fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

WTS Polonia Bytom 16-4 Legia Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii przegrali kolejny w tym sezonie mecz, tym razem legioniści ulegli w Gliwicach wicemistrzom Polski, WTS Polonii Bytom aż 4-16. W pierwszych trzech kwartach przewaga rywali była niewielka, ale w ostatniej, wygranej aż 8-0 bytomianie zdeklasowali nasz zespół. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16-4 (3-1, 2-1, 3-2, 8-0). Najbliższe mecze legioniści rozegrają 10 i 11 listopada w Warszawie z Arkonią Szczecin.

WTS Polonia Bytom 16-4 (3-1, 2-1, 3-2, 8-0) Legia Warszawa
Legia: A. Oleksów, T. Durjasz, A. Piecuch, J. Oleksów 2, I. Piecuch 1, M. Machniewski, A. Fedoruk 1, K. Ślusarczyk, A. Madej, T. Targowski, W. Pękul, R. Brzeski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.