Start 16:30 |
REKLAMA

LIVE!: Legia - Vitória Setúbal

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 16:30 polskiego czasu w centrum treningowym w Troi Legia Warszawa rozegra kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem będzie pierwszoligowa Vitória Setúbal, która po 18 kolejkach zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z Portugalii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 26.01.2019 / 21:35, *.t-ipconnect.de

Z Vicktoria Sulejowek 1:0 to byla by kiszka ale Setubal jest OK

odpowiedz
Gracz - 26.01.2019 / 19:40, *.com.pl

Vitoria Setubal !! 13 miejsce w lidze portugalskiej skład 6 podstawowych wyszło tylko na ten mecz , w Środe grają z Sportingiem Lizbona wiec grali na 50% .
Wszystko jasne dalej niech biorą takie ogórki.

odpowiedz
eri - 26.01.2019 / 18:15, *.vectranet.pl

ale wy macie problemy...

odpowiedz
Buahahah - 26.01.2019 / 17:25, *.chello.pl

Co to ma byc????
Zamykaja sie na kibicow jakby co najmniej w lidze mistrzow grali.

Cyrk jakis a skonczy sie 3 miejscem w lidze

odpowiedz
eLka - 26.01.2019 / 18:32, *.tpnet.pl

@Buahahah: tak u was w Poznaniu 3 miejsce hihi

odpowiedz
ale jaja - 26.01.2019 / 17:22, *.skranetcan.pl

a co z transmisja ?
albo jesteśmy klubem z dostępem dla kibica (jak to jest na zachodzie) albo w dniu meczu w sezonie zamknijmy stadion
TRENER BAWI SIĘ W NIEKTÓRYCH WOJEWODÓW CHYBA SODÓWA ODBIŁA

odpowiedz
eLo - 26.01.2019 / 16:45, *.chello.pl

Gruby sieknie nam bramę jak nic..

odpowiedz
Anton - 26.01.2019 / 16:27, *.chello.pl

Nareszcie jakiś porządniejszy klub!

odpowiedz
eLka - 26.01.2019 / 16:08, *.tpnet.pl

Przed wyjazdem na zgrupowanie była mowa, że sparingi nie będą transmitowane a wy ciągle zaskoczeni :)

odpowiedz
Adi - 26.01.2019 / 15:48, *.opera-mini.net

A Wy znowu swoje....

odpowiedz
CBR - 26.01.2019 / 15:07, *.mm.pl

Trener zabronił transmisji na YT

odpowiedz
hghg - 26.01.2019 / 13:43, *.vectranet.pl

nie bedzie transmisji na YT ?

odpowiedz