Artur Nogal
REKLAMA

Nogal 11. w PŚ w Heerenveen

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bardzo dobry wynik osiągnął w wyścigu na 500 metrów dywizji A Pucharu Świata w Heerenveen legionista, Artur Nogal. Panczenista z czasem 34,854 sekundy uplasował się na miejscu 11. Nasz zawodnik uzyskał wyraźnie lepszy wynik w porównaniu z ostatnimi zawodami PŚ w Tomaszowie Mazowieckim (35,547s). W Heerenveen legionista stracił 0,36 sekundy do zwycięzcy, Rosjanina Pavla Kulizhnikowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.