fot. Bodziach
REKLAMA

Relacja z trybun z kosza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzecie kolejne spotkanie koszykarzy Legii w obecnym sezonie zgromadziło na trybunach komplet widzów. Z racji terminu, w jakim rozgrywane, miało ono charakter patriotyczny. Zaraz po prezentacji obu drużyn odegrany został Mazurek Dąbrowskiego, a kibice odśpiewali jego cztery zwrotki. Za koszem rozciągnięty został biało-czerwony transparent "Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna".

Chwilę później na trybunie zaczęły powiewać białe i czerwone chorągiewki, tworzące flagę Polski. W pierwszych minutach meczu repertuar był wyjątkowy i dominowały hasła "Polska, biało-czerwoni", "Polska kibolska" oraz "Wielka Polska Niepodległa".

Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Hugollka



Nasi koszykarze kolejny raz sprawili bardzo miłą niespodziankę i pokonali brązowego medalistę ostatnich rozgrywek, a jednocześnie jedyny zespół niepokonany w obecnym sezonie. Przez cały mecz koszykarska "Żyleta" wspierała nasz zespół z całych sił. Były częste próby rozruszania także pozostałych trybun, m.in. poprzez okrzyki "Kto wygra mecz?!". Pod koniec spotkania prowadzący doping zachęcił wszystkich do powstania i zdzierania gardeł. Po chwili cała hala głośno śpiewała "Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa". Po meczu koszykarze wraz z kibicami wspólnie odśpiewali "Warszawę" i zatańczyli walczyka Labada.



Kolejny mecz w Warszawie już za dwa tygodnie, kiedy przyjedzie mistrz Polski, Anwil Włocławek. Spotkanie zostanie rozegrane w Arenie Ursynów, mogącej pomieścić ok. 1500 kibiców, w sobotę 24 listopada o godzinie 12:40. Mecz będzie bezpośrednio transmitowany przez Polsat Sport. Sprzedaż biletów wystartuje jeszcze w tym tygodniu i radzimy spieszyć się z zakupem wejściówek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Odp - 13.11.2018 / 23:53, *..unknown.vectranet.pl

Info z forum: A1, A2 to Zyleta , jeśli będą wykupione to dwa obok B1, B2.

odpowiedz
na jakich sektorach będzie prowadzony doping ? - 13.11.2018 / 16:10, *..static.chello.pl

pytanie

odpowiedz
do L - 13.11.2018 / 16:03, *..play-internet.pl

A może były pozdrowienia dla ksp skad mozesz to wiedzieć kibicu zza klawiatury.
I kto to jest patryjota???

odpowiedz
;) - 13.11.2018 / 13:23, *..warszawa.vectranet.pl

L, szkoda że taki "patryjota" jak Ty jest mentalnie w gimnazjum i nie umie pisać. Zachowuj się z klasą i trzymaj fason.

Brawo za atmosferę na trybunach!

odpowiedz
L - 13.11.2018 / 12:38, *..play-internet.pl

FrankL ma racje. Polska kibolska to nie jest hasło patryjotyczne. Albo traktujemy sprawy patryjotyczne poważnie i zachowujemy się z klasą i trzymamy fason albo tak jak teraz jesteśmy mentalnie w gimnazjum. Szkoda ze jeszcze „pozdrowień” dla ksp nie było...

odpowiedz
Do FrankL - 13.11.2018 / 11:45, *..103.tvksmp.pl

Przepraszamy, następnym razem będzie hasło Polska piknikowa. Usatysfakcjonowany? Czy coś jeszcze nie tak?

odpowiedz
Anwil - 13.11.2018 / 00:48, *..satfilm.com.pl

Będziemy u was

odpowiedz
cała Legia na Ursynów - 12.11.2018 / 23:36, *..unknown.vectranet.pl

Panowie następne necze na HALI URSYNÓW, prawie 2 tysie ludzi, możba tam zrobić piekło

odpowiedz
Do frankL - 12.11.2018 / 22:23, *..play-internet.pl

Franku jesteś zwykłym kibicem koszykówki który z Legią to ma niewiele wspolnego co?

BARDZO FAJNA ATMOSFERA

odpowiedz
Do FrankL - 12.11.2018 / 20:20, *..centertel.pl

Oczywiście wyraziłeś swoje zdanie w czasie meczu czy czekałeś na to jak pojawi się relacja? Pytanie retoryczne

odpowiedz
Do frankL - 12.11.2018 / 19:09, *..play-internet.pl

Był hymn, koszykarze w barwach, 4 zwrotki hymnu, flagi i piękny transparent. Do tego inne polskie piosenki ALE TY JAK TVN MUSISZ SIE NA SILE DO CZEGOS PRZYPIERDZIELIC... Zalosny jestes

odpowiedz
Mobilizacja - 12.11.2018 / 18:31, *..ip-point.pl

Rezerwujemy czas i na Ursynowie pełna hala

odpowiedz
Oby więcej - 12.11.2018 / 18:25, *..centertel.pl

Oby więcej takich meczów zarówno na parkiecie i trybunach

odpowiedz
FrankL - 12.11.2018 / 17:49, *..dynamic.chello.pl

' Poska kibolska " naprawdę to przekaz rocznicowy K*wa ile lat mamy ?

odpowiedz
jak dojechac na hale ? - 12.11.2018 / 16:46, *..static.chello.pl

?

odpowiedz
Brawo Żyleta! - 12.11.2018 / 15:27, *..play-internet.pl

Szacunek za oprawę i doping. Myślę że bez waszego wsparcia nasi koszykarze nie dowieźli by tego wyniku!

odpowiedz
maniek - 12.11.2018 / 13:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

gdzie można kupic bilet?

odpowiedz