Sandro Kulenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović: Przyjechaliśmy po trzy punkty

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. Było jednak nam bardzo trudno. To był ciężki mecz dla obydwu stron. Nadal tracimy pięć punktów do Lechii, lecz najważniejsze, żebyśmy w czerwcu to my byli na czele tabeli. Być może mieliśmy za dużo szacunku do naszych rywali i dlatego brakowało stuprocentowych okazji. To nie było łatwe starcia dla nikogo - powiedział po meczu z Lechią Sandro Kulenović.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Majk - 10.12.2018 / 13:45, *..centertel.pl

Dobrze, że powiedziałeś bo w życiu bym nie pomyślał oglądając mecz....

odpowiedz
Andrew - 10.12.2018 / 00:34, *..dynamic.chello.pl

Więcej dałeś na boisku niz kucharczyk.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.