REKLAMA

Porażka Pietrzaka w ćwierćfinale PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Człopie odbyły się zawody Pucharu Polski seniorów w boksie, w których wziął udział jeden zawodnik Legii. Wojciech Pietrzak w kategorii wagowej do 69 kilogramów, przegrał na punkty z Filipem Wąchałą (KS Sako Gdańsk) w 1/4 finału. Rywal legionisty pewnie zwyciężył także w kolejnej walce o strefę medalową. Poniżej zapis video walki Wojtka Pietrzaka - legionista w niebieskim stroju.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.