REKLAMA

Akcja malowania na Ochocie

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W weekend fani Legii z Ochoty zorganizowali specjalną akcję skierowaną do młodzieży. W sobotę przyłączyli się do lokalnego, ochockiego pikniku, zaś w niedzielę pomogli w organizacji osiedlowego turnieju w piłkę nożną. Mimo kiepskiej pogody frekwencja dopisała podczas obu wydarzeń.

Kibice zakupili kilka dużych tablic, na których naszkicowali legijne motywy, a także przygotowali kilkadziesiąt puszek do malowania z adekwatnymi kolorami. Zadanie dzieciaków polegało na wypełnieniu szablonów farbami. Młodzi próbowali swoich sił w sztuce graffiti i trzeba przyznać, że chęci im nie brakowało. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali legijne vlepki, a najlepszemu artyście podarowano pamiątkowy puchar.

PS. Ogromne podziękowania od Bobicza dla: Czarka, Raka, Furiata, Kasi, Sławka, Patryka, Przemasa i Jadzi za wszelaką pomoc przy logistyce i zaopatrzeniu podczas obu wydarzeń.

fot. Kibice

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.