REKLAMA

Zbiórka zabawek przed meczem z Koroną

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem z Koroną Kielce "Dobrzy Ludzie" prowadzić będą zbiórkę zabawek, które trafią przed świętami do dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Do akcji włącza się także nasz klub. Od godziny 18:30 w specjalnie przygotowanych i oznaczonych namiotach przed wejściem na stadion będzie można zostawić zabawki, które następnie trafią do dzieci z CZD. Przypominamy, że zbiórka dotyczy tylko nowych zabawek.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 01.12.2018 / 00:52, *..dynamic.chello.pl

:)

odpowiedz
ta - 30.11.2018 / 22:07, *..3

Ludzie, przecież to ma być prezent dla dzieci, więc troche nietaktem byłoby dać używane, prezent wypada dać nowy.

odpowiedz
Anna - 30.11.2018 / 19:15, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o zbiórkę dla dzieci w placówkach medycznych, są wymogi sanitarne, żeby zabawki były nowe a nie jest to jakiś dziwny wymysł organizatorów akcji.

odpowiedz
dino - 30.11.2018 / 14:55, *..201

Dawjacie te zabawki, przecież nikt nie będzie od Was żądał paragonów (jesli oczywiście faktycznie są w stanie b. dobrym)

odpowiedz
Do Sss - 29.11.2018 / 22:23, *..play-internet.pl

Otóż to. Ja również posiadam Mnustwo zabawek mojego Syna , którymi się już nie bawi. Większość jest w stanie IDEALNYM , podobnie jak Ty również mam duży wór czystych , wybranych , nie zmechaconych pluszakow. No ale życzę sobie tylko nowe zabawki...
Najlepiej PS4...
Jeżeli macie obawy ,że ludzie przyniosą słabej jakości zabawki , nie lepiej zorganizować 2 osoby i zrobić sortowanie / selekcję? A tak będzie tego mało , bo mają być tylko nowe. I dzieci nie skorzystają ... SZKODA

odpowiedz
Darek - 29.11.2018 / 19:33, *..net016-g2.isko.net.pl

Witajcie ! Natalia nasza kochana mała Legionistka ze zdjęcia dalej walczy z ta okropna choroba ,ale potrzebuje dalej naszej pomocy ...

https://www.siepomaga.pl/zycienatalki

Udostępniamy gdzie się da - każda pomoc się liczy !!

Cała Legia Zawsze Razem !!

odpowiedz
Sss - 29.11.2018 / 19:05, *..176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam 4 worki wypranych pachnących pluszaków, oczywiście nie są nowe lecz mało używane w bardzo dobrym stanie, rozumiem że nie mogę ich na tą zbiórkę oddać, ale może ktoś w takim razie wie gdzie mogę oddać żeby nie wyrzucać ich na śmietnik?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.