Sebastian Kowalczyk podczas meczu z Miastem Szkła Krosno - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk: Mecz odbywał się na zasadzie „góra-dół”

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Sebastian Kowalczyk: Mecz odbywał się na zasadzie „up & down” – góra-dół, bo fajnie go zaczęliśmy, wypracowaliśmy pokaźną przewagę nad przeciwnikami i zamiast to kontrolować, pozwoliliśmy zawodnikom Krosna wrócić do gry. Trafiali ciężkie rzuty, my słabo wracaliśmy do obrony, przez co w nasze szeregi wkradło się trochę nerwówki. To samo powtórzyło się w drugiej połowie rywalizacji. Nie było spokojnej kontroli gry, choć przewaga pod koniec meczu była bezpieczna. Z pewnością to spotkanie nie należało do kategorii „super” z naszej strony, jednak najważniejsze jest zwycięstwo, bo po trzech odniesionych porażkach bardzo chcieliśmy wygrać.

Przed nami bardzo ciężki wyjazdowy pojedynek z Dąbrową Górniczą, która ostatnimi czasy prezentuje się bardzo dobrze. Musimy przygotować się na ciężkie, fizyczne spotkanie.

Na okres świąteczno-noworoczny życzylibyśmy sobie: zwycięstw, bo one są najważniejsze, także zdrówka oraz pozytywnej energii dla wszystkich z naszego koszykarskiego środowiska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.