fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Jeszcze odrobimy tę stratę

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- To nie był łatwy mecz. Jeżeli nie można wygrać, to trzeba zremisować. Dobrze, że nie przegraliśmy i Lechia nam jeszcze mocniej nie odskoczyła. Przed nami jeszcze dużo kolejek i na pewno uda nam się odrobić stratę - powiedział po zakończeniu spotkania Sebastian Szymański.

- Lechia większość akcji grała długą piłką na swoją "dziewiątkę". Trudno nam było sprowadzić piłkę na ziemię, kiedy momentami wyglądało to wszystko jak gra w ping-ponga. W przebiegu całego spotkania myślę, że to zasłużony remis, chociaż to my częściej chcieliśmy grać po ziemi. Szkoda, że nie udało nam się strzelić zwycięskiego gola. Nikt nie ma do Michała pretensji o niewykorzystaną szansę. Trener daje nam dużą dowolność podczas kreowania akcji w ofensywie. Ogółem sytuacji bramkowych było mało. Nikt nie chciał dać się zaskoczyć i nie podejmował ryzyka.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.