Vamara Sanogo - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Góral i Sanogo znów strzelają

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Vamara Sanogo zaliczył piąte ligowe trafienie. Napastnik wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec otworzył wynik spotkania z Górnikiem Zabrze. Z kolei Michał Góral dał o sobie znać zapleczu ekstraklasy zdobywając bramkę dla Stomilu. Negatywne wieści popłynęły z Puław. Michał Król ogrywający się w miejscowej Wiśle doznał kontuzji w potyczce ze Stalą Rzeszów. Natomiast Tomasz Nawotka czeka na swój debiut w barwach Zemplina Michalovce.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Arką Gdynia
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w wygranym 4-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - do 74. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze. Strzelec bramki na 1-0 w 17. minucie spotkania.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Płock

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Chojniczanką Chojnice. Strzelec bramki na 1-1 w 76. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z ROW 1964 Rybnik
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Elaną Toruń

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - do 36. minuty w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Rzeszów
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - do 51. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Huraganem Morąg. Ukarany żółtą kartką.

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - do 61. minuty w wygranym 1-0 meczu z NK Bijelo Brdo

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - najbliższy mecz odbędzie się 21 października o godz. 6:00 (polskiego czasu). Rywalem będzie Newcastle Jets.