Gino Lettieri - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lettieri: Podejmowaliśmy złe decyzje

Fumen, źródło: Legionisci.com

Gino Lettieri (trener Korony): Legia wygrała zasłużenie. Straciliśmy dwie niepotrzebne bramki. W obu sytuacjach nie zachowaliśmy się mądrze, zawodnicy podejmowali złe decyzje. Owszem, mieliśmy sytuację na 1-1, ale Radosław Majecki popisał się dobrą interwencję. Na dodatek szybko musieliśmy dokonać zmiany, ponieważ Żubrowski grał już na pograniczu czerwonej kartki. To wymusiło pewne korekty taktyczne po naszej stronie.

W drugiej połowie dostaliśmy szybko czerwoną kartkę i przyznam, że zasłużoną. Jednak mimo to nie możemy sobie zbyt wiele zarzucić do tej części gry. Wręcz przeciwnie, walczyliśmy, sporo biegaliśmy, a nawet stworzyliśmy bramkową sytuację. Kto wie, czy grając tak samo w pełnym składzie z takim samym zaangażowaniem jak w osłabieniu, wynik byłby dziś inny.

Co nie zmienia faktu, że dziś była widoczna spora różnica między czołówką ekstraklasy, a naszą drużyną. I to powinniśmy zrozumieć. Teraz przed nami trzy ważne mecze. A Legia? Mecz z Lechią będzie ciekawy, bo obie ekipy grają inaczej taktycznie. Aczkolwiek jeśli stołeczny zaprezentuje się tak dobrze, jak dzisiaj momentami, to powinno być interesujące widowisko.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Wsciek(L) y - 02.12.2018 / 22:09, *..dynamic.mm.pl

Wszyscy widzieli kartkę a węgrzyn nie. Znafca od siedmiu boleści. Właśnie dla takich "ekspertów" zrezygnowaćłem z ce plusa i Polsatu bo tam też fachowiec jest co nie potrafił drużyny w 1 lidze utrzymać. Niejaki hajto

odpowiedz
L - 02.12.2018 / 14:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pionieram przedmówców - klasa wypowiedz. Trener tez dobry bo trzeba przyznać ze korona uzyskuje niezłe wyniki z bardzo ale to bardzo miernymi piłkarzami.

odpowiedz
Arek - 02.12.2018 / 00:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wypowiedź klasa, a moim zdaniem trener też klasa, przynajmniej jak na tą ligę. Potrafi ustawić sobie piłkarzyków do pionu.

odpowiedz
ka - 01.12.2018 / 23:34, *..dynamic.chello.pl

Klasa wypowiedź, mądry trener, podziwiam go, że już tyle lat męczy się zawodnikami z ekstraklapy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.