fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wygraj!

Konkurs: 10 biletów na mecz z Piastem!

Redakcja

Mamy dla Was aż 10 biletów na ostatni mecz przy Łazienkowskiej 3 w tym roku. Do tej pory sprzedano około 15 tysięcy wejściówek. Nie zastanawiajcie się - zapraszamy a Legię w sobotę ma 20:30. Co trzeba zrobić by wygrać bilet? Odpowiedzieć prawidłowo na poniższe pytania. Tradycyjnie wygrywają najszybsi.

UWAGA! Przy wstawianiu odpowiedzi należy wypełnić pole e-mail - tylko w ten sposób skontaktujemy się ze zwycięzcami. Liczy się pierwsza odpowiedź, nie można odpowiadać więcej niż raz. Komentarze publikowane są z niewielkim opóźnieniem, natomiast o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment wciśnięcia przycisku DODAJ.

Pytanie 1. Kto był strzelcem ostatniej bramki dla Legii w meczu ligowym z Piastem rozegranym przy Łazienkowskiej 3?
a) Guilherme
b) Dominik Nagy
c) Thibault Moulin

Pytanie 2. Które miejsce w tabeli Ekstraklasy zajmuje aktualnie Piast Gliwice?
a) 4.
b) 5.
c) 6.

O wygranej decydują kolejno:
- liczba prawidłowych odpowiedzi
- dokładny czas wysłania odpowiedzi (kto pierwszy, ten lepszy)

Nagrody:
1. miejsce - 2 bilety
2. miejsce - 2 bilety
3. miejsce - 2 bilety
4. miejsce - 1 bilet
5. miejsce - 1 bilet
6. miejsce - 1 bilet
7. miejsce - 1 bilet

Wyniki konkursu opublikujemy w tym miejscu do godziny 17:00, a do godziny 18:00 wyślemy bilety do zwycięzców.

Powodzenia!

Tych, którym się nie uda wygrać zapraszamy do kas :)

Aktualizacja 17:00

KONKURS ZAKOŃCZONY


Prawidłowe odpowiedzi:
1. a) Guilherme
2. a) 4.

Osoby nagrodzone to:
1. Tadek
2. Remix
3. Damian
4. Orzen@tlen.pl
5. piter65734
6. olo
7. Mike

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Szymonek - 14.12.2018 / 17:06, *..centertel.pl

A
A

odpowiedz
Szymonek - 14.12.2018 / 17:05, *..centertel.pl

A
A

odpowiedz
Konrad - 14.12.2018 / 16:52, *..centertel.pl

1a ,2 a

odpowiedz
adam - 14.12.2018 / 16:44, *..ciechanow24.pl

AA

odpowiedz
SebaL - 14.12.2018 / 16:33, *..centertel.pl

1 /A
2/A

odpowiedz
Daniel - 14.12.2018 / 16:25, *..137

1 c 2 a

odpowiedz
S - 14.12.2018 / 16:16, *..net016-g2.isko.net.pl

1 A
2 A

odpowiedz
Pawel - 14.12.2018 / 16:16, *..centertel.pl

1.a2a

odpowiedz
fm - 14.12.2018 / 16:12, *..17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1c 2a

odpowiedz
Wojber - 14.12.2018 / 16:11, *..centertel.pl

1a 2a

odpowiedz
U - 14.12.2018 / 16:11, *..play-internet.pl

1. a
2. a

odpowiedz
wujekkuba - 14.12.2018 / 16:10, *..jmdi.pl

1a
2a

odpowiedz
Adi - 14.12.2018 / 16:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

1 a 2 a

odpowiedz
Szymon - 14.12.2018 / 16:07, *..dynamic.dsl.as9105.com

a a

odpowiedz
Kacy - 14.12.2018 / 16:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

B
A

odpowiedz
Marlena - 14.12.2018 / 16:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

B
A

odpowiedz
Daniel - 14.12.2018 / 16:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

1.a 2.a

odpowiedz
Pawel - 14.12.2018 / 16:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

B
A

odpowiedz
Mike - 14.12.2018 / 16:04, *..255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1)A
2)A

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz
olo - 14.12.2018 / 16:04, *..pl

1. a
2.a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz
piter65734 - 14.12.2018 / 16:04, *..dynamic.chello.pl

1a
2a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz
kunmar - 14.12.2018 / 16:03, *..mf.gov.pl

Nagy 4

odpowiedz
Po - 14.12.2018 / 16:03, *..162

1 b 2 a

odpowiedz
Orzen@tlen.pl - 14.12.2018 / 16:03, *..play-internet.pl

A,a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz
Damian - 14.12.2018 / 16:03, *..dynamic.chello.pl

1a, 2a


Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 2 bilety na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz
Remix - 14.12.2018 / 16:02, *..103.ipv4.supernova.orange.pl

a
a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 2 bilety na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz
Damian Rafał - 14.12.2018 / 16:01, *..dynamic.chello.pl

a, 13,

odpowiedz
Tadek - 14.12.2018 / 15:59, *..223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1. a
2. a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 2 bilety na mecz. Skontaktujemy się na podanego maila.

odpowiedz