fot. Bodziach
REKLAMA

Relacja z trybun z kosza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzecie kolejne spotkanie koszykarzy Legii w obecnym sezonie zgromadziło na trybunach komplet widzów. Z racji terminu, w jakim rozgrywane, miało ono charakter patriotyczny. Zaraz po prezentacji obu drużyn odegrany został Mazurek Dąbrowskiego, a kibice odśpiewali jego cztery zwrotki. Za koszem rozciągnięty został biało-czerwony transparent "Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna".

Chwilę później na trybunie zaczęły powiewać białe i czerwone chorągiewki, tworzące flagę Polski. W pierwszych minutach meczu repertuar był wyjątkowy i dominowały hasła "Polska, biało-czerwoni", "Polska kibolska" oraz "Wielka Polska Niepodległa".

Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Hugollka



Nasi koszykarze kolejny raz sprawili bardzo miłą niespodziankę i pokonali brązowego medalistę ostatnich rozgrywek, a jednocześnie jedyny zespół niepokonany w obecnym sezonie. Przez cały mecz koszykarska "Żyleta" wspierała nasz zespół z całych sił. Były częste próby rozruszania także pozostałych trybun, m.in. poprzez okrzyki "Kto wygra mecz?!". Pod koniec spotkania prowadzący doping zachęcił wszystkich do powstania i zdzierania gardeł. Po chwili cała hala głośno śpiewała "Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa". Po meczu koszykarze wraz z kibicami wspólnie odśpiewali "Warszawę" i zatańczyli walczyka Labada.



Kolejny mecz w Warszawie już za dwa tygodnie, kiedy przyjedzie mistrz Polski, Anwil Włocławek. Spotkanie zostanie rozegrane w Arenie Ursynów, mogącej pomieścić ok. 1500 kibiców, w sobotę 24 listopada o godzinie 12:40. Mecz będzie bezpośrednio transmitowany przez Polsat Sport. Sprzedaż biletów wystartuje jeszcze w tym tygodniu i radzimy spieszyć się z zakupem wejściówek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

maniek - 12.11.2018 13:45:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gdzie można kupic bilet?

Brawo Żyleta! - 12.11.2018 15:27:17, *.play-internet.pl

Szacunek za oprawę i doping. Myślę że bez waszego wsparcia nasi koszykarze nie dowieźli by tego wyniku!

jak dojechac na hale ? - 12.11.2018 16:46:12, *.static.chello.pl

?

FrankL - 12.11.2018 17:49:08, *.dynamic.chello.pl

' Poska kibolska " naprawdę to przekaz rocznicowy K*wa ile lat mamy ?

Oby więcej - 12.11.2018 18:25:41, *.centertel.pl

Oby więcej takich meczów zarówno na parkiecie i trybunach

Mobilizacja - 12.11.2018 18:31:22, *.ip-point.pl

Rezerwujemy czas i na Ursynowie pełna hala

Do frankL - 12.11.2018 19:09:39, *.play-internet.pl

Był hymn, koszykarze w barwach, 4 zwrotki hymnu, flagi i piękny transparent. Do tego inne polskie piosenki ALE TY JAK TVN MUSISZ SIE NA SILE DO CZEGOS PRZYPIERDZIELIC... Zalosny jestes

Do FrankL - 12.11.2018 20:20:39, *.centertel.pl

Oczywiście wyraziłeś swoje zdanie w czasie meczu czy czekałeś na to jak pojawi się relacja? Pytanie retoryczne

Do frankL - 12.11.2018 22:23:45, *.play-internet.pl

Franku jesteś zwykłym kibicem koszykówki który z Legią to ma niewiele wspolnego co?

BARDZO FAJNA ATMOSFERA

cała Legia na Ursynów - 12.11.2018 23:36:09, *.unknown.vectranet.pl

Panowie następne necze na HALI URSYNÓW, prawie 2 tysie ludzi, możba tam zrobić piekło

Anwil - 13.11.2018 00:48:31, *.satfilm.com.pl

Będziemy u was

Do FrankL - 13.11.2018 11:45:21, *.103.tvksmp.pl

Przepraszamy, następnym razem będzie hasło Polska piknikowa. Usatysfakcjonowany? Czy coś jeszcze nie tak?

L - 13.11.2018 12:38:32, *.play-internet.pl

FrankL ma racje. Polska kibolska to nie jest hasło patryjotyczne. Albo traktujemy sprawy patryjotyczne poważnie i zachowujemy się z klasą i trzymamy fason albo tak jak teraz jesteśmy mentalnie w gimnazjum. Szkoda ze jeszcze „pozdrowień” dla ksp nie było...

;) - 13.11.2018 13:23:47, *.warszawa.vectranet.pl

L, szkoda że taki "patryjota" jak Ty jest mentalnie w gimnazjum i nie umie pisać. Zachowuj się z klasą i trzymaj fason.

Brawo za atmosferę na trybunach!

do L - 13.11.2018 16:03:17, *.play-internet.pl

A może były pozdrowienia dla ksp skad mozesz to wiedzieć kibicu zza klawiatury.
I kto to jest patryjota???

na jakich sektorach będzie prowadzony doping ? - 13.11.2018 16:10:24, *.static.chello.pl

pytanie

Odp - 13.11.2018 23:53:16, *.unknown.vectranet.pl

Info z forum: A1, A2 to Zyleta , jeśli będą wykupione to dwa obok B1, B2.