Aleksandra Mierzejewska - fot. Legia Sztanga
REKLAMA

Podnoszenie ciężarów: Mierzejewska 8. w gr.B na MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Aszchabadzie zakończyły się mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów. W grupie B, kategorii wagowej +87 kilogramów startowała sztangistka Legii, Aleksandra Mierzejewska. Nasza zawodniczka w gr. B została sklasyfikowana na miejscu ósmym, z wynikiem 235 kg w dwuboju. Legionistka w Turkmenistanie zaliczyła 105 kg w rwaniu (o 2 kg więcej niż na kwietniowych Mistrzostwach Europy) oraz 130 kg w podrzucie (o 4 kg mniej niż na ME).

26-letnia legionistka próbowała zaliczyć 135kg w podrzucie, ale ta próba była nieudana. Różnice do kolejnych miejsc w grupie B były bardzo duże. Dość powiedzieć, że złoty medal Mistrzostw Świata (w gr. A) wywalczyła Rosjanka, Tatiana Kashirina z wynikiem 330 kg w dwuboju (145+185kg).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
M3 - 13.11.2018 / 09:58, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.