Legia Warszawa - BAS Białystok - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

BAS Białystok 3-1 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 11. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z BAS-em Białystok 1-3. Wyniki poszczególnych setów: 25-17, 23-25, 25-19, 25-17. Za tydzień legioniści zagrają ostatni mecz w tym roku - w Warszawie podejmą UKS Centrum Augustów.

BAS Białystok 3–1 Legia Warszawa
Sety: 25-17, 23-25, 25-19, 25-17

Legia: Obuchowicz, Stępień, Buczek, Grodzicki, Gromelski, Belczyk oraz Sumara (libero), Godlewski, Szewczyk, Morawski, Rosa, Stelmaszczyk, Pazgan, Tomczak

Centrum informacji o sekcji siatkówki -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.