fot. Mishka / Legionisci.com

Zagłębie Sosnowiec ukarane za mecz z Legią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Komisja Ligi ukarała Zagłębie Sosnowiec za zachowanie kibiców w meczach 20. kolejki Ekstraklasy z Legią Warszawa. Na Zagłębie nałożono karę finansową w wysokości 20 tys. zł oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na pięć najbliższych meczów.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Lfan - 24.01.2019 / 14:06, *.chello.pl

Czy Wy potraficie czytać ze zrozumieniem?!? KARA NAŁOŻONA ZOSTAŁA NA ZAGŁĘBIE, a nie na LEGIĘ!

odpowiedz
Marek - 24.01.2019 / 13:52, *.60.173

Przeciez to zakaz wyjazdu zorganizowanego!! pojedziemy tu i ówdzie pozwiedzac :]
a pały zamiast 5 autokarow beda pilnowac ponad 100 fur hahahaha, komu oni pod górke robia????

odpowiedz
Kamil - 24.01.2019 / 12:54, *.188.133

Za głupotę się płaci. Niestety :(

odpowiedz
anoni - 24.01.2019 / 07:31, *.230.191

Prawie jak na festynie :) Nie narzekajcie na kary, tylko zmieniajcie polskie prawo. Dopóki race i inny asortyment pirotechniczny będzie zakazany, kary będą nakładane. Nie rozumiem tego narzekania.

odpowiedz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 10:23, *.centertel.pl

@anoni: Ale zmienić w jaki sposób? Żeby piro było legalne,czy żeby nie było karalne? Powodzenia, zmieniaj...

odpowiedz
anoni - 24.01.2019 / 13:37, *.230.191

@SEBO(L): W jaki sposób ? To nie mój problem. Dla mnie pirotechnika, a szczególnie w odsłonie jak na tym meczu, jest zbędna. Nie przychodzę na mecz dla pirotechniki czy oprawy.

odpowiedz
Simon - 23.01.2019 / 20:59, *.vectranet.pl

brak slow wiedza ze to byl mecz zgodowy a cymbaly nakladaja kary chyba tylko po to zeby miec spokoj , jak dla mnie dzialania komisji ligi to jest zlo konieczne tej instytucji zwanej pzpn-em, nie dlugo to nie bedzie mozna odezwac sie na stadionie bo bedzie zaraz zakaz stadionowy , a my swoje Legia Olimpia Zaglebie

odpowiedz
Jimmy L - 23.01.2019 / 19:55, *.t-ipconnect.de

Komisjo nie osmieszaj Sie przeciez kazdy wie ze tu chodzi o mecz z Jaga,problemow nie zamiata sie Pod Dywan tylko sie je rozwiazuje. A u was te dywany to duze oj duze!,!,!,

odpowiedz
Eniu - 23.01.2019 / 19:06, *.tpnet.pl

Za taką piękną oprawę nagroda powinna być. Brawo Bracia z z Zagłębia Sosnowiec

odpowiedz
miron - 23.01.2019 / 18:05, *.play-internet.pl

Kolejna parodia komisi ligi a może zakaz wyjazdów do końca sezonu czy swiata debile poprostu

odpowiedz
MisiuOKS - 23.01.2019 / 17:54, *.t-mobile.pl

Heh, przypadek że 5 mecz zakazu wyjazdowego wypada Zagłębiu na mecz z Jagiellonią w Białymstoku... Komisja Ligi woli mieć już problem z głowy. Coś czuję że jakby mecz z Jagiellonią miałby być 7 z koleji to i pewnie by Zagłębie dostało 7 meczów zakazu...

odpowiedz
Blurppp - 23.01.2019 / 17:30, *.com.pl

Może z dziennikarskiego obowiązku wypadałoby napisać za co ta kara?!
Bo sroga ci ona

odpowiedz
kacper - 23.01.2019 / 18:08, *.net.pl

@Blurppp:
Widac na drugim zdjeciu idealnie ;)

odpowiedz
A234 - 23.01.2019 / 17:09, *.centertel.pl

5 meczów zakazu? To jest skandal ...

odpowiedz
Phoenix(L)k - 24.01.2019 / 07:15, *.188.226

@A234:

Nie - nie skandal, tylko 5 mecz wypada w u baby jagi...

odpowiedz