fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Jest zainteresowanie Kostorzem

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy

Kacper Kostorz może niebawem trafić do Legii - podaje Przegląd Sportowy. Pomocnik jest obecnie zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. W przyszłym sezonie będzie miał status młodzieżowca, więc może to być zabezpieczenie przed sprzedażą Sebastiana Szymańskiego.

Mistrz Polski jest faworytem w wyścigu po utalentowanego zawodnika, który w Podbeskidziu zagrał jesienią w 21 meczach. Kostorz może grać na skrzydle oraz w środku pola. Strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Młodym pomocnikiem interesują się także Cracovia i Górnik Zabrze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
kokos - 05.01.2019 / 10:40, *.orange.pl

Pod info o Żurkowskim komentarze, że powinniśmy wyciągać zdolnych zanim się wypromują, bo wtedy są drodzy.
Pod info o młodziaku z 1 ligi: co to za ogórek, nikt go nie zna
:D

odpowiedz
yyy do yhyyy - 04.01.2019 / 20:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

letniowskiego z bytovii

odpowiedz
Arek - 04.01.2019 / 23:14, *.tpnet.pl

@yyy do yhyyy: podobno do łacha idzie.

odpowiedz
yyy - 05.01.2019 / 08:19, *.tpnet.pl

@Arek: no niestety, chociaż ostatnio się pojawił temat, że jakoś się pozbierać nie mogą. ale to tylko takie ot, stwierdzenie, kogo z młodzieży bym wolał z transferów w miarę realistycznych.

odpowiedz
Yhyyy - 04.01.2019 / 20:34, *..dynamic.chello.pl

To nie wynalazek a dobry 1 ligowy piłkarz, dodatkowo młody? Kogo wolałbyś z Pl młodzieży? Tylko błagam realnie bez fantazji...

odpowiedz
Tom - 04.01.2019 / 19:46, *..dynamic.mm.pl

Co to za wynalazek?
To chyba wzmocnienie dla rezerw jest........

odpowiedz
sobo(L)ew - 04.01.2019 / 20:55, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Tom: Won z tej strony dziady

odpowiedz
Le Ja - 04.01.2019 / 21:46, *.orange.pl

@Tom: Chyba oczywiste, że to byłby zawodnik rezerw. I on wcale nie musi się od razu okazać wzmocnieniem, a długodystansową inwestycją. Chłopak ma 16 lat, więc miałby czas 2-3 lata na wywalczenie sobie awansu do pierwszej drużyny.

odpowiedz
BIALY484 - 05.01.2019 / 21:14, *.kyivstar.net

@Le Ja: raczej nie do rezerw a od przyszlego sezonu do pierwszej druzyny trzeba przynajmniej 5-6 takich mlodzieniaszkow....

odpowiedz
Dickson Chotowski - 04.01.2019 / 19:12, *..range86-153.btcentralplus.com

Polakow nie kupujemy......

odpowiedz