Akcja Fundacji Legii | Kibice Legii z grupy Niepełnosprawnych Fanatyków podczas akcji Wszyscy do wioseł - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Wszyscy do wioseł 2018

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek w strefie vip na stadionie Legii odbywa się akcja Fundacji Legii #WszyscyDoWioseł 2018 – pomoc płynie do hospicjum. W wiosłowaniu wzięli udział pracownicy klubu, zawodnicy Legii z wielu sekcji, delegacje kibiców (SKLW i Niepełnosprawni Fanatycy), dziennikarze, a także znane twarze ze świata showbiznesu. W czteroosobowych drużynach wystartowało w sumie 400 osób. Akcja przyniosła zysk w kwocie 125 tysięcy złotych!

- Wszystkim serdecznie dziękujemy za zgłoszenie się do startu i chęć aktywnego zaangażowania w akcję. Cieszymy się, że promowana przez nas idea pomagania poprzez sport jest bliska tak dużej liczbie osób. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tyle wspaniałych firm zdecydowało się zaangażować i dorzucić swoją cegiełkę do tego wydarzenia, dzięki czemu każdy przepłynięty kilometr zamieni się w realną kwotę, która trafi do hospicjum - informuje Fundacja Legii.

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich objął imprezę honorowym patronatem.

fot. Hagi / Legionisci.com

Wszystkie środki pozyskane od sponsorów, partnerów, darczyńców, wpłaty od zawodników, a także dobrowolne datki, zostaną po zakończeniu akcji w całości przekazane na rzecz Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa. Koszty organizacji wydarzenia Fundacja Legii pokrywa całkowicie z własnych środków, więc każda Wasza złotówka to dodatkowa pomoc dla naszego beneficjenta. Poniżej konto specjalne konto akcji dedykowane do wpłat.


Fundacja Legii
mBank
nr konta: 50 1140 1010 0000 5259 0300 1027
Tytuł przelewu: darowizna wszyscy do wioseł – hospicjum

Wśród darczyńców znalazły się firmy: Grupa OEX S.A. – główny darczyńca, marka Lotto – Partner Strategiczny, Vivus Finance, ROHLIG SUUS Logistics, Toyota Motor Poland, Cisowianka, Grupa Adamed, Wine Avenue, ERBUD S.A., Belvedere Catering by Design, Alpha Vision.

fot. Hagi / Legionisci.com


fot. Hagi / Legionisci.com

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.