

Tak jak za okupacji iti

odpowiedz
zet - 28.08.2018 / 20:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja kibicuję 30 lat, a mój ojciec 60, ale żadne teksty typu musimy być na stadionie mnie nie biorą. Ja bym wyszła po pierwszej bramce dla luksemburga i dziwię się, że wszyscy tego nie zrobili, albo przynajmniej nie pojawić się w ogóle na wiśle. To że nie jestem na stadionie, nie znaczy, ze nie oglądam albo mam w dupie. Wręcz przeciwnie, oglądam i mnie skręca ze złości, żalu i wstudy. Nie jestem kibicem sukcesu ale nie zamierzam wydawać 250 zł na wyjazd 5 osób żeby oglądać wiadomo co, brak słów. Takie gów mogę sobie obejrzeć w cyfrze. Dla mnie tylko akcja pusty stadion. Jeśli nie będzie pustego stadionu to jak ci z zagranicy czy mioduski mają cokolwiek zrozumieć skoro kasa się zgadza? 30 lat, ale przegranie z luksemburgiem to była dla mnie większa trauma niż 3;2 z widzewem.

odpowiedz
Pan Mietek - 28.08.2018 / 19:43, *..samlerhuset.no

Nie no jasne, chodźmy na stadion, pchajmy chajsy w dupę Loczkowi i jeszcze więcej chajsów.
GÓWNO!!!!
Z taką grą pusty stadion. AMEN
Tylko Legia!!!

odpowiedz
Szaman - 28.08.2018 / 19:11, *..59

Do TYLE W TEMACIE
Naliczyłem się ponad 20 błędów w pisowni w Twoim tekście. Słownik w łapę i dopiero po tym komentuj coś w j. polskim.

odpowiedz
pd1110 - 28.08.2018 / 18:41, *..dynamic.chello.pl

Odnośnie pustek na stadionie zbiera się kilka argumentów, które się ze sobą łączą:

- wkłady grają tak jakby nigdy dotąd nie grali, zero ambicji, zero chęci, amatorzy. Co innego jak walczą a przegrają, a co innego jak odp... taką szopkę jak obecnie.
- ceny biletów absurdalnie wysokie vs jakość widowiska: 50 zł + 10 / 20 zł za piwo / colę. To taki minimalny wydatek w czasie meczu.
- sezon wakacyjny, zjadą się osoby po wakacjach, będzie więcej ludzi - zwłaszcza studenci
- trybuna 220 to sektor rodzinny a nie normalny. Stąd właściwie zostaje trybuna tylko wschodnia dla normalnego kibica bez dziecka. Na trybunę północną świadomy kibic który nie chce cały mecz śpiewać, tylko oglądać mecz nie pójdzie. A tu znowu argument ekonomiczny: 50 zł na oglądanie żenady to naprawdę wygórowana stawka.

Bądź co bądź, ale w obecnej sytuacji lepiej zaoszczędzić. 30 zł to maks co warte jest tego oglądanie na trybunę wschodnią.

Swoją drogą kopacze powinni refundować połowę biletów przy takiej grze lub nawet jakby mieli grosz honoru to oddać ludziom tym co przyszli na Luksemburg, bądź Płock. Byłem na Luksemburgu i do tej pory nie widziałem gorszej żenady na własne oczy. Widząc raz coś takiego odechciewa się przychodzić na stadion przynajmniej do końca rundy jesiennej.

Ciekawe czy będzie nastawienie wyzysku na Lech i podniosą bilety do 80 - 100 zł na wschodniej.

odpowiedz
Wychowany na Żylecie - 28.08.2018 / 18:33, *..58.ipv4.supernova.orange.pl

Niestety nie wpiszę się w nurt j......nia piłkarzy i Prezesa. Sorry. Chodzę na mecze od ok 30 lat. Było różnie, bardzo. Legia kończyła sezon w środku tabeli, miała długi, ale Legia to byliśmy my i ...piłkarze którzy z Legia się utożsamiali choć czasem w szatni było więcej baletow niż treningu ale na meczu była atmosfera. Doping. Dziś kibice sukcesu. Mnie też to wszystko wku....ia ale żeby je..c Astiza który jest w Legi tyle lat i jeszcze czerwień dostał niesłusznie. Takim zachowaniem to my kompromitujemy Legie. Nikt tu nieprzyjdzie grać rozsądny ani nikt nie zainwestuje pieniędzy, i będzie przychodzilo coraz mniej ludzi - przez nas. Każda drużyna ma kryzys, zeszłoroczne Mistrzostwo i Puchar to był szczyt ich możliwości. Jeb..cie ich a oni potem się boją zagrać długą piłkę abyście ich nie wysmiali. Uważalo się kiedyś że kibice z Warszawy są najlepsi i wierni a teraz.... Oni by grali piach a doping by był bezwzgledu na wynik to był by szacunek wszystkich a teraz sami robimy z siebie posmiewisko. Piłkarze, wyniki, kładę na to ale nasze zachowanie ostatnio to żenada. Słuchanie tego marudzenia jest gorsze niż patrzenie jak się kopią w czoło. Następnym razem zbiorowo się popłaczmy i obrażmy.
Skończmy z tym lanentowaniem jeśli chcemy Wielkiej Legi bo Wielka Legia to nie drużyna która gra w LM ale tradycja, wierność, miłość po grób czy czas dobry czy zły.
Ch.j z wynikami.
Ps. Poza Zyletą polowy kibicom niechce się dupy ruszyc i poskakac ale pierd..c smuty to każdy ma siłę jak to się nie chce biegać piłkarzom.

odpowiedz
Filip - 28.08.2018 / 18:31, *..202

Redi ma racje. Isc na mecz zeby ogladac patalachow i bluzgac caly mecz na zarzad i pilkarzy za 30 zl a oni sie z was smieja. Loczkowi sie kasa z biletow zgadza. Zaraz napisza kumaci do januszow macie chodzic na mecze kibice sukcesu, a potem kumaci do januszow macie nie wchodzic na stadion bo dzisiaj robimy strajk a jak nie to z liscia. Hehe. Ja proponuje na lechu zrobic na Żylecie domowe przedszkole jak kiedys. Eh stare dobre czasy na canonie.

odpowiedz
Olimpia Elbląg - 28.08.2018 / 17:42, *..adsl.inetia.pl

Tylko Arek Malarz gra bez zarzutów. Furman to dobry chłopak zachował sie z klasą jako były Legionista tj. nie cieszył sie zbytnio po golu strzelonym byłemu zespołowi i pozdrowił tez kibiców Legii "eLką". Dobry chłopak i dobry piłkarz, przydałby sie teraz w Legii.Ciezko bracia oglada sie teraz gre Legii, oj ciezko.... Pozdrawiam wszystkich kibiców Legii w calej Polsce z Ebląga.

odpowiedz
mrmrovek - 28.08.2018 / 17:41, *..82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nawet tym składem będzie MP2018/2019...
dlaczego tak sądzę ? Powód jest jeden. Otóż jak Klafurić ich przygotował do sezonu woła o pomstę. I tu właśnie wychodzi poziom zatrudniania trenerem Na udo. Albo się "udo" albo się nie "udo". Stęsnimy za Staszkiem czy Jackiem. Tak tak nie pomyłka Właśnie jeden i drugi przykładał wielką wagę do przygotowania fizycznego i taktyki
A teraz Kuchy tyle lat zapierdzielał i co zapomniał ?Szymański jakby był bez płuc Zostawił w domu? Więc 2 czy 3 tygodnie i od meczu z Lechem będą chodzić jak zegareczki Pinto weźmie ich za mordeczki
Poza tem wrócą Remy Hlousek szansę dostanie Stolarski wróci Niezgoda wroci Vesović może Szymańskiego uda się zatrzymać więc od meczu z pyrami jest szansa na oglądanie naprawdę dobrych w końcu widowisk ...

odpowiedz
Ja - 28.08.2018 / 16:56, *..play-internet.pl

Ludzie, te brednie, które tu wypisujecie, to się nie nadają do publikacji. Jak można zaiwaniać na trybunę Ultras, kiedy Ci przeszkadzają flagi? Przesiadz się w inne miejsce albo zmień trybunę, z resztą co chcesz oglądać na tym boisku? Astiza, co dostaje kolejną idiotyczną kartkę, Antolicia, który nie potrafi prosto piłki kopnąć, czy może Wieteskę, który podaje w poprzek boiska w aut, kiedy najbliższy przeciwnik jest 40 m dalej? CO CIĘ JARA W TYCH KOPACZACH, ŻE AŻ FLAGI BYŚ ZLIKWIDOWAŁ, SZANOWNY ANTYFLAGOWY, CZY JAK SIĘ TAM NAZWAŁEŚ?

Kolejna sprawa, jakie urlopy? Byłaby 3 runda LM, to od razu zjechalibyście się z urlopów, nawet gdybyście spędzali go w Malezji albo na Seszelach i świrowali wielkich ultrasów. Przecież zawsze tak w wakacje jest, że na każdym meczu pucharowym i na superpucharze jest frekwencja na poziomie 20-25k (z wyjątkiem Dudelange może),a na ligę przychodzi maks 13. I żeby nie było, mam wyje*ane w osoby z innych trybun, może być ich nawet po 1000, ale ośmiotysieczna Żyleta powinna być nabita na każdym meczu do ostatniego miejsca.

Kolejna sprawa. Nie stać was na bilet/karnet? A może się zastanówcie na co wydajecie najpierw, a potem placzcie? To jest dobre tłumaczenie dla osób, co mają po 15 lat, są na garnku rodziców i nie mają za dobrze w domu, ale jeśli jesteście pełnoletni, to idźcie do pracy, odpuscie parę browarów, pooszczedzajcie fajki i macie na większość meczu w miesiącu... Chyba, że przychodzicie na mecze dla tych ped*łów lub dla przeciwnika, ale wtedy nie chcę was widzieć na Żylecie. Rozkapryszone Panny się znalazły, psia mać.

odpowiedz
macest - 28.08.2018 / 15:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co z tego, że do pilarzyków pokrzyczymy przykre słowa - przecież oni i tak tego nie zrozumieją - Polaków to zbyt wielu obecnie niestety u nas nie biega...

odpowiedz
TYLE W TEMACIE - 28.08.2018 / 15:31, *..126

RAZ TO KOMPLETNIE NIE PRZYGOTOWANI FIZYCZNIE PIŁKARZE LEGII . NIEMA PARY W [ŁUCACH TO NIE BĘDZIE DOBREJ GRY . TROCHĘ POTRWA DOŚCIE DO PEŁNI FORMY . TAK JAK POLACY W ROSJI NIE BYLI PRZYGOWANI FIZYCZNIE DO MŚ W ROSJI , LEGIA MA O TYLE DOBRZE , ŻE NIEMA TYLKO 3 MECZY DO DOŚCIA DO PEŁNI FORMY . A DWA TO , ŻE LEGII POTRZEBNE SĄ MEGA ŚRODKI FINANSOWE NA DUŻO LEPSZYCH PIŁKARZY OD AKTUALNYCH . PATRZĄC NA OBECNY SKŁAD CHYBA NIKOMU DO GŁOWY NIE PRZYJDZIE , ŻE MOGĄ ZAGRAĆ JAK RÓWNY Z RÓWNYM W LM. Z REALEM . LEGII POTRZEBNI SĄ ZAWODNICY O UMIEJĘTNOŚCIACH OFOE . TAK BY TĄ LEGIĘ OŚMIESZALI ,ALE NIE W TEJ SPOSÓB CO OBECNE GRAJKI OŚMIESZAJĄ .

odpowiedz
Prawda - 28.08.2018 / 15:02, *..51

heh, a tu zawsze sie napinaja fanatycy, ze poradza sobie bez piknikow. To ja wam powiem, ze nie ma na calym swiecie klubu BEZ PIKNIKOW. Nie ma klubu zlozonego TYLKO z fantykow. Natomiast bez fanatykow mozna sobie poradzic, vide Premier Ligue (najbogatsza, dla wielu najlepsza liga swiata) Wiec troszke szacunku 'fanatycy z bozej laski', bo bez pikoli to zostanie was moze z 1000 na zylecie.

odpowiedz
M. - 28.08.2018 / 14:45, *..wam.com.pl

"gra piłkarzy nie jest żadnym wytłumaczeniem słabej frekwencji" - ale ceny biletów już tak.

odpowiedz
tomiacab s-ffo antyflagowy - 28.08.2018 / 13:37, *..know.cable.virginm.net

To idź na inną trybunę! Flagi na kinach powinny być na każdym meczu. To robi atmosferę na trybunie.

odpowiedz
bubba - 28.08.2018 / 13:37, *..net.hawetelekom.pl

Bo(L)o mam podobnie, my z paroma chłopakami mamy prawie 200 km, jesteśmy z Wielkopolski, kilku też ma dzieciaki które już zabierają na mecze i dla każdego wypad na mecz to spora wyprawa tym bardziej że większość meczy jest w niedziele co tez nie ułatwia sprawy bo na drugi dzień do pracy, szkoły. Nikt nie jest kibicem sukcesu bo jeździliśmy na mecze kiedy Legii ciężko było powalczyć o mistrza np. z Wisła Cupiała. I takich jak my jest pewnie z 10% na każdym meczu ale ludzie zaczynają odpuszczać bo nikt nie jedzie na mecz żeby zjeść zapiekankę wątpliwej jakości i pooglądać mecz bo to można w domu. Wszyscy jadą dla atmosfery tego stadionu i tych trybun, a jak to ostatnia wygląda każdy widzi. Jeżeli ten Pinto coś potrafi to prędzej niż w październiku poprawy nie będzie, ale zmian potrzeba na wielu płaszczyznach.

odpowiedz
Paweł_Żyr - 28.08.2018 / 13:29, *..play-internet.pl

Przychodzę od 2 lat z Córką, i będę przychodził. Serce mi pęka, dziciak płacze ale musimy przychodzić przez szacunek dla tych co przychodzili przez 12 lat jak Legia czekała na mistrza. Posty że nie grają to nie przychodzę są niegodne kibica Legii.

odpowiedz
RR - 28.08.2018 / 13:20, *..dynamic.chello.pl

Do: Bo(L)o
Komentarz absolutnie w punkt. Świetnie to ująłeś.
Nie chodzi o bycie fanatykiem, piknikiem, kibicem sukcesu itp. Na Legię chodzi się z przyjemnością, oderwać się, pokrzyczeć, wyładować za cały tydzień stresów. Ale nie po to, żeby się dodatkowo wk*rwiać. Przegrać można, ale po walce. Nawet po 0-6 z Dortmundem były brawa, bo wszyscy widzieliśmy, że to jednak jest dla Legii bardzo wysoki sufit. Na obecną sytuację trudno znaleźć racjonalne wytłumaczenie.

odpowiedz
do Redi - 28.08.2018 / 13:08, *..90

To wypi...aj z Legii kibiców sukcesu mamy za duzo

odpowiedz
Darek - 28.08.2018 / 13:06, *..dip0.t-ipconnect.de

Czy was trzeba napier.lac byscie sie zaczeli starac.
To mamy hasło roku w plebiscycie elki 2018.
A tak powaznie to moze trzeba dzialac jak kiedys zomo.Najpierw trzy gumy byly na plecy a pozniej sie pytali o dokumenty.
Moze te pilkarskie ZERA najpierw trza w morde strzelic a dopiero później spiewac im piosenki na trybunach tak dla przypomnienia.Zeby sie zaczeli starac i drugi raz zeby nie dostali.
Albo wyjsc z taka inicjatywa do tych pilkarskich ZER.
Przychodza kibice na stadion.W przypadku braku zwyciestwa pilkarzyki placa za bilety za wszystkie osoby bedace na stadionie.Jest zwyciestwo to za bilety normalnie placa kibice.

odpowiedz
Fafa - 28.08.2018 / 12:47, *..kowr.gov.pl

Ja rozumiem, jak przegramy mecz po walce, przy pełnym zaangażowaniu. Wtedy trudno, stało się, następnym razem będzie lepiej. Nigdy jednak nie zaakceptuję sytuacji jak to miało miejsce wczoraj czyli kopacze pozorują grę. Jak komuś się nie chce, prosta rada, niech natychmiast odejdzie z Łazienkowskiej.

odpowiedz
Wkurw... y - 28.08.2018 / 12:33, *..211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ile można na to patrzec i dopingowac tych lamusów. To nie chodzi o to czy ktos jest kibicem sukcesu czy nie tylko o mega wkur.. nie na to co sie dzieje w tym klubie i na amatorow ktorzy nim zarzadzają. Tego co gwiazdeczki grają nie da sie ogladac nawet w tv a co dopiero na zywo. Ja nie chodze mimo ze mam karnet.bo mam slabe nerwy i mam dosc tego co oni pokazują i kazdej niezrozumialej dla mnie decyzji mioduskiego który powinienem wyleciec na taczce juz w tamtym roku. po zwolnieniu Magiery i sprowadzeniu jakis lamusow balkanskich. Jak mozna wypier... z klubu Dąbrowskiego majacego najlepszy przerzut boiska w lidze i wystawiac teraz wieteske z holownią ktorzy nie umieją podac celnie na 2 metry. Jak mozna wystawiac takie zera jak antolic i maczynski ktorzy nie umieją zagrac jednej prostopadlej pilki do przodu i zrobic cos kreatywnego. Jak mozna desperacko za nic oddac Michalaka ktory jest jednym ze zdolniejszych malolatow.. Drugi trzeciak

odpowiedz
dino - 28.08.2018 / 12:15, *..business.static.de.bt.net

Pamiętam konflikt z ITI, zakończył się wraz z przyjściem Leśnego, teraz znowu ididzie wojna, rany, jak ten Mioduski mógł tak wszystko spindolić
Bo(L)o szacunek

odpowiedz
(L) - 28.08.2018 / 12:13, *..191

" (...)gra piłkarzy nie jest żadnym wytłumaczeniem słabej frekwencji". Ja chodzę na Legię od ponad 30 lat i będę chodził nawet, jak będzie grała w okręgówce, ale nie wszyscy przychodzący na Ł3 są fanatykami. Jest tez obecnie znaczna grupa "oglądaczy", którzy - jak ich nauczyło iti - chcą za cenę biletu oglądać godne widowisko, a nie kopanie się po czołach przez 11 przepłacanych nierobów.

odpowiedz
z drugiej strony - 28.08.2018 / 11:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Z drugiej strony ,
to te wkłady zbierają zapłatę nie swoją,za takie a nie inne zarządzanie KLUBEM.

odpowiedz
Macik82 - 28.08.2018 / 11:41, *..dynamic.chello.pl

Wiadomo że 70% to zwykli kibice którzy nie są fanatykami i chodzą kiedy chcą, druga sprawa to szok dla większości że przegrywamy wszystko co się da a bilety do najtańszych dla wielu nie należą, kolejna sprawa to burdel w klubie a kibic jest klientem-takie czasy .... A klient ma prawo być wkur... ny, kolejna sprawa to specyfika miasta które nie wytwarza mody na L, klub również w tym nie pomaga i koło się zamyka, spójrzcie ile karnetów sprzedał klub... nawet jak na Polskie warunki to słabizna

odpowiedz
Bubu - 28.08.2018 / 11:37, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Powtórzę jeszcze raz , potrzebne jest bezrobocie dla kopaczy , tu brak konkurencji powoduje cofnie sie w rozwoju o ile taki jeszcze nastepuje.

odpowiedz
Strudzio - 28.08.2018 / 11:32, *..101

CO?!
Flagi na kijach mają zostać, zajebiście to wygląda, a jak przeszkadza to idź na boki, zawsze ta Żyleta taka pusta jak hoj, to chociaż flagi dodają efektu. Dla mnie sztos totalny.

odpowiedz
Bo(L)o - 28.08.2018 / 11:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Od razu napiszę, że ja na meczu byłem.

To co się dzieje na trybunach jest zupełnie zrozumiałe. Wiele kibiców jest z Wawy, mają więc nie tak trudną sprawę wyjazdu na mecz, jak ja, bo ja mam na stadion ok 100km. Wyjazd z rodziną, to bilety, paliwo, obiad, itd. itp. jak dojdą gadżety typu koszulka, czy coś dla dzieciaków, to się robi spora sumka... I w imię czego to robić? Dla atmosfery, ok, ale jaka była atmosfera na tym meczu??? Wyzwiska na wkłady do koszulek? Wstyd i zażenowanie, że kibole wisły się cieszą i z nas śmieją...??? Ja rozumiem, przyjść na mecz, zobaczyć, jak zespół się stara, gryzie trawę... coś nie idzie, remisujemy, przegrywamy... ale stracić cały dzień i sporo kasy, na taki kabaret? Czuć, że te patałachy plują kibicom w twarz i jeszcze za to płacić? Tak, ja zapłaciłem... czasem, pieniędzmi... płacę do dziś ośmieszaniem mnie przez kumpli co nie kibicują Legii... ile można? Byłem na meczu, nie byłem na poprzednich. Nie wiem, czy teraz prędko się wybiorę... nie chodzi o to, że jestem kibicem sukcesu, ale o to, że to nie jest drużyna... to jest zlepek ludzi, co na boisku prezentują się jak dzieci we mgle... do tego zupełnie brak im chęci do gry... sorry, ileż można za to płacić i się wkurzać?

odpowiedz
Redi - 28.08.2018 / 11:22, *..centertel.pl

Jakby tak było że 25tys to te bluzgi na Bemowie byłoby słychać, a gwizdy w Pruszkowie hahah. Gadajcie co chcecie ale ja nie zamierzam płacić za taką żenadę. Piąty stadion na dwóch trzech meczach może by dał do myślenia.

odpowiedz
Andor - 28.08.2018 / 11:21, *..162

Z tą frekwencją to bez przesady, wiekszosc urlopy ma w sierpniu i są poza zgiełkiem miasta

odpowiedz
Wstyd - 28.08.2018 / 10:38, *..static.ip.netia.com.pl

Gdzie jestescie kibice sukcesu? 11 tysiecy ludzi? Żenada!!! Spiewacie"przyszliscie hamy" a Wy co robicie? Jestescie na trybunach tylko jak przyjezdza ktos z " czołówki " a jak trzeba przyjsc na mecz z kimś " słabszym " to trybuny puste. Tak wkur...nego Starucha nie widziałem, widać było że chłopak jest załamany tą sytuacja. Weźcie przemyślcie to wszystko, zadajcie pytanie Swoim kolegą z osiedla czy są kibicami bez wzgledu na to co sie dzieje aktualnie czy zwyklymi

odpowiedz
eLka - 28.08.2018 / 10:31, *..dynamic.mm.pl

Całkiem kreatywny zestaw rymów :-)

odpowiedz
Wymiana - 28.08.2018 / 10:26, *..100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pół składu jest do wymiany! Jak sprowadza się graczy z ostatniego zespołu ligi francuskiej to nie oczekujemy później, że będą grać na poziomie fazy grupowej ligi mistrzów! Baa nawet na ekstraklase są za słabi! Zaciąg bałkański to samo! + emeryci eduardo, radovic i hamalainen. Kim mamy grać ?

odpowiedz
antyflagowy - 28.08.2018 / 10:17, *..89

Totalne nie dla flag na kijach na trybunach. Nie da się oglądać meczu.

odpowiedz
WP1947 - 28.08.2018 / 09:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

398 osob na sektorze gosci, czesc jeszcze dopisana przed wejsciem

odpowiedz