Kursy na niedzielny mecz
REKLAMA

Bukmacherzy

Cracovia nie zdejmie klątwy?

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę na przeciw siebie staną dwie drużyny, które na początku nowego sezonu mocno rozczarowały swoich fanów. Legia odpadła z europucharów, a ostatnio poniosła klęskę u siebie z Wisłą Płock, a Cracovia w obecnych rozgrywkach ani razu nie zainkasowała kompletu punktów i znajduje się na dnie tabeli. Kto zdaniem bukmacherów Fortuny jest faworytem w tym meczu?

Sprawdź ponad 160 zakładów na mecz Cracovia - Legia


Specjaliści twierdzą, że Legia. Kurs na zwycięstwo mistrzów Polski jest kuszący 2,35. Wygrana gospodarzy szacowana jest po kursie 3,2.

Wybrane kursy na mecz Cracovia - Legia

Cracovia 3,2 - remis 3,25 - Legia 2,35

Padną więcej niż 2 bramki - 1,9

Legia wygra co najmniej 2 golami - 4,4

Carlitos strzeli gola - 2,55

Dokładne wyniki:
1-0 - 9
0-1 - 7,6
0-2 - 10,5


Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Bln - 02.09.2018 / 09:49, *..play-internet.pl

Dziewczyny Probierza nie dadzą rady.

odpowiedz
Do LW - 02.09.2018 / 04:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ciężko się ciebie czyta! LEGIA!!!

odpowiedz
Rado - 01.09.2018 / 23:24, *..play-internet.pl

Treneiro nie jest głupi - wyszedł z jedynego słusznego założenia - daje im niezły wp...dol na treningach, żeby to zaprocentowało w dalszej części sezonu, bo wie że teraz i tak nie ma szans, żeby wygrywali. Woli poświęcić te parę kolejek. Ciekawe czy to się opłaci...

odpowiedz
Rado - 01.09.2018 / 23:22, *..play-internet.pl

Jeśli fizycznie będą zajechani jak z Wisłą, to Cracovia wygra bez problemów.

odpowiedz
LW - 01.09.2018 / 22:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Cracovia 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 01.09.2018 / 22:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA potrafi grac z Cracovia ktora zamyka tabele ! LEGIA !!!




odpowiedz
L L L - 01.09.2018 / 21:57, *..centertel.pl

craxa-Legia 3-1

odpowiedz
Żyletka - 01.09.2018 / 20:57, *..218.c69.petrotel.pl

Jutro dwa zero w plecy panowie :-(

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2018 / 20:43, *..centertel.pl

hehe. nie bawię się w bukmacherkę, ale też stawiam na craxę, nasi złapią formę w połowie września najszybciej:P

odpowiedz
do grucha - 01.09.2018 / 20:38, *..centertel.pl

Znowu te kafle ściągasz z łazienki opanuj się jutro wygramy 3:0

odpowiedz
LW - 01.09.2018 / 20:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pora na zwyciestwo po tygodniu przerwy od ostatniego meczu a przerwe reprezentacyjna dobrze przepracowac ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 01.09.2018 / 20:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA przedluzy? Cracovia 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
Tot - 01.09.2018 / 19:34, *..5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do Grucha, chyba za 5zł ale i tak jestes w du...pie:)

odpowiedz
wierzchowski68 - 01.09.2018 / 19:25, *..dynamic.chello.pl

A ja jestem spokojny o wynik.0-2 DLA naszej LEGII.

odpowiedz
Zaczną wygrywać??? - 01.09.2018 / 19:07, *..play-internet.pl

Czekam na to od roku, mistrzostwo 2018 zdobyte na megafarcie bo Lech odpuścił w końcówce tylko przyslonilo to szambo co bulgota na lazienkowskiej

odpowiedz
U(L) egły - 01.09.2018 / 19:04, *..218.c69.petrotel.pl

Cracusy wygrają z nami z palcem w d.... Śmiało można stawiać Na nich hajs póki kurs nie spadnie

odpowiedz
Do Sceptyczny i innych malkontentów - 01.09.2018 / 16:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko wkłady i wkłady a jak zaczną wygrywać to będziesz piał z zachwytu i chwalił wszystkich z prezesem na czele.
Kryzys jest i trzeba wspierać (L) a nie strzelać fochy jak gimnazjalistka.
Zapaprani kibice zwycięskich drużyn

odpowiedz
Sceptyczny - 01.09.2018 / 15:54, *..92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak ktoś ma szansę przełamać jakąś passę w meczu z naszymi wkładami, może być pewny, że nasze wkłady dadzą mu tą passę przełamać

odpowiedz
Grucha - 01.09.2018 / 15:25, *..dynamic.chello.pl

Poszło 5 kafli na Cracowię. Kto gra grubo wygrać musi.

odpowiedz
e(L)o - 01.09.2018 / 15:17, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Myślę, że Cracovia rozwali MioduskiBand 3:0

odpowiedz