Jakub Pawluk - fot. Polska Ekstraklasa Żeglarska
REKLAMA

Jakub Pawluk 43. w MŚ w kl. 505

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Polska załoga w składzie Jakub Pawluk (Legia), Marcin Józefowski (Spójnia) zajęła 42. miejsce w zakończonych żeglarskich Mistrzostwach Świata w klasie 505. Podczas kilkudniowych zawodów u wybrzeży australijskiego Fremantle, Pawluk i Józefowski najwyżej, dwukrotnie - sklasyfikowani byli na miejscu 34. - na tej pozycji kończyli wyścigi numer 1 i 7. Wszystkie miejsca na podium zajęli Amerykanie. Zwyciężyli Mike Martin i Adam Lowry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.