Tomasz Obuchowicz w akcji - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Należy cieszyć się z dwóch punktów

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Obuchowicz: Zagraliśmy dobre spotkanie, w zasadzie oprócz pierwszego seta, który zdecydowanie „nie siadł” nam w przyjęciu. Ogólnie jednak jestem zadowolony ze zdobytych dwóch punktów, bowiem Olsztyn nie jest zespołem, z którym łatwo i dobrze się gra. Te dwa punkty, o których wspomniałem, braliśmy przed meczem w ciemno. Mimo to odczuwamy pewien niedosyt, bo mogliśmy „ugryźć” rywalom to jedno „oczko” więcej. Należy jednak cieszyć się z tego, co ugraliśmy. Teraz musimy skoncentrować się na kolejnym pojedynku.
Odnośnie czwartego seta, ponownie pogorszyło się nam trochę przyjęcie. Rywale zdołali nam odskoczyć na parę „oczek”, zaczęli się napędzać, a w naszych szeregach siadła atmosfera. Staraliśmy się już skupić na kolejnym secie. Na szczęście w tie-breaku zachowaliśmy zimną krew. Powtarzaliśmy sobie, żeby konsekwentnie i spokojnie zagrać naszą siatkówkę. Odłożyliśmy emocje na bok, dzięki czemu udało nam się zwyciężyć.

Kibicom serdecznie dziękujemy za doping. Super nam się grało przy tak wspaniałej publiczności.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.