REKLAMA

Premiera książki Strejlaua i spotkanie z autorami

Redakcja - Wiadomość archiwalna

14 listopada ukazała się książka 78-letniego trenera zatytułowana „On, Strejlau”. To wywiad-rzeka przeprowadzony przez dziennikarza Jerzego Chromika. Już dziś o godz. 18.00 będzie okazja do pierwszego spotkania z autorami w sklepie piłkarskim R-GOL przy ulicy Puławskiej 255 w Warszawie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Zamów książkę "On, Strejlau"

Ostatnio Andrzej Strejlau wcielił się w rolę... nawigacji samochodowej. „Świetnie”, „fenomenalnie”, „brawo”, „nie, nie”, „źle” – to tylko niektóre ze słynnych komend legendarnego trenera Andrzeja Strejlaua, które wydaje podczas każdego komentowanego meczu. To wszystko z okazji premiery książki „On, Strejlau”, którą Wydawnictwo SQN zapowiada jako „fascynującą podróż przez życie trenerskiej legendy”.Andrzej Strejlau to były piłkarz kilku stołecznych klubów: Gwardii, Hutnika i Legii. Wielką sławę przyniosła mu jednak dopiero praca w roli asystenta Kazimierza Górskiego podczas mundialu w Niemczech w 1974 roku, gdzie reprezentacja Polski w wielkim stylu zdobyła trzecie miejsce. Później szkoleniowiec prowadził kilka klubów z Polski, Grecji, Islandii, a nawet Chin, w latach 1989-1993 był selekcjonerem biało-czerwonych. Obecnie pełni rolę piłkarskiego eksperta, komentując mecze i występując w telewizyjnych studiach.

Więcej o książce: https://www.wsqn.pl/ksiazki/on-strejlau/
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.