Sebastian Kowalczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Kowalczyka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Sebastian Kowalczyk popisał się podwójną zdobyczą w potyczce z MKS Dąbrowa Górnicza. Podopieczny Tane Spaseva zdobył 19 punktów i zebrał 10 piłek w ciągu 34 minut spędzonych na parkiecie. 25-latek imponował skutecznością trafiając 66,7% rzutów z gry oraz pewnie egzekwując rzuty osobiste (9/9). Do swego dorobku dodał również 5 asyst.

To drugie double-double Kowalczyka w tym sezonie. Wcześniej dwucyfrowe liczby zaliczył przy okazji rywalizacji z Rosą Radom.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 08.01.2019 / 13:45, *.centertel.pl

Jeden facet, który gra constans. Udowadnia, że nie trzeba być wysokim, aby w koszykówce zaistnieć. I tak trzymać Panie Kowalczyk. Brawo.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.