fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Jeszcze odrobimy tę stratę

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- To nie był łatwy mecz. Jeżeli nie można wygrać, to trzeba zremisować. Dobrze, że nie przegraliśmy i Lechia nam jeszcze mocniej nie odskoczyła. Przed nami jeszcze dużo kolejek i na pewno uda nam się odrobić stratę - powiedział po zakończeniu spotkania Sebastian Szymański.

- Lechia większość akcji grała długą piłką na swoją "dziewiątkę". Trudno nam było sprowadzić piłkę na ziemię, kiedy momentami wyglądało to wszystko jak gra w ping-ponga. W przebiegu całego spotkania myślę, że to zasłużony remis, chociaż to my częściej chcieliśmy grać po ziemi. Szkoda, że nie udało nam się strzelić zwycięskiego gola. Nikt nie ma do Michała pretensji o niewykorzystaną szansę. Trener daje nam dużą dowolność podczas kreowania akcji w ofensywie. Ogółem sytuacji bramkowych było mało. Nikt nie chciał dać się zaskoczyć i nie podejmował ryzyka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
L - 12.12.2018 / 01:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szymański jest dobry w gębie ale na boisku już taki dobry nie jest. Ogólnie szybko się chłopak nauczył takich piłkarzyko-pajacykowych tekstów. Jak nie można wygrać to trzeba zremisować??? Co kurła?? Co to znaczy? Ze ten mecz był nie do wygrania? No i to o tym odrobieniu punktów tez piękne. Mówi to nam zawodnik z jednym golem na koncie a grający w każdym meczu. Weź już idź to tego swojego serie a (mówił w innym wywiadzie że chce tam isc) bo ja to już cię nie mogę człowieku.

odpowiedz
Sasza - 10.12.2018 / 14:59, *..itsa.net.pl

Szymuś, czyimi rękoma albo nogami odrobicie tę stratę? Bo chyba teraz to już nie wszystko od was zależy? Nawet jak wszystko do końca wygracie to może nie wystarczyć. Czasem lepiej skleić jadaczkę i nie składać pustych obietnic bo potem można wyjść na jelenia jak Malarz.

odpowiedz
@terefere - 10.12.2018 / 10:26, *..centertel.pl

Nie dożywocie tylko pójdzie w ślady Kopczyńskiego.

odpowiedz
Terefere - 10.12.2018 / 09:10, *..dynamic.chello.pl

Mniej gadania więcej grania. Sie popisałeś na jesieni i coś czuje że czeka Cie dozywocie w tym klubie.

odpowiedz
Arek - 09.12.2018 / 23:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty już tak nie zapewniaj, bo Malarz też twierdził, że przejdziemy Dudelange. Jak się skończyło, każdy wie. Wy macie pracować, pracować, pracować i grać do końca w każdym meczu. A wtedy mam nadzieję stratę odrobicie.

odpowiedz
Redi - 09.12.2018 / 23:12, *..centertel.pl

Z jednej strony cieszę się że zaraz przerwa i trener będzie mógł przeprowadzić obóz po swojemu, ale boje się że dojdzie do zaciągu z Portugalii i znajomków Są Punto. Zawsze mnie zastanawia, jak to jest że zespół nie potrafi wykreować sobie kilku okazji chociażby do strzału z dystansu, na listosc boska przecież nie graliśmy z Barceloną czy Dudelange żeby liczyc na jedną okazję w meczu.

odpowiedz