Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Szykujemy się do play-offów

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Cieszy zwycięstwo i dobra forma naszych zawodników. Każdy jeden set to zdecydowana nasza przewaga. Tylko trzecią partię przeciwnicy dobrze zaczęli, bo rzucili wszystkie swoje siły na boisko, żeby móc dalej rywalizować. Udało nam się jednak złapać odpowiedni rytm i osiągnąć przewagę - powiedział trener Legii Daniel Kołodziejczyk.

- Cieszy pierwsze zwycięstwo w tym roku we własnej hali. W przyszłym tygodniu czeka nas trudny mecz z Metrem, które jest w tabeli tuż za nami. Następnie będziemy się szykować do play-offów i gry o pierwszą ligę w turniejach półfinałowych i finałowych - dodał szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.