Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Malarz: Nie dam się zniszczyć

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bardzo emocjonalny wpis na Twitterze opublikował w piątek Arkadiusz Malarz. W ubiegłym sezonie był pierwszym bramkarzem, ale od przyjścia ekipy Ricardo Sa Pinto jego akcje znacznie poszły w dół.
Najpierw między słupkami zastąpił go Radosław Cierzniak. Gdy ten doznał urazu, do bramki ponownie wskoczył Malarz, ale na krótko. Po meczach z Wisłą Kraków i Jagiellonią szansę otrzymał Radosław Majecki i to on od czterech meczów strzeże bramki stołecznej drużyny.

W ostatnim meczu Malarza zabrakło na ławce rezerwowych, ale było to spowodowane chorobą. Przed spotkaniem z Koroną bramkarz Legii bardzo mocno zasugerował, że nie jest już nawet trzecim bramkarzem w hierarchii.

"Trzy miesiące, trzy pozycje w dół w hierarchii. Nie dam się zniszczyć, chociaż boli kurewsko" - napisał Malarz.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (86)

FC_ŻYRARDÓW - 30.11.2018 14:55:46, *.100

R.Majecki bardzo długo czekał na swoją szansę, radzi sobie przyzwoicie a karne broni na pewno lepiej niż Arek. Takie wpisy nie służą drużynie i LEGII.

Po(L)ubiony - 30.11.2018 14:57:23, *.dynamic.chello.pl

Trzy pozycje w dól? To Malarz jest teraz czwarty w kolejce?

gac - 30.11.2018 14:59:46, *.ihit.waw.pl

Odezwał się wielce pokrzywdzony, każdy może usiąść na ławce czy trybunie tylko nie Malarz.
Co w takim razie Rado ma powiedzieć.
Zamiast cieszyć się że na koniec kariery złapał Pana Boga za nogi i mógł przez ponad dwa lata grać w takim klubie jak Legia to teraz bredzi o jakimś "niszczeniu".
Przyszedł trener z zewnątrz, spoza układu i skończyło się głaskanie po główce Areczka.

L - 30.11.2018 15:00:45, *.dynamic.gprs.plus.pl

Arku bardzo Cie cenię jako bramkarza i jeszcze bardziej jako czlowieka, ale zrob rachunek sumienia w sezony mimo iz przyklejony do bramki i elektryczny lapales pilki niemozliwe do obrony i nikt Ci tego nie zabierze, spojrz jednak na chlodno na wpuszczone bramki w tym sezonie... Nikt Ci nie kaze wieszac butow na kołku bramkarz to i do 40 bronic na wysokim poziomie, ale troche pokory by sie przydalo, osobiscie ciesze sie ze Radek wskoczyl do skladu a Ty Panie Arku dzieki treningom mozesz sprawic ze bedzie jeszcze lepszym bramkarzem :)

Pozdrawiam Braci po szalu

olew - 30.11.2018 15:01:16, *.warszawa.vectranet.pl

Histeryk, otrzymuje wynagrodzenie, trenuje , o co mu chodzi, graja inni , zawsze jest więcej grajków w kadrze niż na boisku, niestety megaloman z naszego bramkarza jest .

Lelej - 30.11.2018 15:07:36, *.143

taki jest sport. Cierzniaka też szkoda bo czekał na swoją kolej tyle czasu a teraz go małolat wyprzedził . Jest konkrurencja to będą efekty. trzeba treneować i się nie obrażać. Szansa na pewno jeszcze nadejdzie

ghghtr - 30.11.2018 15:16:45, *.hsd1.il.comcast.net

no teraz widac kto tam w szatni a robi stolec malarz ,maczynski pazdan dolar,miodek karva wez ich wszystkich wypierd…. bo im sie wygaje ze sa ponad Legia

Patologia - 30.11.2018 15:28:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję, że to nie kibole z Legii? Bo to kolejny wstyd po liściach. Teraz pójdzie w Polskę przekaz, że własnych trenerow leją.
m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/791567/chuligani-pobili-trenerow-najbardziej-poszkodowany-szkoleniowiec-legii-warszawa

Respirator - 30.11.2018 15:45:57, *.112.ipv4.supernova.orange.pl

Panie Arku, jest pan klasowym bramkarzem, ale tak poprostu nie wypada. Majecki broni dobrze, Pan nie będzie bronić wiecznie. Jak kończyć to z klasą, wspierać Młodego trzeba a nie wylewać tego typu żale na forach publicznych. A może chodzi o wzbudzenie w sobie
większej motywacji do działania to ok :).Pozdrawiam

Roma - 30.11.2018 15:55:17, *.dynamic.gprs.plus.pl

Zgadzam się, że trzeba stawiać na młodego, ale to nie zmienia mojej oceny, że Malarz jest w obecnej kadrze najlepszym bramkarzem. Podoba mi się postawa Malarza - zawsze waleczny.

Krytykant_Zawodowiec - 30.11.2018 15:55:19, *.dynamic.chello.pl

Arek daj spokój nikt Cię nie chce zniszczyć po prostu nie grasz w piłkę, są inne priorytety w klubie np. wypromowanie i sprzedaż Majeckiego. Calm down i keep on going.

mG - 30.11.2018 16:03:27, *.17

Arek szacunek za Twoją grę , ale nic nie może wiecznie trwać.
Majecki jest młody , perspektywiczny . Widocznie jego trener widzi w bramce, swoje Cierzniak i on też wyczekali i zawsze wypowiadali się o rywalizacji z szacunkiem , a nie płakali w mediach .
Swoje dla Legii zrobiłeś ! Tylko nie schodź ze sceny z niesmakiem. Nie rozmieniaj się na drobne, bo szkoda Twojego dobrego imienia.
Czas na wspieranie Legii na innych polach, trenerka, scouting itd.
Na pewno Legia powinna wyciągnąć do Ciebie rękę.

Daniel - 30.11.2018 16:04:45, *.centertel.pl

Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść

Cwks - 30.11.2018 16:06:51, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Panie Arku,jest Pan jednym z kilku prawdziwych Legionistów w obecnej kadrze.I za to szacunek oraz dziękujemy za 3 ostatnie mistrzostwa Polski.Stał się Pan legendą LW. Niestety 38 lat na karku ciąży, (refleks,gra na przedpolu) ,nie każdy gra na poziomie Buffona. R.C zostanie już do końca na ławie a przyszłość naszego kochanego klubu to Majecki i to on musi grać wszysztko 100%.Panie Arku dziękujemy

Mega fan 3 - 30.11.2018 16:15:24, *.unknown.vectranet.pl

Panie Arku szanuje Pana za to co Pan zrobił dla klubu i za to jakim jest Pan człowiekiem i szanuje za to że nadal chce Pan walczyć o miejsce w składzie.Brakuje Pana w bramce Legii.Rozumiem Pana rozgoryczenie ale faktem jest że Radek Ciezniak też ciężko pracował nie mówiąc nic o Radku Majeckim także czekam na Pana powrót do bramki ale cieszę się że mamy jeszcze dobrych bramkarzy.
Pozdrawiam

Bartek - 30.11.2018 16:34:18, *.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Takim durnym wpisem to Panie Malarz krzywdzisz jedynie Radka Majeckiego i siejesz niepotrzebny ferment. Chłopak dostał szansę dzięki ciężkiej pracy. Szansę, której najzwyczajniej w świecie stara się nie zmarnować. Jest młody, utalentowany, perspektywiczny i inni lubią z nim trenować. Chłopak ma dopiero 19 lat a od Was nie odstaje. Ty też jesteś super gość, więc nie psuj sobie renomy i szacunku, który uzyskałeś ciężką pracą. Myśl zanim coś skomentujesz bo niesmak potrafi zostać długo.

kibic - 30.11.2018 16:40:17, *.166

Parę punktów kosztowała nas ta fanaberia trenera ze zmianą bramkarz.

Boląca , ale jednak najprawdziwsza prawda - 30.11.2018 16:46:19, *.82

Legia miała naprawdę dobrych bramkarzy . Panie Areczku na liście najlepszych bramkarzy Legii niestety jest pan bardzo daleko w tyle tej listy .

kibic emeryt - 30.11.2018 17:15:39, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się prawie ze wszystkimi wpisami kolegów kibiców . Malarz przesadza i sieje niepotrzebnie zamieszanie .Legia dała mu bardzo dużo bo jako przeciętny bramkarz zaistniał w świecie Polskiej piłki i na koniec kariery zarobił nie małe pieniądze . Jest nowy perspektywiczny bramkarz i kiedyś musiał zacząć grać i tyle .

Pio - 30.11.2018 17:28:43, *.dynamic.chello.pl

Arek ten wpis był niepotrzebny.cierzniak w takim razie musiałby do tej pory grozić głodòwką żeby grać, bo grał tylko ochłapy w pucharze. Później się doczekał i dostał kontuzji, więc to dopiero była załamka a jakoś nie marudził.wierze ze ten wpis był pod wpływem emocji a one nie zawsze idą w parze logicznym myśleniem.nikt Ci nie zabierze tych wszystkich pięknych chwil, parad czy niesamowitych obron ale kwas tez pozostaje na długo.moze lepiej pomyśleć żeby po zakończeniu kariery zostać w klubie jak inni a takie wpisy w niczym nie pomagają.a już napewno nie do powrotu do bramki.

RafaL - 30.11.2018 17:51:21, *.210

Do L: Nic dodać, nic ująć... Ja także bardzo szanuje i Rado i Arka ale lata płyną.. Obydwaj zrobili wspaniałą robotę dla Legii, dziękuję za wszystko i powodzenia w przyszłości!

Kaktus - 30.11.2018 18:00:34, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arek dzięki za wszystko, dzięki za to że wybroniłeś nam mistrza i LM, ale prawda jest niestety brutalna. Jesteś trzecim bramkarzem. Gdybym był trenerem to hierarchia była by taka sama. Młody który musi się odgrywać, Cierzniak który bronił w tym roku o dwie klasy lepiej od Ciebie.
Jeszcze rok temu w grze na linii byłeś o klasę lepszy od każdego bramkarza z ekstraklasy, w grze nogami byłeś w górnej połowie stawki, a w grze na przedpolu byłeś jednym z gorszych. Dopóty broniłeś refleksem na linii to był mniejszy problem. W tym roku refleks już nie ten i jest problem. Pograj jeszcze rok, dwa w gorszym zespole, a potem wróć pracować do Legii jako trener bramkarzy...

Cch - 30.11.2018 18:12:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Podejrzewam że jakby była liga Europy to broniłby ktoś z dwójki Cierzniak-Malarz. Ale wszyscy dobrze wiemy że tą ogórkówa lige jesteśmy w stanie wygrać z Majeckim w bramce (Legia zawsze traci na początku, na koniec odrobi pkt). A w związku z tym że jest o połowę młodszy to ma szansę rozwinąć się na poziom wyżej (może Boruca???). Oby. Dlatego Panie Arku.. Takie jest życie..

Rzab - 30.11.2018 18:12:21, *.centertel.pl

Był kiedyś bramkarz Robert Enke się nazywał i też było mu ciężko być 3 bramkarzem

Bródno - 30.11.2018 18:23:02, *.dynamic.chello.pl

Arek daj pograć młodszym , zapisałeś się już w historii Legii , wieku nie oszukasz...

Andre - 30.11.2018 18:25:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znajdź sobie nowy klub.

Bart(L) - 30.11.2018 18:25:45, *.play-internet.pl

Aruś bądź jaki jesteś!!! Nie czytaj tych głupot co piszą "wszechwiedzący" kibice. Dla mnie jesteś przykładem do naśladowania i pierdziel te komentarze "znafcuw". Rób co robisz a wiedz że NIGDY w oczach prawdziwych fanów nie będziesz miał wrogów. TRZYMAJ SIĘ!!!

Bidon - 30.11.2018 18:31:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak dla Mnie jest COS na rzeczy , wczesniej info ze jakis dzienikarzyna drazy temat Mączynskiego na konferencji prasowej teraz ta wypowiedz - ewidentnie nie wszyscy graja do tej samej bramki nie zdziwie sie jak Legia nagle zacznie przegrywac....w historii futbolu nie takich trenerow zwalniano, i na koniec napisze tak; bylo nie odpadac z Pucharow 2 lata z rzedu i nie stawiac przez to klubu to ciezkiej sytuacji finansowej to mysle ze niektorzy nadal by mieli tak dobrze jak mieli i po problemie.

Jimmy L - 30.11.2018 18:35:58, *.dip0.t-ipconnect.de

Panie Arku niech sie pan uderzy w piersi i odpowie sobie sam dlaczego? A jesli Pan nie wie czemu to Panu podpowiem.Sa Pinto walczy o to zeby samemu decydowac kto gra a kto grzeje lawke , i tak powinno to wygladac w normalnym Klubie.Zadnych ukladow gra ten kto jest w najlepszej dyspozycji. Pozdro L.

Wolfik - 30.11.2018 18:59:54, *.dynamic.mm.pl

Mnie nie tyle niepokoi treść owego wpisu, co sam fakt że takowy się pojawił. Oznacza to bowiem, że w szatni nie wszystko gra. A jak tryby nie współgrają ze sobą to i maszyna działa źle.

Prawda... - 30.11.2018 19:08:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wreszcie pokazał prawdziwą twarz, którą niektórzy zdążyli odkryć wcześniej...

Prawda - 30.11.2018 19:24:22, *.dynamic.chello.pl

Malarz się kompromituje, kultura osobista i brak samokrytycyzmu szwankuje, nie dociera do niego ,że cyfra blokuje ruchy i czas ze sceny zejść z podniesionym czołem a nie opowiadać fantasmagorie, działając w ten sposób na szkodę młodszego kolegi a co za tym idzie klubu, po prostu wstyd. Radek Majecki jest utalentowanym , świetnie rokującym piłkarzem i każdy kto racjonalnie myśli wie, że dla dobra klubu to on powinien być pierwszym bramkarzem. Malarz niech zamilknie i zacznie sobie szukać innego zajęcia, czas najwyższy w jego wielu o tym pomyśleć. Ale ponieważ czasami można odnieść wrażenie, że to narcyz z mocno wybujałym ego to prawdopodobnie jeszcze nie odpuści, a szkoda.

SEBO(L) - 30.11.2018 19:29:02, *.play-internet.pl

No i po co siać taki ferment? Można iść dalej tym tokiem myślenia. Nie jesteś 3. bramkarzem ani nawet czwartym,bo w rezerwach broni Kurdjacevs,i nawet tam nie siedzisz na ławce! To powinno boleć jeszcze bardziej! I przypominając jego słowa w C+ "ku. wa, obudź się,bo Ci wszystko ucieknie!".

Zamiast płakać w wywiadach powinien na treningach zap....ć - 30.11.2018 19:34:37, *.82

Jak facet powinien pokazać jaja jak je ma na treningach , że jest lepszym bramkarzem od konkurencji zamiast płakać w wywiadach . Jednak płacze w wywiadach ,a nie na odwrót na treningach …. Nic więc dziwnego , że nie gra w pierwszym składzie .

dino - 30.11.2018 19:48:35, *.201

Smutne, jak niektórzy komentują słowa naszego piłkarza roku 2016/17, dzięki któremu zdobyliśmy Mistrzostwo Polski, Panie Arkadiuszu powodzenia, ale juz chyba nie na boisku.

Kiwi - 30.11.2018 19:57:23, *.static.ip.netia.com.pl

Malarz daj spokój twój czas już minął są lepsi ,którzy wychodzą do dośrodkowań a ty przyspawany do lini jesteś taka prawda .

Sig - 30.11.2018 20:07:36, *.centertel.pl

Arek spoko. W zimie kskirs turki albo kazachowie dadza z 2 mln euro za Majeckiego i wchodzisz na plac. Cierpliwosci.

JP - 30.11.2018 20:12:14, *.dynamic.chello.pl

AREK #1 . Dziękuję za twoje interwencje na wagę złota, tyle razy co nam ocaliłeś dup... SZACUN. NIE PODAWAJ SIĘ ...... szkoda ze trener nie wie na co cie stać

Krzysiek - 30.11.2018 20:15:48, *.centertel.pl

Pewno jak zawsze nie wszystko wiemy co jest grane. Ale po tym wpisie wiem jedno. Cierzniak to zajebisty gościu z dwa lata czekał na szansę i zawsze z uśmiechem wspierał drużynę. Arek 3 miesiące poczekal naburmuszony i nie wytrzymał.

nieznany - 30.11.2018 20:44:26, *.unknown.vectranet.pl

Dajcie już spokój Malarzowi popełnił błąd wypisując to ale nie zapominajcie, że ostatnie trzy mistrzostwa w tej śmiesznej lidze to głównie jego zasługa.

marczek - 30.11.2018 21:07:10, *.unknown.vectranet.pl

Arku twitter chyba nie jest dobrym miejscem na pokazywaniem takich emocji.O takich sprawach rozmawia się z trenerem albo innymi osobami ze sztabu ale nie z mediami.W ten sposób moralnie i mentalnie osłabiasz cały zespół i klub

Kasztelan - 30.11.2018 21:36:02, *.adsl.inetia.pl

Jak się puszcza szmaty to trzeba na ławę usiąść ! Brawo dla Sa Pinto !

Pawel - 30.11.2018 21:46:23, *.132.ipv4.supernova.orange.pl

Majecki narazie nie zawodzi wiec...

MiH - 30.11.2018 21:46:45, *.as13285.net

ale aby płakać na twicie? dorosły facet? Młody ma grać! ogrywać się i łapać doświadczenie. A Malarz no cóz wirtuozem to on nie był i nie będzie.
Dobrej klasy bramkarz jak na naszą ligę i tyle.

Patryk - 30.11.2018 21:51:16, *.lmt.lv

A w moim odczuciu ten wpis pokazuje że pomimo wieku Malarzowi wciąż zależy na grze. W innym wypadku pogodziłby się z rolą zmiennika i brał hajs do końca kontraktu.

Jony - 30.11.2018 22:09:56, *.86

Poprawisz swoją beznadziejna grę na przedpolu i może może ale czego się Arek nie nauczył Arkadiusz nie będzie umiał .Tyle w temacie.

emanko - 30.11.2018 22:10:02, *.dynamic.chello.pl

O co chodzi Malarzowi? jakie zniszczyć? Kiedyś grał super i szacunek, ale teraz forma jest fatalna, więc spadł w hierarchii... za zasługi nikt w Legii grać nie powinien, liczy się dyspozycja i "excele", a Majecki nie dość, że dobrze broni i mało wpuszcza goli, to jeszcze daje perspektywę na konkretny zarobek z transferu.
Arek, dzięki za wszystko, ale czas już zejść ze sceny.

znajca - 30.11.2018 22:12:49, *.centertel.pl

Do wszystkich płaczków, obrońców ciemiężonych i "niszczonych" przez Ricardo Sa Pinto:
Malarz, Mączyński, Pazdan, Radovic - o ile mnie pamięć nie myli, każdy z wymienionych dostał szansę gry od trenera. Zgadza się? Wyróżnili się czymś wyjątkowym? Nie przypominam sobie! Legia to nie ZBOWID, ani dom spokojnej starości! Owszem, zasłużyli się Legii, ale to przeszłość. A teraz... dyplom, kwiaty, pamiątkowa patera, zdjęcie na ścianie w hallu i... powodzenia w Piaście Gliwice! Dosyć lenistwa i przeciętności, która jak widać jest zaraźliwa!

grzesiek - 30.11.2018 22:21:02, *.centertel.pl

Arek pewnie chcialby bronic do 50tki. Jeśli ja bym był dyrektorem ds transferów to Arek nigdy by nie wybiegł w koszulce Legii.

grzesiek - 30.11.2018 22:35:14, *.centertel.pl

I to prawda, że ktoś zaczął robić porządek z "starszyzną" w Legii.
Jeśli chodzi o Rado to pewnie Legia dla niego coś znaczy, ale jakiś Mąka, Pazdek czy Malarz to pewnie by chcieli grać w kadrze, LM, zarabiać w stylu Ronaldo i jednocześnie człapiąc po boisku. A Malarz na prawdę szkoda gadać, odkąd w Legii jest chyba żadnego karnego nie obronił.

Daniel - 30.11.2018 22:39:24, *.static.ip.netia.com.pl

Arek, przyjacielu mój nikt Cię nie chce zniszczyć. Tutaj chodzi o dobro drużyny i mistrzostwo więc potrzebny jest ktoś w formie kto będzie bronił. Wybacz ale ujmujesz swojej osobie i pokazujesz egoizm tego typu wpisami

iwa - 30.11.2018 22:39:31, *.dynamic.chello.pl

Nie ma co się dziwić frustracji Pana Malarza, według jego pokrętnej logiki to był niszczony przez większość swojej piłkarskiej kariery. Bo jakoś mało trenerów poznało się na jego talencie bramkarskim.
Przestań płakać i nie rób z siebie ofiary.
A jak nie pasuje, to do widzenia.

pablo - 30.11.2018 22:58:00, *.play-internet.pl

Arek z całym szacunkiem, ale nie pisz głupstw. Nie możesz się stawiać ponad dobrem Legii.

Konrad - 30.11.2018 23:45:53, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do wszystkich paa..zi ktorzy wylewaja wiadro pomyj na arka.. Chlop zostawil serce dla legii i potraktowali go jak wllasnie najemnika ktory zrobil swoje i dziekuje. Blad ze sttony legii jest prosty Arek konczy ci sie kontrakt lata leca. A my musimy cos dzialac z obsada pierwszego bramkarza. Bo jak majecki sie nie sprawdzi... (A jak dla mnie troche za wczesnie na stawianie go za slupkami w 1 Legii ) to co my ztobimy.. Arek zrobil swoje i chwala mu za to , ale wydaje mi sie ze za to serducho i determinację.. zle go potraktowali lekko mowiac. Do tego sytuacja prywatna Arka duzo sie dzialo u niego , ale jest twardy dobrze sie trzyma i ciagle chce walczyc. Brak wsparcia ze strony klubu. Dziekuje dobranoc

Szyszko - 01.12.2018 00:37:51, *.dynamic.chello.pl

Słabe to, Arek nie rozmieniaj swojej historii w Legii takimi uniesieniami. Inni czekają na swoją szansę dużo dłużej a mimo wszystko z klasą. Taki jest sport, szczególnie drużynowy i w takich chwilach to co robisz jest dla drużyny i klubu ważniejsze niż jak jesteś na świeczniku...

Cult⚽️Legia and friends forever - 01.12.2018 01:48:09, *.95

Ciéżko bèdzie wygrać lige z takim zamieszaniem i trenerem cykorem...do tego otoczenie Mioduskiego nie sprzyja Legii ...a na koniec wisienka ...okazuje sie że kierownik drużyny to ściemniacz i naciágacz dobry aktorzyna a najlepiej przed kamerá sie czuje a nie przed drużyná.Good night

Daniel - 01.12.2018 08:01:24, *.centertel.pl

Bo Arek patrzy na fatalna gre kucharczyka to nic dziwnego ze uwaza ze wszyscy mlga grac w kazdej formie.

Alex Bielany - 01.12.2018 08:17:27, *.dynamic.chello.pl

Areczku nawet żebyś sobie na jajach (L) wydziargal pod publiczkę, to masz 40 lat i nie jesteś Buffonem (sic) ani Shiltonem, nie jesteś tez wybitny, a jedynie ambitny, wiec może czas spełniać swoje ambicje gdzieś bliżej Pułtuska, niekoniecznie w stolicy.

Zawisza - 01.12.2018 08:23:24, *.pl

Czyli co ? Znowu mecz Arek ogląda w telewizji? Czy na Łazienkowską chociaż na trybuny wpadnie?

Gregor - 01.12.2018 09:07:31, *.static.ip.netia.com.pl

Tak, podcinaj skrzydła innym, pobij Majeckiego za to że jest lepszy

do konrad - 01.12.2018 09:13:18, *.net-bis.eu

skoro weyn rooney mógł grać w pierwszym zespole w Anglii w wieku 16 lat , skoro casijas mógł bronić w realu i reperzentacji mając 17 lat to dlaczego majecki ma nie bronić w Legii w wieku prawie 20 lat > ? to mają być oszczędzani do 25 roku życia bo to młody talent i trzeba go oszczędzać ? ha ha ogarnij się chłopie

Ewelina - 01.12.2018 09:52:47, *.play-internet.pl

Arek, musisz zrozumieć, że jeśli jesteś bez formy, puszczasz dużo bramek, to swoją szansę otrzymuje ktoś inny. Normalna sprawa, nie ma co się obrażać.

Leon Wyjec - 01.12.2018 10:07:16, *.dynamic.chello.pl

szef nie dał mi podwyżki bo słabo pracowałem i ciągle chodziłem na zwolnienia, chyba pójdę mu powiedzieć że nie dam się zniszczyć :-)

Szymon - 01.12.2018 10:19:41, *.dynamic.chello.pl

Odjeba.... gościowi

Bloom - 01.12.2018 11:33:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Malarz nie psuj sobie wizerunku na który zapracowałeś przez ostatnie lata. Takie wpisy są żałosne, użalanie się w mediach społecznościowych że jest ktoś młodszy i lepszy. Tak to już niestety w życiu jest.
Bardzo dobrze że u nowego trenera nie ma świętych krów typu Radovic, Mączyński, nie masz formy, są lepsi od ciebie to grają, logiczne, brawo Sa Pinto.

andreas - 01.12.2018 11:37:34, *.dynamic.chello.pl

A kto go niszczy? Sam jest bez formy i to jest kryterium a on uważa, że będzie grał do 50?. Koniec Malarza w Legii po tym newsie. Amen.

krys008 - 01.12.2018 13:03:52, *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Arku dla mnie zawsze będzie Pan prawdziwym legionistą. Duży szacunek za wszystko co Pan zrobił, za to jakim Pan jest człowiekiem, jaki wzór dawał Pan innym zawodnikom. Emocjonalny wpis, rozumiem Pana, wiem czym dla Pana jest Legia i Pana gra dla tej drużyny. Co do samej sprawy nie wypowiem się i nie oceniam, za mało wiem. Gratuluję tym, którzy na zasadzie nie wiem, ale się wypowiem. Trochę szacunku!

cezary - 01.12.2018 14:17:04, *.dynamic.chello.pl

majeckiego trzeba szybko wypromować i sprzedać. 1zł=1 euro
I nic więcej na temat. szymański i majecki zimą i kasa pełna

grzesiek - 01.12.2018 14:17:27, *.centertel.pl

Daria chyba nie przeczytała zanim Arek nacisnął enter.
Ja to do teraz jestem zniesmaczony. Gdyby nie Legia to Arek pewnie do końca kariery by siedział w jakimś bełchatowie, a teraz takie rzeczy pisze.

kibic - 01.12.2018 14:55:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz nigdy nie był i nigdy nie będzie prawdziwym Legionistom .Na koniec kariery pograł trochę w topowym Polskim klubie i gdyby Kuciak był nadal u nas nawet nie podniósł by tyłka z ławki a teraz dramat bo niszczą samozwańczą gwiazdę i ikonę klubu .Wydaje się być twardym gościem a jest zwykłą płaczką i tyle w temacie .

artic - 01.12.2018 15:21:29, *.adsl.inetia.pl

A mnie sie wydaje ze stara go podpuscila) tzn.p.Daria ) na ten wpis zeby zrobic troche szumu wokol siebie zeby mediom o sobie przypomniec a prawda jest taka ze lata leca i z reflesksem sprawnoscia itd.pana bramkarza jest coraz gorzej moze niech sprobuje gdzies poziom nizej czyli w 1szej.lidze.

do patologia - 01.12.2018 15:45:06, *.dynamic.chello.pl

po co wrzucasz tutaj artykuły zgniłych do reszty sportowefakty.pl?
nie wiesz o tym, że oni żerują tylko, by takie głupoty pisać, czy sam udajesz głupiego?
wiarygodność sportowych faktów skończyła się gdy sprawa Miśka była informacją dnia u nich.

bodek - 01.12.2018 15:52:24, *.51.dyn.plus.net

Zniszczyłeś to się tym wpisem panie Malarz.

Rafał N. - 01.12.2018 17:38:34, *.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Arek, życzę ci powodzenia oraz szybkiego powrotu do gry. Mam nadzieję, że jeszcze trochę pograsz w Legii. Trzymaj się. Pozdrawiam.

(L) - 01.12.2018 17:41:46, *.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdyby nie on nie było by mistrza w zeszłym roku kasztany.

Drakkar(L) - 01.12.2018 18:43:11, *.dynamic.chello.pl

Arek Malarz to może nie ikona (L) ale serducho zawsze zostawiał. Jego tekst: "To jest Legia Warszawa,... (kur...a) Legia Warszawa(...)" to bajka. Teraz ma wiek, więc trzeba ustąpić młodym. Zawsze szacun za "najlepszego bramkarza sezonu". Wyciągnął parę bramek i punktów. Frustruje się sytuacją, ale pewnych rzeczy się nie odwróci. Chce grać więc duży plus. Ale decyzja należy do trenera. Dla mnie Arek pomimo wszystko na duży plus...

aaa - 01.12.2018 22:19:49, *.promax.media.pl

Czas Malarza w Legii się skończył. Zapisał się w pamięci wieloma interwencjami bez których pewnie by nie było mistrzostw ale ostatni okres miał kiepski. nadszedł czas dać szansę młodszym. Np Majeckiemu. Może być z niego drugi Boruc.

Darek - 01.12.2018 23:24:18, *.dynamic.chello.pl

Arek grać nie będzie bo ma już swoje lata.Gdyby grał zapewne zapracował by na nowy kontrakt.A grać musi Majecki by go wypromować i sprzedać.A więc ekonomia wzięła górę.A Arek ma ambicje i nie zadowala go siedzenie na trybunach i branie kasy za nic.Żeby każdy w Legii miał takie podejście do swojej pracy jak Arek.Arek dzięki za wszystko.W ekstraklasie taki bramkarz może pograć jeszcze kilka lat.

kumaty - 01.12.2018 23:52:28, *.dynamic.telkab.pl

panie Arkadiuszu!
gdy przychodził Pan do Legii wielu pisało, w tym ja, że w Legii Malarz jest tylko jeden! (p. Janek) później uważałem, że zapracował Pan sobie na miano Legionisty, ale taką mąci wodą, to wracam do stwierdzenia, że w Legii Malarz jest tylko jeden, i na Pana nieszczęście, nie jest i nie był to Pan...
P.S. może w zaprzyjaźnionej telewizji z ul. Sikorskiego dadzą Panu poprowadzić studio albo wywiady z Panią Kabałą...

kumaty - 01.12.2018 23:52:42, *.dynamic.telkab.pl

panie Arkadiuszu!
gdy przychodził Pan do Legii wielu pisało, w tym ja, że w Legii Malarz jest tylko jeden! (p. Janek) później uważałem, że zapracował Pan sobie na miano Legionisty, ale taką mąci wodą, to wracam do stwierdzenia, że w Legii Malarz jest tylko jeden, i na Pana nieszczęście, nie jest i nie był to Pan...
P.S. może w zaprzyjaźnionej telewizji z ul. Sikorskiego dadzą Panu poprowadzić studio albo wywiady z Panią Kabałą...

kuba - 02.12.2018 00:31:40, *.dynamic.chello.pl

Jestem zdania, że tylko patrzeć jak Majecki pójdzie za granicę by łatać budżet. Smutne, ale prawdziwe.

Zick - 02.12.2018 08:40:22, *.play-internet.pl

Po prostu przyszedł trener, który to widział że Malarz to słaby punkt drużyny. Ten słaby punkt został najlepszym zawodnikiem L w poprzednim sezonie i na tym powinien skończyć bo co z tego ze broni Piły które lecą w niego lub trochę od niego jak wpuszcza kiksy...

dejne3 - 02.12.2018 10:30:35, *.dynamic.gprs.plus.pl

Legi bez względu na miejsce w lidze bramkarzamiast stoją:Grotyński ,Mowlikt,Sobieski ,Kazimierski ,Robakiewicz Szczęsny Stanew Mucha Boruc i taka prawda Arek zrobiłeś dużo dla Legii Warszawa ,niestety czas płynie nieubłaganie i Pesel a się nie oszuka czas pomyśleć i pogodzić się ze stanem rzeczy .Grałeś w u Kartofli krótko w Bełchatowie i Grecji ale z polskich klubów to Legia dała Ci bardzo dużo i wiele nie pasuje tego daj się zapamiętać jako wspanigły człowiek i Legionistow. Pozdrawiam Arek

Kipkorir - 02.12.2018 10:38:15, *.dynamic.chello.pl

Dokładnie, przyszedł trener spoza układu i się skończyła laba niektórym graczom. I tak powinien się cieszyć, bo pobiera z klubu niemałą emeryturę.

martingun - 02.12.2018 11:19:34, *.dolsat.pl

AREK Dzięki za wszystko! A póki się jeszcze da-POWALCZ JESZCZE!

Szaro-szary - 03.12.2018 14:54:15, *.18.ipv4.supernova.orange.pl

trzymam kciuki za Arka. fajnie że Majecki się nie spalił w bramce, fajnie że nie puszcza za dużo goli (co z tego ze nieprzyklejony do linii co niektorzy zarzucaja Malarzowi skoro mija sie z dosrodkowaniami?) ale Malarzowi to on jedynie wzrostem nie ustepuje. Na ta chwilę Majecki to baaardzo przeciętny bramkarz, który dużo się musi uczyć żeby dorównać rywalom z drużyny. Malarz to chatakter, doświadczenie, refleks. Malarz to Legia.