REKLAMA

Dobrzy Ludzie odmalowali kolejną izolatkę w CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie odmalowali kolejną izolarkę na Oddziale Okulistyki w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Na ścianach powstały grafiki m.in. przedstawiające bohaterów bajki "Pan Peabody i Sherman", z legijnymi akcentami. Efekt prac możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach oraz klipie.









przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Tomek 82 - 21.10.2018 / 07:09, *..play-internet.pl

Piękną robotę robicie!
Szacunek ogromny dla was..

odpowiedz
(L)istek - 20.10.2018 / 20:33, *..play-internet.pl

Szacunek.WFH.

odpowiedz
LWL - 20.10.2018 / 20:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest prawdziwy majstersztyk "L" !!!

odpowiedz
Janek89 - 20.10.2018 / 18:16, *..dynamic.chello.pl

Myślałem, że nie da się już lepiej a Wy ciągle co raz ładniej.

odpowiedz
Piotrek (L) - 20.10.2018 / 14:34, *..centertel.pl

Robi wielkie wrażenie macie wielki dar z takim talentem pełen szacunek ciekaw jestem czy dało by tak radę prywatnie taka ekipę poprosić by wymalowac pokój w domku jednorodzinnym w barwach naszej Legii ile by to kosztowało

odpowiedz
Rytm - 20.10.2018 / 13:56, *..dynamic.chello.pl

Po prostu SZACUNEK.

odpowiedz
lucho_83 - 20.10.2018 / 13:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zawsze kapita(L)na Robota!!!!!

odpowiedz
sz - 20.10.2018 / 12:05, *..play-internet.pl

Super :-)

odpowiedz
Paweł - 20.10.2018 / 11:12, *..173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo dobra robota, oglądam wszystkie zdjęcia z CZD i za każdym razem jestem pod dużym wrażeniem. Prawdziwi artyści tworzą, dla dzieci.

odpowiedz
jackie - 20.10.2018 / 10:38, *..dynamic.chello.pl

Super!

Wielki Szacunek dla Ekipy, za pracę, trud i pasję włożoną, aby umilić pobyt dzieciakom.

odpowiedz