Tomasz Nawotka - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Nawotka wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec

Redakcja, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Nawotka został wypożyczony na pół roku do Zagłębia Sosnowiec. 21-letni prawy obrońca ma kontrakt z Legią Warszawa do 30 czerwca 2022 r. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził na wypożyczeniu w słowackim MFK Zemplinie Michalovce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 11.01.2019 / 18:56, *.chello.pl

Jak chcecie powalczyć o utrzymanie to bierzcie Kante i Phillipsa. Obaj dobrzy nawet spokojnie na obecny skład Legii. Tylko Sa-Pinto ich nie widzi.

odpowiedz
krupnik - 11.01.2019 / 13:44, *.cyfrowypolsat.pl

życzę jak najwięcej minut

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.