Tomasz Obuchowicz w akcji - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Należy cieszyć się z dwóch punktów

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Obuchowicz: Zagraliśmy dobre spotkanie, w zasadzie oprócz pierwszego seta, który zdecydowanie „nie siadł” nam w przyjęciu. Ogólnie jednak jestem zadowolony ze zdobytych dwóch punktów, bowiem Olsztyn nie jest zespołem, z którym łatwo i dobrze się gra. Te dwa punkty, o których wspomniałem, braliśmy przed meczem w ciemno. Mimo to odczuwamy pewien niedosyt, bo mogliśmy „ugryźć” rywalom to jedno „oczko” więcej. Należy jednak cieszyć się z tego, co ugraliśmy. Teraz musimy skoncentrować się na kolejnym pojedynku.
Odnośnie czwartego seta, ponownie pogorszyło się nam trochę przyjęcie. Rywale zdołali nam odskoczyć na parę „oczek”, zaczęli się napędzać, a w naszych szeregach siadła atmosfera. Staraliśmy się już skupić na kolejnym secie. Na szczęście w tie-breaku zachowaliśmy zimną krew. Powtarzaliśmy sobie, żeby konsekwentnie i spokojnie zagrać naszą siatkówkę. Odłożyliśmy emocje na bok, dzięki czemu udało nam się zwyciężyć.

Kibicom serdecznie dziękujemy za doping. Super nam się grało przy tak wspaniałej publiczności.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.