fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy i apel NS-ów przed meczem z Arką

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przy okazji meczu z Arką, przy wejściu na wszystkie trybuny, prowadzona będzie zbiórka na oprawy meczowe w rundzie jesiennej. Nieznani Sprawcy apelują także o maksymalną frekwencję i wspieranie Legii bez względu na rywala. Poniżej apel NS-ów.

Drodzy Kibice!

Mniej więcej trzy lata temu Legia Warszawa grała na Łazienkowskiej z Napoli.
Stadion był wypełniony do ostatniego miejsca, bilety zostały wyprzedane kilkanaście godzin przed meczem. Nikomu nie przeszkadzały ceny biletów, środek tygodnia, temperatura, wesele kuzyna ani żadne inne pierdoły.
Jutro ta sama Legia Warszawa, na tym samym stadionie rozegra mecz.
Zajęte jest około 15 tys. miejsc,
A CO NAJWAŻNIEJSZE ŻYLETA ZAJĘTA JEST LEDWO W 50%!!!
Czy naprawdę tyle wart jest fanatyzm i poświęcenie wielu z Was, o którym uwielbiamy opowiadać na prawo i lewo?
Czy jak nie gramy w pucharach, to mecze Legii dla tylu z Was przestają być istotne?
Sami sobie odpowiedzcie, jak to wygląda, jebnijcie się w czoło i zróbcie to, co jest obowiązkiem każdego Legionisty, przyjdźcie jutro na mecz i dajcie coś z siebie!

Nasz budżet jak się pewnie domyślacie po meczu z Lechem, wymaga Waszego wsparcia. Wobec czego prosimy Was kolejny raz o dorzucenie się do puszek z napisem ZBIÓRKA NA OPRAWĘ, abyśmy mogli w tej rundzie jeszcze trochę podziałać!

Do zobaczenia jutro!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.