Artur Nogal - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Nogal zwyciężył w dywizji B w PŚ w Tomaszowie Maz.

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Artur Nogal z Legii zwyciężył w drugim wyścigu na 500 metrów w zawodach Pucharu Świata dywizji B w łyżwiarstwie szybkim. Podczas zawodów w Tomaszowie Mazowieckim panczenista Legii uzyskał wynik 35,547 sekundy. Dzień wcześniej na tym samym dystansie Nogal był piąty z czasem 35,550. Wówczas stracił do zwycięzcy, Holendra Michela Muldera 0,19 sekundy.

W wyścigu na dystansie 1000 metrów, Nogal był dopiero 25. - z czasem 1:12.899 min. (+2.37s). Był to wynik o ponad sekundę słabszy w porównaniu ze startem w Pucharze Świata w Japonii przed trzema tygodniami.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.