fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 10-17 ŁSTW Politechnika Łódzka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii przegrali w pierwszym meczu z mistrzem Polski, ŁSTW Łódź 10-17 (3-2, 3-5, 2-4, 2-5). Jutro o 10:45 legioniści zagrają drugie spotkanie z łodzianami na basenie przy Potockiej 1 na Żoliborzu. Wstęp wolny.

Legia Warszawa 10-17 (3-2, 3-5, 2-4, 2-5) ŁSTW Łódź
Legia: A. Oleksów (bramkarz), T. Durjasz 1, M. Kozera, J. Oleksów, I. Piecuch 1, M. Machniewski 1, A. Fedoruk 6, K. Ślusarczyk 1, W. Jungowski, T. Targowski, A. Piecuch, R. Brzeski, P. Resiak.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.